Re: DPA 110 > 223

Tak uzávěrka proběhla a čtěte tedy pozorně:
Budou se vyrábět tři druhy desek, tj. 222, 223 a soft start. Tyto desky budou bohužel o pět procent dražší než minule, neboť o tolik stouply ceny u výrobce. Destička vstupního zesilovače bude za původní cenu, neboť těch mám ještě zásobu. Ceny jsou tedy následující:
222 - 1050Kč
223 - 630Kč
soft start - 945Kč
vstup 300Kč
ohledně ochran se obraťte na Quarta ( mám sice tu novou ochranu pro 330, ale o tu  jste kromě jednoho neprojevili nikdo zájem, takže nevidím důvod jí nechat vxtábět )
poštovné ( PPL ) je po ČR 100Kč. Na Slovensko je to bohužel odsud 350Kč, takže by bylo ideální, kdybyste se toho na Slovensku někdo ujal, protože pal bych to mohl poslat za oněch 350 najednou a já bych si účtoval jen onu stovku. Nedohodnete-li se, pošlu to tedy jednotlivě za zmíněnou cenu....
Platbu proveďte převodem na můj účet: 000000-1349894013/0800 respektive CZ28 0800 0000 0013 4989 4013. Příkaz svý bance dejte tak, abystě poplatek za převod platili sami, ne já - ČS si účtuje za převod ze zahraničí stovku a to já rozhodně nehodlám platit. Až to uděláte, NAPIŠTE MI MAIL, kde bude napsán váš nick, jméno a adresa, číslo mobilu pro PPL, zaplacená částka a CO JSTE SI OBJEDNALI.Uděláte-li vše řečené, bude to pohoda, v opačném případě to bude bordel, věřte mi, mám s tím zkušenost...
Máte na to čas do konce týdne, věci zadám, až tam bude většina plateb, nehodlám nést žádný riziko...doufám, že jsem na nic nezapoměl...:-)

Re: DPA 110 > 223

Zaplaceno, poslán mail přes zdejší rozhraní.

Web

Re: DPA 110 > 223

Také jsem poslal mail.

(upravil dhaman 1. 11. 2011 18:02)

Re: DPA 110 > 223

-

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: DPA 110 > 223

kazzatel :   Poslal jsem email  se vším potřebným info.

Jěště

kazzatel napsal:

ohledně ochran se obraťte na Quarta ( mám sice tu novou ochranu pro 330, ale o tu  jste kromě jednoho neprojevili nikdo zájem, takže nevidím důvod jí nechat vxtábět )

O žádných ochranách nevím ... smile . Bylo by nějaké foto

(upravil Hippo007 1. 11. 2011 16:32)

Re: DPA 110 > 223

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … ran#140587

EDIT: taky jsem je hledal až po kazzatelově upozornění, že něco takového existuje. Vypadají nádherně.

Re: DPA 110 > 223

Tak k tomu můžu říct maximálně, že je to škoda, protože bych je bral.
Bohužel, už jsem dohodnut s Quartem a nehodlám to měnit.    Jeho ochrany jsou rovněž elegantně řešený a plně postačující.

Re: DPA 110 > 223

Zaplaceno,poslán mail

Re: DPA 110 > 223

Zaplaceno, mail poslán.

Re: DPA 110 > 223

zaplaceno mail odeslán. Díky

(upravil reeb 2. 11. 2011 0:32)

Re: DPA 110 > 223

Ochrany vypadají takhle: (pro neregistrované na slovanetu)

http://s4.postimg.cc/d2xz85vzt/262_pict0281_r.jpg http://s4.postimg.cc/cetq2ymnt/262_pict0285_r.jpg

nový modul ochran, napasovaný speciálně pro DPA330. Bude umístěn přímo nad koncovými fety, takže propojení bude jednoduchý a elegantní. Kromě samozřejmého zpožděného přítahu, v modulu je zakomponována ještě DC ochrana, tepelná pojistka a taktéž indikátor limitace...součástí modulu je i vlastní síťový transformátor, takže je zcela univerzální a lze ho použít v libovolném konci, nejen ve 330.

Web

Re: DPA 110 > 223

Najdou se tu další odvážlivci, kteří by chtěli ochrany DUDEK Protect I na obrázku výše? K DPA223 perfekt.

Re: DPA 110 > 223

no mal by som zaujem a cena je aka ?

Re: DPA 110 > 223

Cenu musí uvést kazzatel, spíše jde o počet lidí se zájmem, aby jsme jej přesvědčili k výrobě.

Re: DPA 110 > 223

Asi bych měl popsat, co to vše umí: je to ochrana proti poruchovému stejnosměrnému napětí na výstupu obecného zesilovače, přičemž míra záběru této funkce je zhruba do +/- 3VC ( obdoba původního zapojení z Amára ). Doplňkovou funkcí je zpožděný přítah ochranného relé po zapnutí ( čas je definovám obdobně jako původně, tj. zpoždění je dáno načítáním impulsů síťového kmitočtu a je tedy v obou kanálech zcela identické. Při vypnutí sítě je odpad tohoto relé prakticky okamžitý, obvod čítače je vynulován a protho okamžitě připraven pro nový cyklus. Další funkcí je odpojení výstupu při přehřátí koncových transistorů a jeho připojení, když teplota klesne..jako detekční součástka je použito bimetalové čidlo, vyráběné firmou APEX, které lze zakoupit v přesně definovaném odstupňování záběrových teplot a zohlenit proto teplotní spád na konkrétním chladiči. Umístění tohoto čidla je přesně mezi koncovými transistory 330 ( nutno jen vyříznout patřičný závit pro připevnění ), čili s minimálním zpožděním záběru. Čidlo lze ale umístit libovolně. Poslední funkcí je indikace limitace koncového stupně, která se děje porovnáním okamžitého výstupního mapětí ( každá polarita zvlášť ) s napětím referenčním...z důvodu zjednodušení zapojení, není v obvodu porovnáváno impulsní ( hudební ) napětí, ale jen napětí jmenovité ( sinus ). Modul je zcela universální, protože má vlastní síťový transfornátor, byť původně je navržen hlavně pro 330...

Re: DPA 110 > 223

Měl bych zájem o 2 plošňáky ochran.

Re: DPA 110 > 223

Ja mam tiez zaujem o 2 ks do 223.

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: DPA 110 > 223

měl bych dotaz, jak je vysoké to relé? chci své DPA 223 nacpat do U1 krabice tak jestli se mi to tam vleze na výšku

Re: DPA 110 > 223

Ani omylem - 1U je vnitřní vejška cca 40, tohle relé má 50...ale bude i verze se standardním 16A relé, který má 25...

Re: DPA 110 > 223

Připojil bych též, mám zájem o 4 desky ochran.