Re: ESI Julia

Jo to máš pravdu, ale to pořád neřeší muj problem

Re: ESI Julia

No, rekl bych ze reswi... Jedno asio bude pro analog, druhe pro digital.

Re: ESI Julia

Sakra. Při nastavení v resampleru se mi při samplování 96 kHz a vyšší audio přehrávka seká nebo nefunguje vůbec. Myslel jsem si, že to je nekvalitními mp3 soubory a tak jsem si stahl nějaké album ve FLACu a dělá to to samé. V Julia v 1.23 jsem zkoušel všechny možnosti Sample rate a pořád nic.

Re: ESI Julia

jestli pouzivas SRC resampler tak v active DSP pred nim nesmis mit jinej plugin..taky mi to delalo... ted kdyz mam jen SRC tak to jede vpohode.

Re: ESI Julia

Díky moc, opravdu to tim bylo. Před resamplerem jsem měl ještě EQ. Díky!

Re: ESI Julia

Ještě prosim, jestli by mi někdo mohl poradit, co si mám vybrat v tom Output Devices v ASIU. Viz muj postovaný obrázek 7.2. V ASIO virtual devices jsem si vybral ASIO 2.0 - ESI Juli@ jako levý kanál a pak ještě druhý s názvem ASIO 2.0 - ESI Juli@ jako pravý. Nic jiného kromě digitálních tam na výběr není. Problem je v Output device, tam si můžu vybrat pouze jeden kanál. Julia Ch12 právě neni v nabídce v ASIU. Je to jiný název. Pokud si vyberu jednu z variant  ASIO 2.0 - ESI Juli@ tak mi hraje ASIO jenom do jednoho kanálu. Při výběru Julia Ch12 usuzuji, že nehraje žádné ASIO. Určitě je tu hodně vlastníků Julii. Jak to máte nastavené vy?

Re: ESI Julia

Jako Output device mám nastaveno - ASIO : ASIO 2.0 ESI Juli@
V ASIO virtual devices vyber pouze jednou ASIO 2.0 - ESI Juli@ - to jsou oba kanály, není třeba je dál konfigurovat - dej cvičně edit a uvidíš to.
Jak na to teď koukám tak mám novější foobar, ale princip by měl být stejnej...

PS od loňskýho léta jsou pro Jůlinku na ofic. stránkách "nový" ovladače...

Re: ESI Julia

Otázka na majitele týhle karty. Kolik můžu nastavit v BIOSu PCIE frequency, abych jí nepoškodil?

Re: ESI Julia

Asi tě nechápu, ale ty chceš taktovat zvukovku??

Re: ESI Julia

Prijde mi ze julia je na PCI sbernici ne PCIe... takze je to IMHO jedno...

Re: ESI Julia

karkar napsal:

Prijde mi ze julia je na PCI sbernici ne PCIe... takze je to IMHO jedno...

Nová julča je na PCIe,ale já bych nechal default 100Mhz a nic neřešil,vyvaruješ se tím ev. problémům s různým praskáním ap.

Re: ESI Julia

Muzes mi prosim rict kde jsi prisel nato, ze je nejaka nova julca, natoz na PCIe? Na webu vyrobce otom neni zminka.

Nicmene rozhodne default.

Re: ESI Julia

Sorry,ne julča ale Maya,ta je na PCIe.

Re: ESI Julia

karkar: myslim,  že máš pravdu...