Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ja nemôžem 29.7 až 2.8. 2009. Inak je mi to jedno. bol by som veľmi rád, keby sa ostatní prispôsobili tomuto termínu. Ak to nie je možné tak nevadí, možno nabudúce.

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

To mi vyhovuje, 31. 7. promitam na Kralovce 16mm filmy, tak by to mohlo bejt hned potom.

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

keby to bolo az po 8.8?

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

hmm, zvazujem prist omrknut aj ja, prichadza to do uvahy cez vikend alebo niekedy v pracovnom tyzdni?

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Názov vlákna je "Stmeláč, víkend, pohoda..."

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Takze vikend. Ak bude dohodnuty termin, ozvem sa. Snad ma zena pusti smile

(upravil DeadMAN 1. 7. 2009 22:27)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Mrtvolka zatiaľ tak, že príjazd ráno a odjazd večer. O dátum sa mi nejedná, zatiaľ nemám nič v pláne.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ok, registrujem.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Mě by se hodil předběžně poslední víkend v Srpnu (pre bratia slovakov osmy mesiac) protože jinak nemám dopravu. Snažil jsem se to šoupnout o týden dřív ale asi to nebude průchozí. Přesněji to budu vědět asi za týden až 10 dní.

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

doprava..idú ti vlaky big_smile

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Jo. Já taky pojedu vlakem a samotnýmu se mi nechce :-/ A podotýkám, že už ho nemám zadarmo ...

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

no hej, když bude kde spát, tak bych jel taky aspon vám uvidím do ksichtu... ehm... jsem z bystřice pod hostýnem, nemá to někdo po cestě ?

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Z Trenčína odjazd v piatok. Odtiaľto môžem zobrať tak dvoch až troch ľudí. S bedňami v kufri to bude ale husté lol
Spanie pre šiestich vnútri na posteliach, ostatní karimatka a spacák...

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

ja nemusím zabírat místo na posteli, klidně vemu spacák

(upravil kurpelm 4. 7. 2009 23:51)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ok, píšem.

No, je nás jedenásť, to je pomerne dosť. Dohodne sa dátum a uvidíme.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Vlezl bych se tam taky ??? Nejspis jen na jeden den, dopoledne prijezd a v noci odjezd... Privezl bych nejspis svoje PC a pro nasrani HS-DAC. Takze prenosne HDD vsichni s sebou kdyby se vam neco zalibilo -)

Kdyby se nasel nejaky spolucestujici ktery by se se mnou podelil o beznit, tak by to bylo uuuplne super. Klidne do nejake rozumne vzdalenosti prijedu, teda pokud muzu dojet -)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Nevidím problém.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Rovněž se přidávám, rozhodující bude termín..

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

7-9.august. Čo vy na to?

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

ja pravdepodobne by som docvalal na svojej fabii smile