Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 21 z 23)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

  Stránky: ««« 1 ... 19 20 21 22 23 »»»

RSS

Příspěvky [401 až 420 z 452]

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Chcelo by to dať na nožičky smile

(upravil TomasT 24. 4. 2010 11:04)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tobe se nelibi muj rucnik ?? Takova drzost -))))))) Nejsou lidi a nemam zatim ani nozicky. To je ale to posledni co mne trapi. Ale dame to nejak dohromady s tema nozickama, ze jo -)))

Podrobnosti poresime po emailu, musi byt krapet jine nez ty minule.

http://www.ttc-audio.cz/P1000289.JPG

(upravil jamox 25. 4. 2010 9:37)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

jo to je ono smile

Kedy prídeš do LM?

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

TomasT,je ještě ten jeden kousek volný?

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

mas email

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Byl jsem 2 dny pryč,ale mail od tebe v poště nemám...:( Psal jsem ti teď odsud mail s mou mailovou adresou.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Snad to tentokrat vyjde.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Jak řešíte uzemnění?  V bezpečnostní třídě 2 a zem cinche propojit s krabicí (napřímo nebo přes odpor) ?

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

DULEZITE UPOZORNENI PRO VSECHNY !!!

POKUD MI BUDETE POSILAT PREVODNIK K PREPROGRAMOVANI, TAK JEJ VZDY ZABALTE DO ANTISTATICKEHO OBALU, TREBA OD NEJAKEHO PC KOMPONENTU CI ANTISTATICKE BUBLINKOVE FOLIE ATP. JINAK VELMI REALNE HROZI POSKOZENI BEHEM PREPRAVY A ZNICENI OBVODU CITLIVYCH NA ESD !!!

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

PRO TY CO MAJI VELKEHO BRACHU HSDACU


Kdo bude mit zajem o rozsireni na vice vstupu, rizeni hlasitosti, MUTE, 24-192, ext. clock, dalkove ovladani a bude chtit namiru obrobeny celni panel z 10mm materialu eloxovany budto na cernou nebo stribrnou, at mne co nejdriv kontaktuje soukromou zpravou nebo na email, protoze panely se nebudou dat delat po 1ks. K celnnimu panelu budou vsechny dalsi nalezitosti jako jsou hmatniky pro tlacitka, kourove sklo pred displej, distancni sloupky atd.

Panely budou bez popisu, to necham na kazdem individualne.
Kdo planuje porizeni i clock generatoru, silne doporucuju skloubit objednani celniho panelu spolu s panelem k DACu, protoze odstin eloxu nemusi byt v nasich podminkach stejny pri druhe serii !!! Mne by to pomerne dost vadilo.

Nebudu delat zadne kusy navic !!!

Toto je jen pro ty, kteri chcteji Hi-Fi panel, panely pro muzikanty, cili RACK provedeni budou o neco pozdeji. a ty tady ted michat nebudu, navic si myslim ze vim o vsech kteri RACKovinu budou chtit.


Diky, TT.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Pokud jsem tady psal  o hs-dacu se sklonem k sykavkám, musím se veřejně omluvit.
Zapojil jsem Firestone Audio Bravo, krabičku velikosti mexického dolaru, s tímto  dacem, a mohu říci jediné:
jsem naprosto spokojen.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Žije ještě tenhle projekt? Pomalu si dávám dohromady, co do nový aparatury s koncem DPA222 a tohle by byla jedna z možností. Ale měl bych k tomu dotaz - nezkoušel náhodou někdo porovnávat zvuk s modulem Casea SiriusII? Protože bych buď moh použít nějakej přehrávač jen jako transport a připojit ho přes DAC a nebo rovnou nechat do přehrávače namontovat Sirius. I když externí DAC je pro mě asi trochu použitelnější záležitost, teď mám Cambridge DacMagic, není špatný mít k dospozici víc vstupů a i to USB se občas hodí.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

No pokud Tomas jeste nekde vystoura volny plosnak, tak porad zije. Jen pozor, neni to vubec levna zalezitost. Pocitej se mnou: HS-DAC cca 4.000Kc po zapojeni do stavajici aparatury pak odhad nasledujicich investic: Nove reprobedny  (DIY) cca 20.000-25.000, novy zesilovac (opet DIY) cca 20.000. V pripade koupe komercnich vyrobku navys cenu tak 2x smile
Navic se s nim dost spatne zije. Pusobi protispankove. Pri prvnim kontrolnim zapojeni, jen abych zjistil jak to hraje jsem to zjistoval na jednotlivych nahravkach do tri do rana. Dalsi den do dvou do rana smile

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

No hele, furt lepší než dát za "blbej" DacMagic 9000,- Samozřejmě nemám přímý porovnání, ale z toho co jsem se dočet na fórech hádám, že Hs-Dac bude asi zvukově lepší smile Ale jinak můžu bejt celkem vysmátej, protože nový bedny mám hotový, tam už jenom dodělat povrch, konec je taky před doděláním, chybí mi už jen trafa a krabice. No a v plánu je ještě preamp a DAC.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Doporučuji vaší ctěné pozornosti operáky LM6171. Nevím nevím jestli nejsou lepší než moje milované LME49710. U Farnella ani nestojí moc.

EDIT: Asi nejvíc se mi líbí kombinace: LM6171 na pozici I/V konvertorů a LME49710 jako diferáky. Je to možný? smile

Web

(upravil dawsoo 3. 9. 2010 22:01)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

OPAMP:
Je big_smile LME jsou slušnej standart a jsou dosti háklivý na určitý věci okolo (např na strmý hrany na vstupu a na nízký impedance na vstupu) ...naproti tomu "blesci" LM6171 oproti LME nemají skoro žádnou vlastní, signaturu (zcela jiná TOPO) ale šuměj a nemaj moc dobrý dc parametry to je daň za tyhle vlastnosti.... na I/V to ale nevadí...  jejich použití má myslím význam, ale jen u naprosto čistejch DACů (1853 od TT mezi ně patří) u blbejch jen vypíchnou to co je špatně... pokud je chceš dát do I/V tak doporučuji si pohrát s kapacitama překlenující IV odpory směrem dolů smile Bude to hrát líp a zkreslení na vyšších fr. ještě o fous klesne. Dobré jsou na této pozici i LT1360 a 1363. S 1360 a LME na výstupu jsem ten svůj s úspěchem tenkrát prodal.

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Díky Davčo za potvrzení! smile

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Zdravím Vás. Stal som sa čerstvím majiteľom tohto prevodníku a potreboval by som poradíť , ako ste vyriešili prepínanie 4 vstupov na prevodníku. Mám ho už naprogramovaný no toto by som potreboval poradiť. Dať tam škaredé tlačítka sa mi moc nepozdáva. Ako ste to riešili vy?....

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Poslouchám HS-DAC přes Pavlův buffer ( http://www.customworks.cz/audio-buffer/ ) je to bomba, dost to zvukově pomohlo.. Doporučuju wink

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

opamp napsal:

Dobrá zpráva - jak Audigy 2 NX tak Terratec mají vestavěn oddělovací transformátor. Takže v HS-DACu by šlo vstupní trafo vynechat a ušetřit "pár" kaček...

Už nějakou dobu mě štve, že mi z HS-DACu leze lupanec jak hovado při spouštění ledničky (opravdu jen z HS-DACu, samotná zvukovka mi to nedělá), přitom mám docela kvalitní přepěťovku s VF-filtrací.
A zdá se, že jsem přišel na to, v čem by mohl být zakopaný pes, ikdyž nevím, jestli už to není příliš velký Sci-fi:
Díky tomu, že mám oddělovací trafíčko jak na vstupu HS-DACu, tak na výstupu zvukovky, tak je vlastně celý Coax ve vzduchu a jeho stínění je tak trochu na dvě i více věcí...

Web

Příspěvky [401 až 420 z 452]

  Stránky: ««« 1 ... 19 20 21 22 23 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£