Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 23)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 23 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 452]

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Zitra... To uz nejde vyfotit v te tme...

(upravil Basstl 18. 2. 2009 22:39)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

...si rosviť... big_smile
Promiň za OT, ale ono to lákalo.

(upravil TomasT 18. 2. 2009 23:22)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

To jsem udelal, jenze to haze brutalni stiny, zkusim to jeste jednou a posvitim seshora...Taktez teplota barev je jaksi trochu jina. Chybi mi dva kondy, jinak bych vedel uz jak na tom jsme ...Fuck...

http://www.ttc-audio.cz/deska.jpg

a druhy pokus.....

http://www.ttc-audio.cz/deska1.jpg

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Máš to mooc pěkný.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Zajemci, kdo mi psal a ma stale zajem, prosim smerujte vsechno na e-mail hsdac@ttc-audio.cz

Protoze jinak v tom budu mit nepredstavitelny bordel....

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Pro ty kteri si netroufaji zapajet si ty SMD sami, tak prikladam fotku v jake kvalite to muzou ocekavat kdyz si to nechaji udelat ode mne... Jo a uz nam to hraje, oziveni probehlo podle ocekavani, takze zcela bezproblemove. O vikendu mne ceka srovnani na slusnem aparatu, jelikoz ja ted zadny slusny nemam. No a tady teda ta fotka...

http://www.ttc-audio.cz/kultura_za_petset.jpg

Myslim ze hnusne to neni -)))

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

TomásT:
Doufám že si na mě nezapomněl chlape:) vypadá to pěkně...

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

To bych si fakt nedovolil... Ale musis jeste par dni vydrzet...

(upravil dawsoo 26. 2. 2009 23:24)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

TomasT:
O tobě Tome vůbec nepochybuju, nespěchám na to vůbec pohoda... jen jsem se připomněl jakože já určo joooo smile)

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Vidim ze jsem to sem opomenul dat...Tak tady uz je v plne parade...

http://www.ttc-audio.cz/IMG_4580.jpg

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Jo,Jo krása. Určitě bych vzal taky kousek,hned jak zaplatím daně.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

ja by som sa tomuto "zariadeniu" nebránil aale až o nejaký polrok.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tak se musim pochlubit, hlasim zapajeni a oziveni. Vse krome procaku jsem pajel sam. Stacilo jedno odpoledne s kamaradem, ktery to umi a SMD uz neni zadny problem smile
http://thumbnails14.imagebam.com/2869/b4639e28687489.gif

(upravil TomasT 14. 3. 2009 14:26)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Komu se s tim nechce babrat, mam pripravenych par kousku ktere jsou kompletne osazene a ozivene, proste hotove moduly...  Mam jich maalo, preci jenom verim ze si to drtiva vetsina osadi sama. Soucastky mam primerene kvalitni od renomovanych znacek -))) Bez operaku, ty at si kazdy da jako chce a jako mu dovoli penezenka pripadne nejaky sponzor -)))

Ti kteri se nechteji pachtit s krabici si ho muzou vestavet primo do CD prehravace, misto se pro nej urcite najde. Je to velmi rozumna volba misto ruznych woepyčotunyngu s vymenou kondenzatoru a operaku ktera temer jiste nikdy nevede k takto komlexnimu vysledku.

Jenom pripominam ze nejrychlejsi a nejjdnoduchsi komunikace se mnou je pres e-mail  hsdac@ttc-audio.cz

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

!! Prvni rozsireni HSDAC !!

Naucim jej prepinat mezi 8 digitalnima vstupama. Je jasne ze kdo chce dva, dostane sice desku ktera zvladne 8, ale osadi si jen dve mikrotlacitka a dve LED. Nicmene chtel bych se vas zeptat jako by jste si predstavovali koncepci, zdali mam na desku zakomponovat i mikrotlacitka a led, nebo zdali mam udelat desku kde budou pajeci body a napojite si to dratkama. Vyhody versus nevyhody jsou jasne a zrejme. U prvni varianty bude pevne dana roztec mezi tlacitky a led, u druhe varianty si to muzete natahat na co chcete a jak chcete. Bohuzel za cenu dratu, ktere osobne nemam rad. Kdo bude chtit prepinat otocnym prepinacem, napoji si misto tlacitek prepinac a nejspis se vykasle na led diody...

Zatim ve stadiu kecani, necham tomu nejaky rozumny cas pred vlastni realizaci.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Dacánkovej modul mám doma... profi prácička Tomáši... když tak na to čumim začínám zjišťovat že vůbec neumím pájet a stydím se když vidim tvou desku lol ... jestli to je růčo tak klobrc dolu vůbec nelituju že sem vzal osazenej kus smile No nic dosati chvály překonám lenost a půjdu ránko až vstanu do íglu namalovat easy zdroj na to nějakej miniaturní abych to vůbec mohl ozkoušať smile

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Těším se na Tvoji "recenzi" Davide!

Web

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Boha, to soupni na nejaky co mas -))) Se s tim ne.er -)))))))

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Jelikoz pomerne hodne lidi neumi, nebo abych to pojmenoval pravym jmenem NECHCE delat vlastni zdroj, pripravil jsem pro HSDAC jednoduchy zdroj s LM317, LM337. Je na jednostrannem spoji.

Rozmery 195 * 75mm.

Cena 600,-Kč

Komu se to zda hodne, tomu dam odkaz na stahnuti gerber 274x a muze si to udelat treba sam.

Ti kteri by meli o tento zdroj zajem, at mi napisou na e-mail hsdac@ttc-audio.cz predbeznou objednavku. Finalni deska bude ve stejnem standartu jako HSDAC. Nahled desky zde.

http://www.ttc-audio.cz/HSDAC_se_zdrojem.png


Myslim ze mi to nebude za zle kdyz prozradim ze k tomuto prevodniku chysta OPA modul podobny velmi uspesnemu DISPRE od Pavla Macury ktery nemel zadny zajem se na tomto podilet. Pro ty kteri by chteli i vystupni bafr, ti budou potrebovat zdroj jiny, vetsi aby se bafr doplnil stejnym zpusobem jako modul HSDAC. Tento je pouze pro ty, kteri maji DISPRE uz od PMA a radi by si jej doplnili o digitalni vstup-y.

Cena modulu bafru od OPA zatim neni znama, nicmene bude v podobne hladine jako je DISPRE. Timto vznikne pomerne uceleny DA prevodnik vyrobitelny i clovekem, ktery drzel pajku trikrat v ruce. Pritom zvukove srovnatelny treba se Sony XA-50ES, Sony XA-7ES. Spis bych veril tomu ze to tyto stroje pomerne lehce prehraje.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Kdo bude mit zajem o trafo, mam k dispozici toroidy o rozmerech 70x35 mm vinuty specialne pro tento prevodnik.

Příspěvky [21 až 40 z 452]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 23 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£