Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

ok,tak to dorazim ak sa nic neposerie

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

ja dojdem taky, v piatok urcite sobotu mam svadbu(ja sa ale nezenim)

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Je tu niekto kto ide na stmeláč a ide cez žarnovicu?

(upravil bubuxin 23. 8. 2009 14:02)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Trošku OT: mám šéfa zo Žarnovice a s ním je tiež ťažká reč....
post 103 a 104

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

nakonec nevím jestli vubec pojedu, ten poslední víkend je nějakej zaneprázdněnej sad

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Bubuxin:To len do rezervi.Nakoniec ani nepojdem.Bol by si ochotný niečo prepraviť?

(upravil millano 25. 8. 2009 18:20)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Tak já také dorazím, záleží jen jak dopadne Thaletův odvoz, když pojede Thales, já jedu též.

Pokud to stihnu chtel bych donést na porovnávačku ARO6604 cca v 19,5L ať nejedu s úplně prázdnou, a taky chci vzit nějaké ty trandy a operáky ( njm4580 ) - kdyby někdo nějaké chtěl koupit.

Jak to bude s jídlem ? máme koupit nějké ty buřty, brambory ... na ten gulášek , či jak to bude ?

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Rysuje sa z toho TVM porovnávací víkend, takže ja idem ale bez techniky. Kto všetko ide? Na koho sa môžem pripraviť? Až prežijem tento týždeň, tak vyrážam v Sobotu ráno, prispôsobím sa ako do ZH dorazí right13.
THE END: "niečo" je široký pojem...

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Také potvrzuji účast. Cestou naberu millana a thalese. Z techniky vezmu koncovej zesilovač Sony TA-N330ES,  Dispre I, aktivní výhybku DBX 234XL, cd player HK HD970 a diy měřící mikrofon. Pevně doufám, že TVM víkend tohle nebude smile

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Stan, tak ja prinesiem moje budky, aby tam TVM bolo viac lol.

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Já bych jel rád, ale potřebuju někoho, kdo by mě hodil, tudíž, aby projížděl buď Jaroměří, Hradcem či Pardubicema, popřípadě ještě přilehlým okolí, tím jsme se dostali na velikost území, korespondující s velikostí celých severovýchodních Čech, takže jede tudy někdo a pokud ano, mohl by mě přibrat?

(upravil THE-END 25. 8. 2009 23:29)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Bubuxin:ARS 830 a ARS 9204.A zaniesť tam penízky.Vieš kde je v žarnovici motel alebo Ulica klakovská?

(upravil right13 26. 8. 2009 13:27)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

zeby som zobral sebou tie nezname vyskace ? aspon skusime odmerat ako sa to chova v bedni...

btw.a ako s proviantom? kazdy co donesie alebo ako?

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

ak ma Martinekk vezme do auta, zúčastním sa tiež smile

(upravil kurpelm 26. 8. 2009 21:59)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Tak, po porade s rodičmi to dopadlo asi takto:
Možno tam budú celý víkend alebo jeho časť, to jest do soboty... Majú tento týždeň dovolenku a otec doteraz namiesto dovolenkovania pomáhal dorobiť auto, takže sa mu ani nečudujem že tam chce byť. Takže odporúčam pre istotu príjazd v sobotu. Kto príde v piatok, príde v piatok, nevadí. Stan a spacák so sebou, chata nieje moc veľká. Blbé je že v sobotu sa má pokaziť počasie, má byť chladno a daždivo. snáď to tak nebude.
Drim, zoberiem, mám vziať ešte Thalesa a neviem koho ešte bude vieť v aute. To treba dohodnúť s ním, keďže poveziem 850tky, tak v aute sú len 4 miesta vrátane mňa...
Čo sa týka varenia, tak bolo by ideálne v piatok večer stihnúť uvariť guláš, každý keď niečo kúpi a prinesie, tak to bude ok. V sobotu ráno raňajky asi kto čo prinesie, nejaký ten chleba, pašteky a podobné veci. Obed guláš, a večer by som chcel spraviť kura v pahrebe. Dreva je v lese dosť a zadarmo, kurence drahé niesú. Dvaja na jedno kura bude tak akurát lol a bude vymalováno... Je to časovo dosť nenáročné, chutné, zasýti. Buď s chlebom alebo zemiakmi...
Vlastnej kreativite sa medze nekladú, keď si dakto vymyslí že chce trebars zemiakové placky, tak si ich môže spraviť. Šporáky sú tam dva. Elektrický a na tuhé palivo...
Kto chce prísť, nech mi pošle na mail kurpelm zavináč gmail bodka com mail, kde bude uvedené čo prinesie, od kedy do kedy bude a podobne. Tu je dosť veľký guláš, tak nech to mám na jednom mieste. V prvom príspevku to budem apgrejdovať.
Ako sa tam dostať napíšem zajtra, niee to zložité. Prístup na net cez pomalé GPRS tam je.
Milan, myslíš že na nejaké bastlenie bude čas? Letovačku a základné náradie zoberiem, to je samozrejmosť..
Takže stmeláču zdar. Teda už len aby v piatok prešlo moje auto cez STK a EK a potom bude môcť byť stmeláč lol
Edit: Potraviny nakúpi Milan, potom sa na to zložíme. Keby v sobotu chcalo, tak budú špagety. Mailom ohláste účasť najlepšie do zajtra večera, nech mu viem povedať koľko ľudí príde!
Keby dačo, tak som onlajn tu http://chat.analog.cz// a ak nie, tak 0902 394 115.

Web

(upravil Thales 26. 8. 2009 22:17)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Jedu, jedu...

vemu sebou noťase a můžeme si zkusit cvičně třeba něco odsimulovat prob ty kteří neumí a tak. Kdo chce změřit reprák tak sebou.

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Noťas je dobrá vec, beriem. zvukovku tiež, aj merací bastl...

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Rád sa niečo z merania priučím.
THE END: nepoznám, poznám však SS, alebo nechceš mi to doniesť do ZH.

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

To je tam ako vôjdeš do žarnovice smerom zo ZH a ked prejdeš cez potok tak taká zelená budova nalavo.

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

a kedy to je?? tongue

Web