Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Hádajte čo? smile

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Juchú. Daj aj fotku jak vypadá tolko sád.

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Zajtra, len dnes večer som našiel lístok v schránke...

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

A sme doma! smile

http://s4.postimg.cc/pz83izd4p/117_foto109.jpg http://s4.postimg.cc/thk3fde0p/117_foto110.jpg

Dnes zhromaždím adresy, pobalím a ak všetko pôjde ako má, v pondelok ráno sady odídu poistenou obálkou, čiže v utorok by ste ich mali mať.

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Sady rozoslané.

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Sady už sú doma.
Znova musím pochválit DeadMANa za parádnu prácu. A Aldax za súčiastky. Ďakujem.

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

DeadMAN napsal:

Sady rozoslané.

...tak to je fantazie yikes, vypadá to, že tak za další rok, až rok a půl by už někteří jedinci mohli i předvést na foru konečnou konstrukci zesilovače big_smile

..dá-li Bůh....

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Né každý má tak dobře dostupné zdroje materiálu a obráběcích strojů jako ty Betarone smile ...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil audiofun 2. 2. 2010 19:53)

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Sady prišli dnes na obed.DeadMANovi veľmi pekne dakujem. Obálka nepoškodená, balík vo vnútri detto. Po rozbalení má jeden elektrolyt v plášti dierku...

http://s4.postimg.cc/y1v8xbn7d/615_sady.jpg http://s4.postimg.cc/5nl7zpa9l/615_elektrolyt.jpg

Samozrejme DeadMANa neobvinujem ani aldax. Tovar bol urcite v poriadku.

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Obálka dorazila a všetko vyzerá byť v poriadku... DeadMANovi ďakujem za dobre vykonanú robotu.

(upravil DeadMAN 2. 2. 2010 21:02)

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

audiofun, takto detailne som nič nekontrloval, ale myslím, že na funkčnosť kondu nemôže mať tá dierka vplyv, že to je prepichnutý len krycí plast kondu...

Skúšal som to prepichnúť druhým vývodom kondu, ale nejde to len tak... To museli zase poštári. Zásielky boli poistené na 100€, takže ak máš chuť sa ťahať s poštármi, choď do toho! smile) Natrep im tam blbosti, snáď niečo dajú, potom sa podelíme big_smile

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Sady dorazili OK ... DeadMAN vdaka

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Problém s kondenzátorom je vyriešený! big_smile Ďakujem aldaxu za vysoko profesionalny prístup.  DeadMANovi ešte raz vďaka  za ochotu.

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Čo si vyriešil?

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Asi #130.

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

To som čítal, ale som zvedavý ako to vyriešil...

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Čo ? Napísal som do Aldaxu aký mám problém a Piere ma jednoducho požiadal o adresu na ktorú má poslať nový kondenzátor bez akéhokoľvek zaváhania či  bol kondenzátor poškodený  na ceste z Aldaxu k DeadMANovi alebo ku mne.Jednoznačne profesionálny prístup s cieľom spokojného zákaznika. Všetka česť, to sa všade len tak nevidí. Už viem kde budem  nakupovať nabudúce.   big_smile

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Super. Ale nechápem čo sa mohlo stať... Len tak sa tá vrstva na vrchu nedá preraziť... Skúšal som smile Ja som to zabalil tak, že sa to asi nemohlo stať, a v balíku z Aldaxu bolo tiež všetko OK. Kondy boli v jednej krabici, a tiež pochybujem, že by sa to mohlo stať... Ako vyzerá tá diera? Mohlo to byť prerazené druhým kondom??

Web

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Jednou jsem nakupoval v PS a právě taky Samwhu. Hádejte co. Přišly mi kondenzátory porušené přesně tak jak je na fotce. Z 24 kusů jich bylo 10 špatných. Z jednoho dokonce vytékal elektrolyt.

Naštěstí poslali obratem nové neporušené. Vidím problém v dodavateli kondů (nemyslím Aldax). Občas balení podceňují smile

Web

(upravil jaro31 26. 9. 2010 0:43)

Re: Objednávka DPA 223 na Slovensko - Zdarne ukončené

Da sa este zohnat komplet sada DPA 223 / 222 alebo aspon plosaky??? Ak ano, kde? Dakujem