Re: Stavba HTPC

Já jsem se jich dřív zastával, ale to jen do doby než se mi do ruky dostal brutálně vibrující dish této řady. Od té doby mám k nim extrémní averzi a bojím se je někomu doporučit. Zvyšující se počet negativních zkušeností na PC fórech mě jen utvrzuje v mém názoru.

(upravil Zorg 20. 1. 2009 19:09)

Re: Stavba HTPC

Já ten článek o AXP-140 na pctuningu úplně přehlíd! Tím ale asi veškerý moje naděje na sériový chlazení padají sad

dwb: Ty rovný HP by měly jít přiozahnout smile aspoň já se o to pokusim... Zahnuté heatpipe dodávají rakušáčtí HFX jako příslušenství. Jejich sortiment je fakt libovej, ale taky si za to BRUTÁLNĚ zaplatíš. Ne nadarmo bude jedna skříň součástí tý mojí dražší varianty, ale jen na papíře wink

EDIT: Rybákovo rozjímání o chlazení PC, doporučuju pár posledních vět, kdybyste ještě někdo měl nutkání zavírat do HTPC skříní harddisky... Obrázek větrákové skříně je taky výživnej lol

Re: Stavba HTPC

Narazil jsem na docela zajímavou zprávu. Tak kdo máte některý z těhle disků, zálohujte! http://www.silentpcreview.com/Terabyte_Drive_Fix
Jinak tenhle počítač odložim asi až na léto, počkám si na windows7. Naučit se hackovat kernel není mým cílem a 2 počítače s vistama mi stačí. Díky za rady, co jsme tu řešili hlavně se stejně do léta nezmění smile

Re: Stavba HTPC

mozem jednu otazku? Ak kupim dosku pre takyto podobny pocitac (HTPC) s vystupom HDMI, tak nebudem potrebovat vobec monitor? Myslim to tak ze to pichnem priamo do 107cm Samusungu? mozno blba otazka ale takto som to este nevidel a pytam sa ci to pojde.

Re: Stavba HTPC

Ano, půjde.

Re: Stavba HTPC

OK. Takze ked som to dobre pochopil, v plnom HD rozliseni pojde vsetko? Aj pozadie s ikonami, internet, alebo obyc. DVD film pusteny z mechaniky? Alebo naopak len filmy s HD kvalitou?

Re: Stavba HTPC

to je čo za dotaz?? 107cm samsung sa chová ako obyčajný monitor. nič v tom nehľadaj

Web

Re: Stavba HTPC

redyuri: ja viem ze sa bude chovat ako normalny monitor, len som sa pytal co pojde v akom rozliseni

Re: Stavba HTPC

Půjde v rozlišení jaký má. Takže buď 1366x768 nebo 1920x1080. Podívej se na parametry svojí televize.