Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 23)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 23 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 452]

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Vem si ho radsi ode mne -)))) neverim ze by bylo neco v teto cenove lepsiho...

(upravil opamp 21. 5. 2009 9:45)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Pokud se mi bude ten půjčený od Dawsoa líbit, třeba si ho od Tebe koupím. Ale nejdřív ho chci slyšet smile

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Ja si delal srandu, to je doufam jasne. Pokud mas podobny vkus jako Dawso, tak se ti libit asi bude... Ironie osudu je, ze ja jsem to na poradnem aparatu jeste neslysel...

(upravil dawsoo 24. 5. 2009 17:52)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

opamp:
Já si myslim Ondro že budou jen dvě varianty... 1.koupíš a 2.nekoupíš... v první ti to sedne a vyplatí se ti do toho investovat,a v druhý zjistíš že je to zbytečný páč ti to zlepšení co naženeš sežere horší zbytek řetězce (transport-zes) Bedny máš určo dobrý lol  Jako transport silně doporučuju PC = s teslou nebo jakýmkoliv jiným obyč CD/DVD strojem střední a nižší to bude o dost větší bída (viz testík zesů MPZ a krmení DACmagic 3 velmi rozdílný výsledky)

Půjčim ti ho na tejden když se mu něco přihodí (stát se může cokoliv) vyděláš si 7,8k big_smile oki? (HSDAC+ dražší operasy+kompleto zdroj)

Není co dodávat...

(upravil TomasT 25. 5. 2009 17:32)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Pokud to jednou funguje, tak to rotbit uz nejde, alespon ne beznym pripojovanim standartnich komponentu.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tomáši jde protože to je na divocha bez krabičky zatim lol "tzv stůl bastl s propojením zdroje a cinčů konektorama" proto se o něj trošku bojím udělal jsem pár drobnejch ouprav v preampu s propojením a  zemníma věcma  a po opětovným puštění jsem řekl AHA big_smile Naqvíc ten můj zdroj je takovej trošku zabijáček vzhledem k filtraci big_smile

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

OK, opatřím si zbrojní pas a půjčím si to smile

Web

(upravil dawsoo 26. 5. 2009 21:57)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Opamp:
Yes.. Ondro domluvíme se budu pak nějakej čas bez beden tak klidně pak na trošku dýl ... teď je to moje nová hračka takže je ti jasný že teď to nejde děťátko by plakalo big_smile

Nová prasácká kombinace kerá hraje i měří moc dobře LME 49xxx jako I/V a LT1360/1363 jako sumátor a output... konečně jsem našel aplikaci na míru pro ty LT-éčka zatím byly spíš mizerie až průměr v jiný aplikaci... ale tady zapojený jako diferáky jsou naprosto brilantní smile Hladký čistý vzdušný ... paráda... Kua chlapi to nikdo nemáte doma v singlu a DIP-u nějaký pořádný operasy??? Chci zkoušet fakt  všecko (v tom dacu se to chová jinak než v jinejch aplikacích tak mě to zajímá) ... a za odměnu vám pak povim co je da best smile To že někerý kousky maj trošku sklony k nestabilitě je vcelku jasně daný jednou věcí a to: velkejma kapacitama přemosťující ty úbytkový ZV odpory.. myslim si že tady by možná ještě šlo mírně optimalizovati pro různý operáče... nu zkusím časem taky protože Tomáš to vymyslel na tý desce naprosto brilantně takže místo fóliáků, tak pokusně dám 2-pin patičky na ně a bude možný čarovat i tady.

Takhle jak to je to 100% šlape s těmahle:
OPA134,LME49710,49860,LT1122 na pozici I/V a OPA627,AD797,LT1360,LT1363,LT1122,LME49860,LME49710,

Ne zcela ideální jsou na I/V AD797 a překvapivě i OPA627 (nepatrne zakmitávají) na měření spekter prakticky nevidno,zvukově taky není problém ale na osciloskopu se mi to zdá na hraně.Základem je i mít ošetřený zemní smyčky... hodně to zadusí zvuk a to zejména za DAC-em (preamp,buffer,koncák) díky tomu že ten dac je DC coupled... projeví se to.

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tome, musím skutečně uznat, tohle hraje dobře. Rozdíl jasně slyšíte smile Slyšel jsem tu Davidovo verzi a v porovnání s mým tuněným CDP s BB PCM1710U a jeho Julinou... Rozhodně je to zvuk rychle návykový.

(upravil dawsoo 11. 6. 2009 0:47)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Ač jsem furt v luftě tak mam nějaký drobný novinky ohledně dalších vhodných operasů do HS-DAcu.

ozkoušena nová Highspeed varianta 4xLT1360 + 2xLT1363 zatím nejsvětleji hrající a překvapivě slušně měřící variace na théma (hlavně prakticky žádný nárůst THD nad 10kHz)

ozkoušený i jiný kousky OPA602 (pro mne hodně překvapivě) na I/V zvukově moc příjemný na ucho takže 100% ok ,LT1122 na I/V ok,OPA827 kupodivu lepší než klasika 627 )asi jsou stabilnější díky nižšímu SR a BW,LT1468 na výstupu taky supr trošku mi připomínaj vzdáleně 797 big_smile čím to asi bude?

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Na čom to dawsoo počúvate? ? ?
Chcel by som si to takto uchometricky "referenčne" tiež vyskúšať ňachňach lol

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Jarous napsal:

Tome, musím skutečně uznat, tohle hraje dobře. Rozdíl jasně slyšíte smile Slyšel jsem tu Davidovo verzi a v porovnání s mým tuněným CDP s BB PCM1710U a jeho Julinou... Rozhodně je to zvuk rychle návykový.

Myslim si ze za tu cenu je to slusna vec a presne jak pises, je to navykove. nejvetsi rozdil je kdyz s tim nejakou dobu zijes a vratis se zpatky k necemu horsimu... To potom boli mnohem vic po nekolika mesisich. I kdyz tedkom jsem vyrazeny z boje, bez internetu s rozbombardovanym bytem, pokud by nekdo chtel desky, jsou k dispozici. Ty jako jedinne mam totiz relativne pristupne. Kdo menil v celem dome okna, bude asi tusit jaky bordel z toho je...

Musim jeste napsat jednu pro mne hodne potesujici vec, zatim se nenasel nikdo kdo by to nerozjel na prvni zapnuti, je videt ze jste vsichni peclivi a neni to takovy problem zapajez par odporu a kondenzatoru. Mam uz i nakreslene bafry, ovsem jen v PC, dokud nedam do poradku bydleni, nemuzu se tomu venovat ani minutu.

(upravil dawsoo 11. 6. 2009 11:14)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

stephunk:
3p bedny (viz bazar) dřevo a stavba skeletů by pistole, měniče (krom etona dole od tomáše) prašivej peerless a vyrobená skládačka řadově nevyráběná 27TFC vyhýbka odladěná má vlastní, předek vlastní topo 2xOPA627BP+Upravenej Diamond Buffer+75R attenuator (zapojení je jiný než obvykle) big_smile viz nějaký měření v operákách... muziku povětšinou mý různý ref nahrávky ve 24/88,2-192 (SACD,DVD-A dig. ripy) a i 16/44,1 pro kontrolu... rozdíly při výměně OZ u dacu jsou poměrně malé narozdíl od preampu kde výměna za jiný typ změní zvuk o dost výrazněji. Aneb zkrátka kdo si hraje nezlobí lol

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

HS-DAC a jeho kratky zivot...

Vypada to ze dalsi varka desek uz nebude, jakmile se prodaji posledni zbytky co mam, HS-DAC definitivne umře. Venovat tomu dalsi cas, finance je tak trochu hazeni penez do cerne diry. Docela mne to mrzi, protoze to dalo docela hodne prace a pruser si myslim to rozhodne neni. Jenze u nas se spis keca -)))

Timto bych apeloval na ty, kteri meli zajem o desky a chteji si za "par" tisic postavit DAC ktery "moc nesere" aby nevahali dlouho, protoze ja uz do dalsich PCB investovat nebudu.

Kdyby se nasel nekdo kdo by v tom chtel mit svuj vlastni kapital muze ten projekt zit dal a muzou byt k nemu i dalsi veci jako hotove bafry a temer hotove prepinani 4 vstupu. Staci mne kontaktovat v poste. Nicmene tomu ani sam skoro neverim.

Zdroje budou k HS-DACu na miru udelane, protoze prakticky jsou jiz hotove a staci jen zadat potrebny pocet pro vyrobu.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Pokud má ještě někdo v Brně a blízkém okolí zájem o příme srovnání svého vybavení s HS-DACem, stále je možnost.
V dohledné době si chci HS-DAC zabudovat do kastle s crossoverem a koncem, takže už nebude možnost ho někam vzít na test..

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Doufam ze se najde nekdo to zasponzoruje protoze ten malej dac zato vazne stoji.... navic co tak ctu tak je to jen otom to soupnout do skrine a pripojit tri konektory a sitovou snuru... to snad zvladny kazdy kdo ma zakladku.... Kdo to mysli s hudbou trochu vazne a ma hluboko do kapsy muze tenhle dac povazovat za svou konecnou....DPAckari co hrajete z PC je to lepsi nez kdejaka zvukarna... (juli, HD2...)a to hodne! kdyz hrajete z PC muzete se na prepinani vstupu klidne vybodnout a nekomplikovat si zivot... jeden vstup a primo do koncaku...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

jj ani dispre nebude treba
Pekná vec za pár korún a takýto koniec?

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

nejak se mi to rozlezelo v hlave, byl jsem v nemocnici a dost jsem o tom premyslel, neni to jen momentalni vyplod, ale kdybych to delal jen po 10 ks seriich, tak je to:

10ks pcb DAC
10ks pcb zdroj
10ks pcb bafry
10ks pcb pro prepinani vstupu
20ks procesoru
10ks vstupnich receivru
10ks cipu DA
60ks operaku
10ks sitovych traf

Lehkym odhadem zjistis ze to jsou velke desetitisice co v tom jsou umrtvene...Navic to neni muj jedinny projekt a chci co nejdriv dodelat ten velky. Coz je v podstate ta sama analogie, navic pribyl clock generator a chci se pustit do zavrseni trilogie a tim je AD v podobne kvalite. Jsem jenom zamestnany a ufinancovat to z meho platu je dost zahul. Nekonci to hned,ale nebudu uz pokracovat v tomto duchu kdy v tom mam prilis vlastnich prostredku. Nevylucuju moznost grupacu, jenze vznika dalsi problem, kdyz neco chci, tak zpravidla brzy a to u grupace moc nejde docilit. A cekat nechce dneska nikdo...Ani ja nejsem jiny. Nadseny z toho taky nejsem, je mi z toho smutno, ale utahnout to nejde. A mensi serie se citelne prodrazi, nehlede na cas ktery je potreba tomu venovat.

Neukoncuju to z duvodu ze by to bylo spatne. Jen nebudu delat rozsireni a nebudu to po vyprodani mit bezne dostupne a odesilat nasledujici den. A je minimalne fer dat to vedet.

(upravil reeb 3. 7. 2009 22:32)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

jen je škoda toho bafru co opa odladil...

Web

(upravil TomasT 3. 7. 2009 0:05)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

No, nejen jeho -))) Ale uprimne, kolik z vas by si ho poridilo ??? Muz rict ze je i moc hezky udelany, jenze to je porad malo... Mrzi mne to hodne i kvuli nemu, stravil nad tim nejaky ten tyden usilovne prace, ale ja to za stavajici situace neumim udrzet. Ja vim ze je sice brzo na delani totalnich zaveru, ale napsal mi jeden jedinny clovek ze by ho chtel. To se sice muze behem chvile zmenit, ale tomu se zdraham uverit.

Příspěvky [61 až 80 z 452]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 ... 23 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£