Re: DPA 110 > 223

kazzatel: Zdravím, je ještě možnost si u Vás objednat ty DPS na vstupy? měl bych zájem o 4ks a pokud budou ty ochrany,taky bych měl zájem o 4ks.

(upravil kazzatel 2. 11. 2011 10:22)

Re: DPA 110 > 223

Vstupy mám, Ďábelská včelko, ale napiš mi do pošty, ať to nemusím hledat po všech čertech... smile jinak cenu ochran dosud nevím, na fotce je prototyp a tam jsou zcela jiný ceny, takže se musím poptat...ale nebude nijak strašná, plošňák je malý...

Re: DPA 110 > 223

Platba za ochrany taky do konce týdne?

Re: DPA 110 > 223

a aka je cena ?

Re: DPA 110 > 223

Poptal jsem cenu plošných spojů slíbených ochran. Abych stáhl náklady na minimum modifikoval jsem ochrany na jednostranný plošný spoj. Maska ovšem bude z obou stran, tak je to prostě hezčí.

Cena za desku je 170,- = 7 EUR

Všem jsem Vám poslal email. Pokud někdo z Vás email ode mne neobdržel prosím kontaktujte mne znovu.

Web

Re: DPA 110 > 223

Správně, šetřit by se mělo...moje deska je oboustranná a je větší ( a tím pádem dražší ) a také relé zde použité je o dost dražší ne ve Quartově verzi. Takže kdo netrváte na teplotní ochraně a indikátoru limitace, použijte tuto levnější variantu...

Re: DPA 110 > 223

cafko je to mimo temu ale nemozem poslat peniaze lebo banka chce odomna swiff a bic na ucet p.Dudka a nazov uctu a neviem sa spojit s p.dudkom

Re: DPA 110 > 223

Hele,nevím jestli jsi to ty,nebo to byl někdo jinej,ale někomu ze SR jsem nabízel že to p. Dudkovi zaplatím a ten mi pošle prachy ze SR společně s těma za jfety....

Re: DPA 110 > 223

no ja som to neni som sa s tebou nedohadoval

Re: DPA 110 > 223

Stále tu nikdo neřeší ty trandy v pouzdru vysokém TO92 .. wink

Re: DPA 110 > 223

pepopepo: Jeden z SK bude ode mne brát jfety a chtěl i desky,pošli mi mail,pošlu ti na něj kontakt,můžete se domluvit....

Re: DPA 110 > 223

DJ_Rix: Počítáš se mnou s těmi fety? Posílal jsem to před časem mailem..

Web

Re: DPA 110 > 223

Kazzatel: Psal jsem mail jestli můžu ještě objednat desky na DPA222, přišel?
S ochranama stále počítám. smile

Re: DPA 110 > 223

hranatybraska: určitě,psal jsem ti 26.10. i ohledně platby. Zatím mi od tebe nepřišly prachy.

Re: DPA 110 > 223

DJ_Rix to ja ti to budem posielat smile

Re: DPA 110 > 223

Dobrý večer pred časom som Vám Pán Pavol Dudek písal e-mail neviem či Vám prišiel alebo nie?

Re: DPA 110 > 223

peniazky poslane mail taktiez smile

Re: DPA 110 > 223

kazzatel napsal:

....Takže kdo netrváte na teplotní ochraně a indikátoru limitace, použijte tuto levnější variantu...

Mne by sa indikácia limitácie páčila, s room correction si asi dosť často zabliká smile

(upravil Hippo007 3. 11. 2011 9:32)

Re: DPA 110 > 223

U mne zájem o kazzatelovy ochrany stále trvá.

Re: DPA 110 > 223

tak jsem taky poslal penízky i mail