Re: DPA 110 > 223

pslava: Jsem pro, viz. 1411.

Nákupem polovodičů v EZK jistě nic nezkazíš. Taky tam občas beru, to co neseženu v Officiálu, a zatím no problem.

Re: DPA 110 > 223

Chlapi ozval už se vám kazzatel ohledně desek na DPA22x?Tranzistory s kondíkama mám objednaný,ale o deskách zatím žádná zpráva

Re: DPA 110 > 223

Nene, zatím také nemám od PD odpověď.

Re: DPA 110 > 223

pslava: EZK má Diotec, s nimi nic nezkazíš wink

Web

Re: DPA 110 > 223

Množí se mi dotazy na jfety. Vzhledem k tomu že kazzatel vyhlásil uvolnění další várky desek na 222 a 223,nakoupím tedy ještě jendu várku jfetů. Ti z vás kteří mají zájem,nechť mi napíšou do mailu. Moc jich už nebude,proto neváhejte.

Re: DPA 110 > 223

DJ_Rix napsal:

Množí se mi dotazy na jfety. Vzhledem k tomu že kazzatel vyhlásil uvolnění další várky desek na 222 a 223,nakoupím tedy ještě jendu várku jfetů. Ti z vás kteří mají zájem,nechť mi napíšou do mailu. Moc jich už nebude,proto neváhejte.

poslal som ti mail

Re: DPA 110 > 223

DJ_Rix: Také jsem psal mail.

Re: DPA 110 > 223

Bude sranda ked nebudu DPS 222/223 yikes

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: DPA 110 > 223

dhaman: Nestraš proboha, to by bylo zlé sad .

Re: DPA 110 > 223

dhaman : Ale notááák... proboha..
Určitě nemá na starosti jenom nás.. věřím, že se ozve wink

Re: DPA 110 > 223

Taky bych to tak viděl, ještě je brzo. Ta výroba desek taky zabere nějaký čas.

Re: DPA 110 > 223

Jj, jak se mi kazzatel vyjádřil před časem do majlu: "...Měj ale chvilku trpělivosti, on se ani pes rychle nevy.... smile. Budeš včas informován..." Takže vyděržajtě big_smile

Web

Re: DPA 110 > 223

Chlapci,všichni co jste mi doposud napsali ohledně jfetů jste nyní dostali do mailu instrukce k platbě.Omlouvám se za zdržení,jsem nemocnej a ještě mám do toho rozdělanej jeden projekt s průmyslovým PLC,času je málo....kdybych nedejbože na někoho zapomenul,ať se prosím ozve.

Re: DPA 110 > 223

Chlapci, měl jsem podělanej počítač, proto jsem mlčel...a žádný strachy, vše běží...uzávěrka objednávek bude posledního října, pak to podškrtnu a všechny vás vyrozumím...mám v úmyslu objednat i nějaké moduly softstartů, takže i ty budou..

Re: DPA 110 > 223

Softstart bude tenhle? Cena přibližně jako minule? Musím si rozmyslet, jestli vezmu jeden nebo dva uui.

Web

Re: DPA 110 > 223

kofejn napsal:

Softstart bude tenhle? Cena přibližně jako minule? Musím si rozmyslet, jestli vezmu jeden nebo dva uui.

a aka je cena toho Softstart a ci budem potrebovat na MK2:)

Re: DPA 110 > 223

To právě nevím big_smile. Minule byla 900Kč, pokud jsem se dobře dočetl na slovanetu. A potřebovat ho budeš.

Web

(upravil Betaron 27. 10. 2011 11:20)

Re: DPA 110 > 223

..u mého DPA222 softstart nemám použitý a problém se zapínáním zesilovače se nikdy nevyskytl. A to jak u mě doma na baráku, tak i v činžáku kde je nyní už přes rok zesilovač v chodu smile

edit.
pardon, slletl jsem se.. v DPA mám softstart od MeTronic.

Re: DPA 110 > 223

Co jsem měl 2x300VA EI trafa, tak to jistič ve většině případu vydržel. Ale nemám z toho dobrý pocit a filtračním kondíkům se to taky asi moc nelíbí. Budu mít v jedné kisně 4x222, ale rád bych zapínal dva kanály opravdu až budou potřeba při sledování filmu.

Web

Re: DPA 110 > 223

Tak kromě softu je na desce bonus odrušení a dálkového zapínání, což se může hodit smile

Web