Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Jo, pardon, když mi půlka lidí nenapíše jméno a adresu, různý nicky na mailech a na fórech, kdo se v tom má orientovat.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Chápe se.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Zdar, chcel by som nejaky sub, do 40ecka aj z dopravou na SR, vedel by si mi nieco poradtit ? na hudbu , obcas filmy, 4ohm, do 100Watt, resp moze byt aj viac, ale mometalne nemam taky vykonny zosik. Inac, oficialnu objednavku staci ti poslat do zajtra?? Dik.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Do 40E se nic nevleze, doprava samotná na SK vyjde víc než 10E.

Web

(upravil check 4. 11. 2009 20:31)

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Vzhledem k tomu, jaký vzniká na mailu chaos - lidé o něčem přemýšlí a diskutují, ale pak už se neozvou - tak sem píšu raději seznam lidí a značek, které objednávají. Pokud se někdo nenašel nebo objednával něco jiného, tak se ozvěte. Někde píšu přezdívky, někde křestní jména, později smažu kvůli ochraně údajů.


Fixní náklady rozpočítané mezi lidi: 253Kč . Několika lidem (objednávali lehké blbůstky za pár stovek Kč), jsem tyto fixní poplatky neučtoval.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Jo sorry ja se ozivam opozdene, ze zatim nic. Ten Dayton se dotycnemu, pro ktereho mel byt sub, moc nezamlouva.

(upravil check 6. 10. 2009 19:27)

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

To už tak bývá, že ten, který ví kulový, si klade nejvíc (nesmyslných) požadavků


Došly mi poslední reproduktory z minulé objednávky. Paráda, musím znovu doporučit Founteky FR88EX a kaloty od Wavecoru, milášci moji smile.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

zdravim checku, prosimtě, jak to vypadá s objednávkou? Můžu si něco přiobjednat? Nebo spíš co bys mi doporučil do 3p. s 10" dole? Už jsem to skoušel jinde a zkusim to i tady. Furt se rozhoduju. Zatím mám vybráno toto - SPH-250KE + SPH-135KEP + DT-254 - Ale nechcese mi dávat 10litrů do repro. Neměl bys tip dejme tomu kolem te 7čky?

(upravil check 6. 10. 2009 22:55)

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Objednávka byla odeslána. Musím rozeslat lidem na maily přesná čísla a účet, ale to až zítra.
Do 4kg by se stejně vešel jeden basák a načínat dalších 30kg nemělo smysl. Takže někdy příště.
Několik příspěvků zpátky jsem nabízel, že udělám (pokud bude zájem) třípásmo: bas: Peerless SLS 10" nebo 8" (záleží na požadovaných rozměrech) střed: Peerless SDS 5" nebo HDS Nomex 5" (nutno zapustit) vejška ND20FA-6 nebo Vifa XT25SC90 (nutno zapustit). Monacory to strčí do kapsy.

Verze - ceny s DPH za měniče na dvě bedny do sterea, zhruba tak jak se dá pořídit hromadnou objednávkou z EuropeAudio (BMM) - včetně poplatků
SLS10 SDS5 ND20FA - 4500Kč
SLS10 SDS5 XT25SC90 - 4750Kč
SLS10 HDS5E XT25SC90 - 5850Kč

Verze s SLS8 vyjde levněji o 300Kč na měničích, k SDS5 jsou potřeba přilepit magnety, které stojí dohromady 200Kč.. Jako ještě vyšší možnost výškáče se může použít Vifa DX19 - dražší asi o pětikilo na měničích.

Web

(upravil sigi 6. 10. 2009 23:27)

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Takže by to nešlo ani kbych těch 35E zaplatil sám? Měl bych zájem o SLS10 + HDS5E + XT25SC90 + cívky, kondy a tak. A píšeš, že bys udělal 3p... Truhlařina u mě není problém, spíš návrh vexlí... To by šlo? Aspoň nahrubo?

(upravil check 6. 10. 2009 22:59)

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

No když si to zaplatíš, tak není problém. Víc než 10kg repro na 3p vážit nebudou, takže když třeba 14dní vydržíš, on se určitě někdo přidá a ušetříš...
Vexle na hrubo zásadně nedělám, pouze na čisto, přesně a dobře - není problém. Jsem shopný udělat i truhlařinu, ale raději, když někdo přinese hotový bedny.
Napiš mi maila, budem to řešit tam.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Ahoj,
Jen dotaz. Už jsou známy ceny? Kurs letí nahoru jak šílenej, tak aby nějaká sleva nakonec neztratila efekt.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

No na to já taky zírám! Nejlepší by bylo, kdyby Klaus podepsal. Kurz by byl zase stabilní. V tomhle bordelu já budu muset udělat rezervu.
Dneska spočítám a rozešlu oficiálně.
Nejvíc šetříte na tom, že se podílíte naprostým minimem na poště...

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Tak jak to vypadá, už zaplatili všichni.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

I já se už nemůžu dočkat. Jak to vypadá s odesláním?

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

V pondělí už snad všechno bude.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

V pondělí už to bude v Počernicích? Tak to by byla paráda.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

V pondělí tak už budou všechny peníze u mě na účtě smile.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Ahoj, psal jsem ti maila, že bych si pro to dojel osobně. Ale nepřišla mi odpověď. Tak abych nezdržoval, tak jsem peníze poslal podle původního výpočtu (asi ti přijdou zejtra), pak to kdyžtak doladíme.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Tak už prašule jsou všechny?