Re: Recenze Creative Gigaworks T3

Tak ja neviem, z clanku na webe je nieco o kupelne vymazane. Jedine, co som nasiel je tu na fore, spomienky o burajucej sa kupelni a ty pises "(a story s koupelnou je pravdivá, kdyby něco, zjisti si, co dělá umakartové jádro v paneláku v reakci na basy)."

Tak ozaj neviem, co si z toho mam mysliet? Podla mna len to, co som uz napisal. I ked som to cital rychlo, lebo je toho vela, ale este nesom pijany a viem, co citam.

Re: Recenze Creative Gigaworks T3

KomarD-Jeay: řeči okolo koupelny a umakartového jádra máš v kapitole "3. Konektivita, subwoofer, příkon"...

Web

Re: Recenze Creative Gigaworks T3

Aha, to je clanok o Logitech, myslel som,ze povodny o Creativoch.
No pise sa tam, ze bura kupelku a ze padali flasticky. Toto by som dal cele prec. Recenzent je aj ciastocne zodpovedny za to, co sa bude sirit. Vela ludi berie noviny a taketo recenzie ako absolutnu pravdu. Bohuzial vacsine populacie nie je dane logicke myslenie a vlastny usudok.

Cely ten 5.1 set som pocul, magori na intraku to kupili do internatneho kina a je to krok spat voci tomu, co tam bolo predtym. Jedine ten sub je slusny, z coho su aj komplet odvareni. Satelity su kentus.