Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 6)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Moduly od Krause

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 119]

Re: Moduly od Krause

No měl jsem pocit, že ceny Aldaxu Ti nejdou moc pod fousy...
Jožko, je v tom nějaká kulišárna. Tranzistor, který prostě POD STOVKU ZA KUS při odběru 1000ks nelze koupit, GES prodává za osmdesát...
Bude v tom něco, jako naznačoval Alan po své návštěvě Taiwanu a malé firmy, zabývající se pouzdřením polovodičů. Alan tam sondoval možnost dodávek tehdy nedostupných laterálních fetů Hitachi-Renesas.
Řekli mu :
"OK, no problem. Máme kontakty s padesáti výrobci polovodičů, my si opatříme čipy, zapouzdříme vám je a vy si jen řeknete, co na tom má být natištěno. Když si dodáte fotku přítelkyně, co stojí vedle Vás, budete ji tam mít místo loga"...Tož tak asi. Tak nějak vznikají trandy GM...

Web

Re: Moduly od Krause

Kluci, řeště si tohle jinde. Tady se Aldax neřeší. Použijte třeba vlákno o Mirulovo zesu.
opampe, jde hlavně o to jestli je tenhle budič vůbec určenej pro mosfety. Já mám informaci že možná ne, ale zmíňku o tom na stránkách výrobce jsem nenašel.

Re: Moduly od Krause

Phasor: Mám napájení po usměrnění necelých +-60V, skoro 80V mi přijde tak trochu jako zbytečnost, ale vůbec nepochybuji, že to s tou Beymou využiješ. Měl jsem na mysli 2x10mF kondenzátory na jednu větev, ale v Tvém případě bych rozhodně neměl nic proti 4x10mF na větev, jenom proboha mysli na softstart. smile Já osobně se MOSFETů docela bojím. Po tom, co tu někteří psali snad myslím není divu. AX1310 je takový blbuvzdorný modul. wink

(upravil Phasor 27. 3. 2009 23:02)

Re: Moduly od Krause

Jde mi o to, že když už budu kupovat takovej zesilovač, chtěl bych mít možnost z něj v případě potřeby dostat všechno co umí, i kdyby jen pro svůj dobrej pocit:) Ten modul snese i +-100V:) já bych si s těma 77 vystačil, ale co s kondama? kolik tohy vydržej ty 80V, neni už to nebezpečný? Vždycky mam radši rezervu..

Koukal jsem k troniku a v nabídce maj 500VA a pak až 800VA. Uměj navinout i jiný výkony?
A kromě softstartu by byla možná dobrá i nějaká stabilizace, nebo je to zbytečný?

Re: Moduly od Krause

Duwenbleidd: Mám pocit, že mezi švábem a mosfetama je ještě budič z bipolárů, nebo se pletu? Pokud tam je, je tomu švábu víceméně u prdele co je na konci, protože ty budiče to do jistý míry "izolujou"

Web

Re: Moduly od Krause

http://www.poweramp.eu/pdf/Mono%20%20AX1320.pdf
Podle tohodle schematu tam mezi fetama a LMkem něco je..

Projevilo by se fetový provedení nějak při použití v subu? Na dynamice nebo charakteru zvuku?

Re: Moduly od Krause

Podle mě ne. Spíš na vokálech, na vejškách, prostě ve full-range provozu. V subu se podle mě spíš uplatní nižší strmost a z toho plynoucí vyšší výstupní odpor oproti bipolárům.

Web

Re: Moduly od Krause

Fajn, takže si ještě počkám na mail od Krause a objednávám stavebnici AX1320:) Už se těšim až bude komplet hotovo, mám předběžně domluvenej duel s Chynovou labinou:)

Re: Moduly od Krause

Předem ti říkám že LABina nemá v hudbě šanci, teď poslouchám Floydy na tom tvým zvířeti a jako bych byl pod hypnózou smile

(upravil chyna.cz 29. 3. 2009 21:16)

Re: Moduly od Krause

bude to zajímavý no... ve filmech tě trumfnu smile

jak říkal včera mirulu, když se to řízne u 30Hz tak to bude mít podobný charakter zvuku jako PA.

Web

(upravil Phasor 30. 3. 2009 14:58)

Re: Moduly od Krause

No jsem na to fakt zvědavej:) Vlastně všichni co jsme byli na srazu, máme nebo budemem mít pořádný subáče, dvě labiny a dvě beymy:) Každej na jinim zesu, takže bude aspoň srovnání. Jen Bentlymu tlačí na pokoji čtyři 130-tky:D

Ještě teď koukám, co znamená frekvenční rozsah DC-120kHz?

Re: Moduly od Krause

Tome, u jakýho repráku jsi to našel? Už jsem na to taky narazil... Napiš odkaz

(upravil Phasor 30. 3. 2009 0:13)

Re: Moduly od Krause

Ne u repráku, ale u těch Krausovejch modulů. Ještě je u toho tolerance +0/-0,5dB.
Ale zkreslení už je měřený od 20Hz, tak nevim..

Jinak už mam od něj odpověď v mailu, sám doporučuje AX1320, fety jsou podle něj "pocitová záležitost a při měření se nijak neprojevujou". Ještě čekám na doporučení zdroje, nevěděl, k jakejm účelům bude ta beyma sloužit:)

(upravil Duwenbleidd 30. 3. 2009 0:21)

Re: Moduly od Krause

Na mysli vyvstává jen jedno DC, ale jaký může mít spojení s frekvenčním rozsahem netuším... Snad zareaguje i někdo znalejší smile

Re: Moduly od Krause

Mě právě taky napadá jen jedno..

Jo abych nezapomněl, DF je mimálně 300, podle provedení a kabeláže

Re: Moduly od Krause

Ano, znamená to přesně to, co myslíte, pokud myslíte co myslím. Není na tom nic divného. A spojitost s frekvenčním rozsahem? Kolipak Hz má DC?

(upravil Duwenbleidd 30. 3. 2009 0:39)

Re: Moduly od Krause

Děkujem pěkně za odpověď smile
Jen mě napadá že to porovnání subíků by bylo nejlepší u mně. Ještě se domluvíme s Chynou, když mu s tou almarou pomůžem tak snad bude souhlasit wink

Re: Moduly od Krause

Tebe ty sousedi začali nějak víc s*át? big_smile Asi by to bylo nejlepší, ale docela bych si to u něj poslech i s těma sloupama

Re: Moduly od Krause

ale jo... možný to bude, ale chce to siláka parťáka... pak to bude na jeden pár rukou cca 35kg

Web

(upravil Phasor 30. 3. 2009 16:00)

Re: Moduly od Krause

Tak fajn, 35kg snad nebude takovej problém:) A odvoz můžu zajistit já a ford galaxy:) rozkreslim si desky a dám vědět kvůli tomu nařezání, ať se to trochu hejbá

Příspěvky [21 až 40 z 119]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Moduly od Krause

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£