Re: DPA 110 > 223

Jelikož ty Sanya 2SA1208/2SC2910 jsou výborné trandy a Aldax je nebude dodávat samostatně, koupím si je od Juana či Qarta.. Nechápu proč bys měl mít Sinclaire nějaký patent na obchodování na audiowebu...

Web

Re: DPA 110 > 223

Sinclaire dík za ty sady, ale z odpuštěním vyser už se na ty ochrany smile

Re: DPA 110 > 223

Mám na hardisku stovky schémat co jsem různě při surfování internetem  potkal a většinu z nich nedokážu zpětně dohledat…u tvé výjimečné a jedinečné ochrany nevylo uvedeno že je to aldax.Protože se podobá té z KTE s kterou je kamarád spokojen zkusil jsem to postavit a chodí to dobře. To že mě automaticky nazýváš pajcérrem je tvá debilita. Taktéž tranzistory- ještě jsem ani neuvedl cenu a už se na nich obohacuju..
Akorát se strapňuješ.

Omlouvám se Mistře za offtipic, ale takhle na hlavu srát si nenechám.

Web

Re: DPA 110 > 223

"Ničím dostupným nahradit nejdou, budou obsaženy v sadách Aldax, samostatně se prodávat nebudou."
Leoš, prepáč, ale predaj štýlom" potrebujete žiarovku? Kúpte si aj luster!" tiež nie je charita...
Inak je mi to šumafuk, ale mám rád rovnaký meter .

Re: DPA 110 > 223

OK když už jsme u toho můžu nabídnout sanya do DPA222 místo BF. Cena za kus je 19,-

Web

(upravil opamp 22. 7. 2009 10:22)

Re: DPA 110 > 223

Pánové pánové, nechcete si ty držky rozbíjet někde jinde než tady? Akorát to tu zasíráte.

Michale admine, mohl bys prosím vyházet offtopicy?

Web

Re: DPA 110 > 223

Prebytky 2SA1208/2SA2910 a 2SA1209/2SC2911
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=8230
jen odkaz, at se tu o tom zbytecne nediskutuje.

Re: DPA 110 > 223

Nic prosím nemažte. Je to tu zahlcené debatou o kondenzátorech, ale toto téma je zajímavé .-)

Mě je moc líto, že kvůli takovýmto lidem se sinclair naštval a moje BA200 se nikdy nedostaví.

(upravil Dingo 22. 7. 2009 17:43)

Re: DPA 110 > 223

No to BA200 štve i mě, protože mám kupu tesláckých KDček v šuplíku a postavil bych si tak můj první pořádný celotranzistorový zes co by snad mohl potom i fungovat uui (tím nemyslím nic špatného na konstruktéra zesilovače, ale na moje ruce smile)


A když už sme u toho, tak mět peníze na desku a i na set součástek, tak neváhám, protože takhle člověk získá značkové součástky na špičkový zesilovač a to vše BEZ STAROSTÍ A PRÁCE SE SHÁNĚNÍM. Jednoduše řečeno člověk dostane kompletní stavebnici nečeho co se jen tak sehnat nedá.

Re: DPA 110 > 223

Nevěšte hlavy.
S lidma, kteří do hlavičky mailu dokážou napsat alespoň "Dobrý den" či "Ahoj", znají a umí používat kouzelná slovíčka, tak s těmi já dokážu bez problémů komunikovat.

2 Láďa Bunta:
Je to jednoduchý. Neuvažoval jsem o samostatném prodeji těch tranzistorů hlavně z toho důvodu, že se to prostě nikomu nemůže vyplatit, objednávat na dobírku čtyři tranzistorky po desetikoruně, hlavně pro takového člověka, který se už předem rozhodl, že si součástky bude shánět po kouskách sám - tak ať si je objedná v Profusion také sám, to je jednoduchý.
Lidi, kteří jsou chytří a mají trochu povědomí o ceně vlastního času, nebudou utrácet stovky korun za dobírky při jednotlivém shánění, nebo běhat od krámu ke krámu, ale v klidu a v teple domova vyčkají zaslání kompletní sady z Aldaxu. Jen blázen dneska něco shání jednotlivě, vychází to nechutně draho.
Což ovšem neznamená, že se dotyčné tranzistory pak neobjeví v našem eshopu.
Předběžně je to totiž dohodnuto tak, že zbytek desek na DPA223 a na PA03 bude k dispozici u nás v Aldaxu, ať už pro opozdilce, nebo prostě pro další rozhodnuté stavitele. Za ideální stav pak budu pokládat to, že v Aldaxu budou k dispozici desky jak na DPA222, tak 223, PA03 a případné další věci z Pavlovy dílny, které uvolní - prostě proto, aby si tyhle promakané a skvělé přístroje mohlo postavit co nejvíc lidí.
I já mám rád jednotný metr, asi stejně jako jiným mi vadí parazitování na cizí práci, natož tak, pakliže se jedná o moji vlastní. A Quart přesně takovým parazitem je.

Web

Re: DPA 110 > 223

Tak paraziti se přemnožili to je už dávno jasné, hlavně v číně smile . Krom toho poučování od někoho kdo už roky dluží opravy mi moc nesedí

Web

Re: DPA 110 > 223

Nechcem sa zastávať, ale myslím si že spokojných zákazníkov je oveľa viac.
Bolo by fajn mať do budúcnosti istotu dostupnosti vecí z Pavlovej dielne.

(upravil Quart 22. 7. 2009 20:05)

Re: DPA 110 > 223

Určitě s tím souhlasím. A už mě nebaví stále do sebe rýt... Už to tu bylo omíláno tolikrát že je to už zbytečné. Omlouvám se za offtopic...

Web

(upravil cyberspy 23. 7. 2009 5:05)

Re: DPA 110 > 223

takže ked už bola reč o kondenzátoroch tak sa opitam ,, podarilo sa mi zohnat kondiky SAMYOUNG su to dobré kondy ?

to Kazzatel: na fotkách som vydel použité kondy 220uF/50V mohlo by sa tam použit aj  napr. 330uF ? bol by to problém ?

Re: DPA 110 > 223

Je to putna... smile

Re: DPA 110 > 223

sorry nechapem tomu slovu

Re: DPA 110 > 223

Putna = je to jedno....

Re: DPA 110 > 223

2kazzatel:
Dobrý den ! V SPV100 sem na napájecích elytech naměřil 45 V. Když bych si ten toroid koupil i na 223ku, nebylo by to na toho drobečka moc ? Dikec ...:)

Re: DPA 110 > 223

BD911/912 jsou stovoltový transistory, čili 90 V snesou, ale zesilovač při tomhle napětí dá víc jak 120 W a to je na použitý chladič moc. Přípustné napájecí napětí je do +/- 40 V....223 není náhrada 222, ale její menší brácha... smile

Re: DPA 110 > 223

S tím chlazením je mi to naprosto jasný, mám v plánu si drobečka přišroubovat na chladič SK501 od Fischer elektronik. wink Já jen jestli je to otázka pouze chlazení nebo budou potřeba i jiné úpravy?