(upravil dagus 11. 6. 2009 12:39)

Re: shanim sub s maximalni vyskou 10-15cm

zdravím, projížděl jsme monacor a narazil jsem na toto:
http://www.monacor.cz/catalogue-product … SubKtg=322
http://www.monacor.cz/catalogue-product … SubKtg=322
tak mě kdyžtak neukamenujte já to kdyžtak smažu je to "subwofer" a má výšku 87mm v 10" a 110mm v 12" ale je to auto sub takže citlivost nic moc, ale třeba...

(upravil bhm1 15. 6. 2009 21:36)

Re: shanim sub s maximalni vyskou 10-15cm

dagus - na doma bych autoreprák určitě nepoužil... bude to neskutečně uhučené a právě kvůli citlivosti bude mít zesilovač dost záhul... Nad tím Tang Bandem si neuvažoval.? Jinak nenech se oklamat jen nápisem 225W... není to jen o wattech.. pokud budeš porovnávat repráky, jeden bude mít 88dB a druhý 98dB tak tomu s 98dB bude stačit jen 10% vyzářené výkonu přehraje ho..:)  (doufám že sem to napsal správně)

Pokud nejseš nějak náročnej a nepotřebuješ extra rachot dal bych tam od TVM 180-ku a nebo bych spíše volil 230-ku, ale ta bude docela těžko sehnatelná smile A pokud by jsi chtěl i něco levnýho tak nedávno mi byla do subu doporučena SP-252E od Monacor smile za ty peníze tak pěkný:) Pokud chceš randál tak vem třeba dva a zapoj je sériově.

Re: shanim sub s maximalni vyskou 10-15cm

bhm1: ja nic takovyho nechci s citlivostí teorii chápu a autorepro sem ukazoval, pač je to dělaný na malou hloubku a to se v téhle diskuzi řesilo hodně ne??? 230tka je asi prd platná když je vysoká(hluboká) ne? wink Jinak nic proti, ale SP-252E se težko vejde do 10-15cm bedny ne?? wink Sám dělám na 8604+pasiv 860x smile auto hifi mě zatím neláká a ty příšerný repra taky ne... závěrem jen chci napsat, že absolutně nechápu o co ti šlo... Jen jsem chtěl nahodit, že jsem náhodou narazil na repra který maj taky použitelnou výšku... jestli se nad tím někdo nechce zamyslet třeba...

Re: shanim sub s maximalni vyskou 10-15cm

230-tka má jen 9,2cm ne.? a SP - 252E se ti do 15cm bedny vleze když má hloubku 11cm ne.? nešlo mi o nic chtěl sem ti jen říct, že já bych do autorepra nešel a snažil jsem se ti dát alternativu... Ok tak v tom případě se ti omlouvám.. myslel jsem že ses chtěl lidí na něco zeptat a né je pak sjet že se ti snaží pomoct.

Re: shanim sub s maximalni vyskou 10-15cm

Bhm1: sry mel jsme 230-tku v ruce a měl jsem z ní dojem že je větší.. takže se omlouvám, i když to nemělo být "sjetí" ale spíš text nechápavého člověka, takže promin.. Jinak když se ptám, necpu se do jinejch témat ne? Alespoň to mě říká slušný chování (pokud to je uplně o něčém jiném)
PS: jak jsem psal s tímhle jsme nechtěl mít vůbec nic společného, dělám na nečem jiným jen jsem chtěl pomoct (autorovi tématu), už to víc nechci rozebírat a jak jsem psal při prvním vložení  "tak mě kdyžtak neukamenujte já to kdyžtak smažu je to "subwofer" a má výšku 87mm v 10" a 110mm v 12" ale je to auto sub takže citlivost nic moc, ale třeba..." takže asi tak no, příště se více vyjádřím a napíšu tam pro tento projekt..

(upravil bhm1 4. 7. 2009 10:49)

Re: shanim sub s maximalni vyskou 10-15cm

Dagus - aha, tak i já se ti omlouvám, nevšiml jsem si, že to nescháníš ty ale Jackob... Jinak tu 230-ku mám doma a měl jsem taky pocit že má mnohem více smile