Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 20 z 23)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

  Stránky: ««« 1 ... 18 19 20 21 22 23 »»»

RSS

Příspěvky [381 až 400 z 452]

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

tady

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=6686&p=3

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

díky ...asi tam frknu LME ...nějaký mám do foroty a stížnosti jsem nenašel.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

bubuxin napsal:

Tomášovo riešenie je viac ako slušné, smelo do neho smile

Tak rad si necham poradit od skusenejsich. Mal by som zaujem o samotnu dsp s prevodnikom s koaxialnym digitalnym vstupom a audiovystupom. Zdroj a mechaniku zvladam bez problemov, pokial budem poznat poziadavky . Kolko by ma asi tento spas vysiel, samozrejme, ak by to bolo este z kapacitnych dovodov mozne ...?

(upravil TomasT 20. 3. 2010 11:03)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Veskere spoje ktere jsem mel putuji k novym majitelum, dalsi budu delat az se sejde vic zajemcu. Proto kdo by mel zajem o desky, napiste email na hsdac@ttc-audio.cz  Jakmile bude dostatecny pocet tak lidi tak necham desky vyrobit. Desku dacu a zdroje neni mozne delit, takze pouze spolecne.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Dakujem za info. Takze cena by teda bola aka takeho jednoho kompletu? Ci uz osadeneho alebo nie, to dokazem zvladnut.Ak som to niekde prehliadol v predchadzajucich prispevkoch, za nepozornost sa ospravedlnujem.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

3100,-Kč za PCB dac a PCB zdroje, napajeny procesor a firmware s jednim digitalnim vstupem a max frekvenci 96kHz. Za dalsich 600,- je mozne poridit firmware se 4 digitalnima vstupama a samplovaci frekvenci az do 192kHz.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Díky za tipy na USB/S/PDIF převodníky, především M2Tech hiFace vypadá velmi zajímavě,
viz. recenze zde: http://www.enjoythemusic.com/magazine/e … ce_usb.htm
nebo zde: http://www.6moons.com/audioreviews/m2tech/hiface.html
A jedna otázka především na Tomáše. V recenzích na M2Tech hiFace mírně upřednostňují model s BNC konektorem kvůli přesné impedanci 75ohmů. Byl by nějaký problém, vybavit jeden vstup do HSDAC BNC konektorem? Asi ne, že?

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

vždyť se tam s spdif (BNC) konektorem počítá

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Je to teda tak, že nezáleží jaký konektor na zadním panelu použiju, připojený k HSDACu to bude pořád stejně, jo?  A jde jen o to, že BNC je pro dané použití vhodnější konektor, jo? Nikdy jsem se o to takhle detailně nezajímal a když jsem viděl na zařízeních BNC vedle cinche, tak jsem myslel, že je tam pro každej jiná elektronika.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Je to fakt jedno jestli BNC nebo cinch. ..

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

a rozhodně použij BNC jestli můžeš .....

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

jj 75 Ohm, se 75 ohm káblíkem..

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

A doporučíte nějakej kablík jak na vnitřní propojení tak mezi DAC a zdroj signálu? Nerad bych hned vyhodil peníze třeba za vychvalovanej Oayide DB-510, když by šlo dosáhnout obdobnýho výsledku možná za pár stovek.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Nebo nedejboze korun. Dej tam jakykoliv, na ty 2cm je to fakt celkem jedno...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Doporučuju když už tak dodržet impedanci 75 ohm, ale mně to bezvadně chodí i s prasáckou kroucenou dvojlinkou z rozkuchanýho UTP kabelu smile

Web

(upravil reeb 22. 3. 2010 16:40)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Já to digitální propojení mám tenkým káblíkem co se dává k anténě..Impedance sedí, malá kapacita, dobré stínění... jinak kvalitní má Tasker, vede je Prodance..Na nějaké stříbrné hájendové bych se vybodl.

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Samo, koax je koax smile Já ale rád zkouším prasárny... aspoň v audiu, když to nejde jinde smile

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Když budu mít cd, dac a dispre, vše na sobě a propojovací kábly minimální délky,tak si doufám s buffery o kterých jsem tu četl nemusím lámat hlavu.?   Doufám,že se nepletu,protože finance docházej.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Panove, stale mam jeden kousek volny, kdo si prvni napise, bude ho mit. Muzu k nemu dat i obvody a staci si osadit pouze bezne dostupne veci.

Budu mit i jeden osazeny, zhruba za dva tydny az se mi "vrati" . Vhodne pro toho kdo se neni s pajkou nejlepsi kamarad. Je to verze se 4 vstupama a 192kHz osazena velmi kvalitnima soucastkama.

hsdac@ttc-audio.cz

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Velky bracha HSDACu... Jeste prijdou dodelat nad tlacitka 0,8mm diry pro LEDdiody, kourove plexi pod displej a nejspis jeste nejake drobnosti. Skoda ze neumim to vyfotit tak, aby bylo videt jak je ten displej krasny, tady je vyblity a v realu pujdou videt jen svitici cislice, bez toho pozadi, ale az se udela kourove sklo. Na prototyp mi staci i to cire. Kourove holt nebylo po ruce -) No neni to bastleni krasny konicek -))))))

http://www.ttc-audio.cz/P1000275.JPG
http://www.ttc-audio.cz/P1000283.JPG

Příspěvky [381 až 400 z 452]

  Stránky: ««« 1 ... 18 19 20 21 22 23 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£