Re: DPA 110 > 223

" Objednávku bych rád odeslal tuto neděli 23. října ve 22:00 Do cca 10-20 párů koncáků a nějaký ten párek budičů vezmu navíc jako rezervu pro případné opozdilce, ale moc toho navíc nebude. Neváhejte."

Web

Re: DPA 110 > 223

kvalitní polovodiče na 223ku sháním už půl roku tak pokud se bude konat nějaký groupbuy jdu do toho s vámi

Re: DPA 110 > 223

MilanTuma: Mail s počty odeslán.:)

Re: DPA 110 > 223

Tak jsem se taky přidal, jsem na to zvědavej. smile

(upravil MilanTuma 23. 10. 2011 22:50)

Re: DPA 110 > 223

Objednávka Mouser:   K cenám se bude připočítávat 20% DPH. Ale to už jsem uváděl v prvních podmínkách jako možnou věc. Nyní mi to ukazuje předběžné vyúčtování, jelikož je to prodej z USA do Čech s DPH. Nicméně díky velkým odběrům položek jsou množstevní slevy a i přes DPH to vyjde na hezké ceny. Poslední opozdilci či úpravy mají šanci do ranní 9 hodiny, déle to odkládat skutečně už nebudu. Dojde k potvrzení a zaplacení objednávky převodem.

Re: DPA 110 > 223

Můžu vzít i filtrační kondíky nebo mám čekat na příští objednávku?
A ještě dotaz v plenum: Rozteč snap-in kondu do 222 je 10 nebo 12mm. Doufám, že 10mm.

Web

Re: DPA 110 > 223

Dle rozpisu materiálu 10 mm.

Re: DPA 110 > 223

Dík.
Poslal jsem emila.

Web

Re: DPA 110 > 223

Bych radši s kondama (jestli jich nebereš sto) počkal na hromádku. Jsou zajímavé množstevní slevy.

Re: DPA 110 > 223

Napsal jsem si o do DPA222 8x http://cz.mouser.com/ProductDetail/Nich … 6KMUn6s%3d a 4x http://cz.mouser.com/ProductDetail/Nich … vr0mMJ4%3d do 223

Web

Re: DPA 110 > 223

kazzatel napsal:

Dovoluji si vás upozornit, že PŘEDBUDIČE A BUDIČE V IZOLOVANÉ TO 126 SE DO 222 NEHODÍ, protože propojení kolektoru je zde pomocí nosného hranolku, tj. izolované pouzdro zůstane NEZAPOJENO !!!

Ano, v tomto případě nezbude než na úkor estetiky použít drátky...

Web

(upravil Hippo007 24. 10. 2011 10:19)

Re: DPA 110 > 223

kazzatel na Slovanetu napsal:

Ale jistě, stačí pod něj přitáhnout měděnej plíšek a ten pak přiletovat ke kolektoru...

Takhle to bude hezčí

Re: DPA 110 > 223

Poslal som mail mam zaujem

(upravil marda 24. 10. 2011 12:34)

Re: DPA 110 > 223

Žádné DPH 20% na celnici nebude, Mouser vše platí, takže platí cena v košíku. Už jsem tam nakupoval.

(upravil Quart 24. 10. 2011 15:21)

Re: DPA 110 > 223

Za kolik jsi měl objednávku mardo?

Nad 22 EUR se platí DPH vždy. CLO je u elektronických součástek naštěstí 0,-

Web

Re: DPA 110 > 223

Hippo007 napsal:

Bych radši s kondama (jestli jich nebereš sto) počkal na hromádku. Jsou zajímavé množstevní slevy.

Co se týče hromadné objednávky kondů jsem pro, pokud Milan vypíše druhé kolo. Určitě si na DPA222 a 223 pár kusů vemu.

(upravil marda 24. 10. 2011 16:07)

Re: DPA 110 > 223

Byla to velká objednávka nad 150 €.

Mimo jiné dole v košíku je uvedeno: "Ceny zahrnují clo a poplatky u vybraných způsobů přepravy."

Jinak dnes jsem telefonoval do Mousera Brno, platí staré podmínky - doprava 40 € - otevření office v ČR nic nemění, zboží jede ze skladů USA. Nebo nákup nad 150 €, pak doprva 0 €.

Pochopitelně to nebyla moje objednávka, já si jen přihodil pár součástek, zde nedostupných - třeba o zavedení položky MJ21195/95 EZK nechtělo ani slyšet.

Re: DPA 110 > 223

Pokud se platí předem a neuvedou cenu na balík,nemělo by se platit nic......

(upravil MilanTuma 24. 10. 2011 21:41)

Re: DPA 110 > 223

marda napsal:

Žádné DPH 20% na celnici nebude, Mouser vše platí, takže platí cena v košíku. Už jsem tam nakupoval.

Na celnici sice ne, ale při nakupování do košíku a registraci na českých stránkách s doručovací adresou do Česka se to DPH pak automaticky přidává k celkové kalkulaci ještě před potvrzením objednávky. Proto možná udělal Mouser českou mutaci, abx pak nedocházelo k doplácení DPH při nákupu přes cizojazyčnou mutaci stránek. DPH zkrátka bude, ukazuje se mi již započítané před potvrzením objednávky.

Přidám ještě editaci. České stránky Mouseru nejsou jen čistý překlad. Pravděpodobně zadávání údajů platební karty jde do Česka, kde odeberou z celkové cenové kalkulace již započítané DPH a zbytek částky (již bez DPH) pak pošlou do USA. A proto je pak doručování balíků rychlé do 2-3 dnů, než kdyby to leželo pak na celním. Doufám, že to do čtvrtka dorazí před pátečním svátkem, přes víkend něco zabalím a v pondělí by mohly odejít první zásilky. Celkově vás je přes 30, tak nejpozdější prosím pochopte odeslání do max. 10 dní. Nicméně se do toho ještě může zamíchat platba předem, které neznám a doba než přijdou peníze na účet. Částky za platbu předem vám každému zašlu do emailu jak vás budu postupně zpracovávat, každý dostaně stejnou součástkovou cenu a bude jedno jestli bral 4 či 40 kusů. Snad je to myslím fér, jelikož hromadnou objednávkou se povedlo u např. koncových tranzistorů snížit cenu na polovinu oproti ceně v případě odběru 1-24 kusů.

(upravil pslava 24. 10. 2011 19:19)

Re: DPA 110 > 223

Bylo by nejrozumější , dohodnout se na jednom typu nějakých "lepších" kondů a vzít je v druhém kole najednou.

Snad nic nezkazím, když to ostatní smetí a bcčka vezmu třeba z EZK. Nebo si snad mám na něco dát pozor?