Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 8)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pomoc při stavbě boxu

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 157]

(upravil little 28. 4. 2009 21:45)

Re: Pomoc při stavbě boxu

Člověče, trochu konkrétněji. To je jak kdybych napsal, že mám auto se čtyřma kolama a je černý, snad nějaký kvalitnější. smile Co je v tom za IO?

Re: Pomoc při stavbě boxu

V EZK TDA 2005, proudový odběr 2,1 A, 20Hz-20Khz,minimalni zatěžovací impedance 4Ohmy
V něměckém nemám tušení.

(upravil little 28. 4. 2009 21:51)

Re: Pomoc při stavbě boxu

To je sakra slabota. Budeš zcela jistě potřeboval lepší zesilovač...

Nejspíš nepotřebuješ žádnou super kvalitu, doporučil bych ti něco na bázi LM3886TF, třeba:
http://www.ezk.cz/e-shop/img/det/kmd3886.jpg

Jednoduché, all-in one řešení s protizkratovou ochranou a ochranou proti přetížení. Výkon není nejmenší, kvalita vzhledem k ceně vcelku dobrá.

Re: Pomoc při stavbě boxu

S tím počítám, jenom ty finance jsou omezené... Časem Aldax 50W, ale u toho se mně nelíbí, že má symetrycké napájecí napětí. Je nějaký, který pojede na 12V= nesymetr. ?

(upravil little 28. 4. 2009 21:56)

Re: Pomoc při stavbě boxu

Z žádného hifi zesilovače nedostaneš při 12V takový, výkon, jaký bys potřeboval. Pokud počítáš s využitím stávajícího transformátoru, radši na to zapomeň. Pokud chceš kvalitu, nebude to levná záležitost...
Přinejmenším budeš potřebovat: transformátor (ideálně toroidní, alespoň 150-200VA), minimálně 2x10mF (lépe 4x4,7mF a více SNAP-IN), pořádný usměrňovací můstek...a v neposlední řadě i koncový zesilovač a základní subwooferový filtr.

Re: Pomoc při stavbě boxu

Ale nějak pořád opomíjíme ten reproduktor... Jaký teda?

Re: Pomoc při stavbě boxu

Já osobně bych bez jakéhokoliv váhání bral 8 ohmovou variantu...

Re: Pomoc při stavbě boxu

Tento http://reproduktory.tvm-valmez.cz/hlubo … p-210.html ?
Bassreflexová ozvučnice s rozměry, které jsem uvedl + BR na 45Hz
http://www.dexon.cz/katalog/konstrukcni … 0x170.html
( když jsem to počítal tak to vyšlo nějakých 43).



Jenom mně mrzí, že musím dávat za poštovné takové částky jako například u toho nátrubku, který stojí 70kč a ještě minimálně 100 pošta.

(upravil little 28. 4. 2009 22:07)

Re: Pomoc při stavbě boxu

Ano, přesně tak.

Poštu, myslím, v Dexonu nepoužívají. Alespoň naposledy, když jsem u nich nakupoval, se dala použít jen doprava PPLkem, což je otázka skoro 200kč. Je to humus, to souhlasím

Re: Pomoc při stavbě boxu

Ještě mě teď napadlo, jestli nemá nějaký vliv na kvalitu zvuku, že je reproduktor umístěný na předku boxu?

(upravil Lojzek 29. 4. 2009 8:53)

Re: Pomoc při stavbě boxu

no já mám výhodu že TVM mám přímo před nosem! Mám to ca 5Km smile Jinak jsem jim poslal tedka email ad ten výkres upraví tak, aby šel přečíst a okótují montážní průměr pro montážní otvor smile

Re: Pomoc při stavbě boxu

Lojzku, neznáš se tam osobně s někým? Docela dost by se mi hodily jednotlivé díly některých reproduktorů (se mnou se o několika kusech košů, závěsů, membrán, magnetických systémů nechtějí samozřejmě bavit). Pro testování samozřejmě, nemám v úmyslu něco takového rozjet ve velkém... smile

(upravil Lojzek 29. 4. 2009 17:24)

Re: Pomoc při stavbě boxu

little nevím, nevím! jak tam pracovala přítelkyně tak by to možná nějak ošefovala ale tedka tam už nepracuje tak nevím! skusím se jí zeptat jestli tam nepracuje nějaká její kámoška smile jinak z mojí strany tam nikoho neznám

EDIT: tak z výroby tam nikoho nemá! prý tam dělali celkem velé ,,čístky'' smile má tam pouze jednu kámošku na sekretariátu ale ta by těžko něco sehnala!

Re: Pomoc při stavbě boxu

Škoda. sad

Re: Pomoc při stavbě boxu

Tak ozvučnice už je u truhláře na výrobě. Ještě musím objednat ten reproduktor, ale nemůžu na TVM najít, kde se registruje. Neporadí někdo?

Re: Pomoc při stavbě boxu

i s rozměrama co jsi tu na web dal? máš tam chybu v tom montářním otvoru!

Re: Pomoc při stavbě boxu

Otvor pro repro se bude dělat až ho truhlář bude držet v ruce smile

Re: Pomoc při stavbě boxu

jo tak to jo smile to je pohoda

Re: Pomoc při stavbě boxu

Nevíš jak se mám zaregistrovat na TVM? Nikde tam kolonku registrace nevidím

(upravil Lojzek 29. 4. 2009 22:29)

Re: Pomoc při stavbě boxu

netuším, podívu se

normálně dej reproduktor dokošíku, dej pokladna, sjeď  stránkou dolů, tam vyplň údaje a dej potvrzení údajů

Příspěvky [61 až 80 z 157]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pomoc při stavbě boxu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£