Re: X1_Sub

No zeby si sa tu nerozplakal..
"a komár se urputně snaží mě zdiskreditovat a tu samou pravdu dostat na svou stranu." - ty ma stale bavis big_smile
"posílal dotazy na RCF atd atd" - ukaz maily, kolko si ich ty poslal.
"Neudělal pro tebe ani hovno, a ještě si otvírá hubu na lidi okolo." - ty si skvely jasnovidec, ake su cisla LOTO na nedelu?

Dalej ani nema zmysel daco pisat..

Tvrdil som len to, ze P300 zahra v BP viac proti G401, ako som k tomu dosiel aj tak nevies, ani ta to v podstate nemusi zaujimat; i ked som to aj vysvetlil a ty s tym nesuhlasis. Co este dalsie k tomu potrebujes?  Tvoj kredit mi je uplne uprdele, nepotrebujem nikoho zhadzovat. Ked to tak citis, tvoj problem.

Re: X1_Sub

Já jsem komáre uplně stejnej jasnovidec jako ty. Stejně jako jsem já nestavěl bandpass atd, tak ty jsi nedělal taky nic.
Vyjádření RCF na rozdíly jsem tu postnul. V celém mailu se ale nezmiňovali o tom stylem, že by jeden reprák byl lepší než druhej. to jen my se tu hádáme o kokotině, jenže tobě to pořád nedochází...

No, P300 víc zabučí. Pokud by šlo o Qes, jsou tu BCčka a DASy a PDčka co mají Qes vyšší, některé z těch repráků jsou docela i levnější než RCF, tak proč jsi mu nenabídl třeba BC 18PS100? má přece větší Qes, a bude určitě hrát mnohem víc.

Re: X1_Sub

Z RCF si postol to, co si stiahol z ich stranky, ziadne vyjadrenie z nejakeho mailu, ukaz mail.

Co vlastne chces dosiahnut, o co ti ide?

Preco vytahujes zase len 1 parameter, co si maly chlapec? Ked normalne uvazujes, tak nemozes drisnut taku somarinu, alebo len potrebujes slovickarit?

Raz som podrypol a ty uz ides cely cas odvtedy...

Re: X1_Sub

Ano, běžně falšuju maily, a pak si dovolím tvrdit, že jsem něco takového dělal. jsem totiž děsnej lhář.
Chci, aby ses na mě vysral, a argumentoval zásadně fakty, nikoli napadáním osoby. Ten jeden parametr jsi prve vytáhnul sám, tak ho na tebe zpětně tasím.
Ano, raz si podrýpnul. Desetkrát si raz pordrýpnul a čekáč, že to bude pořád bez povšimnutí. nebude.

Re: X1_Sub

Ked www.rcf.it je mail, tak budiz. Skopcil si odtam 2 vety z 2stranok. Mam ti spravit screen? Nevytiahol som Qes a nevytiahol som len ten jeden.

RAZ som podrypol a odvtedy sa to vezie. Prave na tom jednom RAZe si sa tak namotal.
Ser na to, nema to vyznam.

(upravil Crashpc 26. 3. 2009 12:47)

Re: X1_Sub

jen sprav screeny ty lháři prolhanej. mam je taky. jak toho mailu, tak týhle diskuse.
Vymejšlet pěkný jedovatiny ti jde, ale důkazy mi už neukradneš.

Re: X1_Sub

Toto je z webu:

Crashpc napsal:

Na RCF píšou toto:
LF18G401:
deal for high quality professional bass reflex and bass-horn systems.
L18P300:
The L18P300 finds its application in bass reflex and band pass system..

Toto je z mailu:  (za toto sa ti ospravedlnujem, nevsimol som si to)

Crashpc napsal:

z áRCíeF mi napsali toto:
The basket of L18P300 is smaller, and the cone also.
L18P300 has modulation rings for air ventilation and heat dissipation.
The sound is a little different: more profound in L18P300.
..."že za L18P300 se v takovýhle aplikaci vyplatí připlatit jenom tomu, kdo chce hlubokej bučák"

Co sme sa z toho dozvedeli? dokopy nic, len ze P300 hraje trochu hlbsie. Este si z toho usudil, ze to vraj bude bucak, hmm, myslis, ze hej? Bude to horsie ako autohifi,ze?

(upravil Crashpc 26. 3. 2009 13:10)

Re: X1_Sub

To je ten tvůj důkaz? kus uplně jiného textu? v tom mém je něco o konstrukci motoru. najdeš to tam taky?
Tohle je můj mail:

https://i.postimg.cc/XXznpfM3/RCF.jpg

Tak si ty prolhanej hajzle zavři klapačku, a neosočuj tu lidi ze lhaní. Tady nejsme 300 nicků pohromadě, ale především lidi. Ještě jednou si to hezky vyfotím, aby si lidi udělali obrázek co za podlou svini jsi.

Že je to ohovně jsem tvrdil opět dřív nežli ty, nemusíš mě pokaždé opakovat. Samozřejmě reproduktor není špatný, ale výsledek bude zásadně jiný, a každý musí výsledek ocenit svýma ušima. ani ne membránou, motorem, Qes, nebo něčím uplně jiným. To by z téhle diskuse mělo být rozumnému člověku patrno.

Re: X1_Sub

Co si fetak? Ved v tvojom maile je to iste, co som citoval a citoval som teba zo strany 1 a 2. Ani sebe neveris?

Som ti pokazil hracku, ci co sa tu tolko bijes? Jasne, ty si vsetko prvy povedal a ja len opakujem,.... to su kraviny.

Re: X1_Sub

To si pamatuju stejně dobře. jako to jak jsi mě udělal lhářem a to hned několikrát. To je celá švanda.
Jenže stejně jako ty jsem v tvém posledním Quotování nespatřil tu omluvu, neb rudo před očima stále mám.
asi fetuju. Fetuju nonstop, protože nestíhám vůbec nic a nikoho.
Když mnoho postů dopředu trefím "nejvhodnější" (jen parametricky, ne ušima, někdo RCF nenávdí) reprák a má doměnka se potvrdí, když věčně dokazuju uplně něco jiného (nevinu, pravdivost tvrzení) namísto řešení tématu diskuse, a stejně přes můj kladný výsledek jsem za debila, no tak si opravdu připadám, že na na něčem fest silnym musim ujíždět. Pochopitelně nevím co dělám a nepamatuju ci co dělám, píšu a řikám, a nerozumím ani psanému textu, natož jeho tématu.

Re: X1_Sub

Vies co, kup oba repraky, bo v chat-e si pisal, ze pokukujes po G401, kup jeden taky a jedne taky a testuj, inak to cele nema vyznam.
Stale su to len kecy, cela diskusia.

Re: X1_Sub

od té doby co jsi začal osobními problémy rozhodně.

To záleží na Jawisovi, kterej asi už ztratil nervy na čtení tohodle humusu. Ještě mu napíšu mail. na přímé porovnání asi nemám penízky, musel bych mu ty NW100ky prodat.

Re: X1_Sub

Ja som zacal osobne problemy? Tak citujem, aby bolo jasne kto, prispevok #33:

Crashpc napsal:

Komáre argumenty. ...řekni proč je L18S801 lepší, a nebo radši drž hubu.

Ked nekupis, tak zozen dakoho, raz si uz bol opocuvat dake PA, mozno sa trafi dakto s tymto, alebo dakoho presvedci o kupe.

Re: X1_Sub

ano, hned o příspěvek nad tímhle mým, mířený na mě (to dělám tady jenom já a pasuje to na mě)
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=125493#p125493

začal jsi rozhodně ty. spíš by mě zajímalo, kdo to skončí.

Re: X1_Sub

Ved na tom nieje nic osobne, nerobis to len ty a nebola to forma utoku, ale ked to tak citis...

Re: X1_Sub

tady to pokud vím dělám zásadně já, a shot, ten už má ban za beymu. kdo to ještě dělá?

(upravil dbmax 26. 3. 2009 16:48)

Re: X1_Sub

Typické panovačné (ojedinelé drzé-vysokoškolské) správanie ako inak komára, ktorý musí mať posledné slovo za každú cenu, každý vekovo mladší človek od teba je decko ktoré patrí do materskej škôlky, tvoj názor na akúkoľvek vec je svätý a nesmie si nikto dovoliť spochybniť, už raz ti niekto pekne napísal veľký teoretik ale ozaj veľký, možno ti pečie na hlavu škola, intrák, ožrani vedľa na izbe, teória nielen školská ale aj cesty hifiny, mal by si sa vypnúť, vychladnúť, poriadne pretiahnuť nejakú slečnu ( 10eur na krížnej hadám obetuješ za fajku), a pak život bude krajší, áno za monitorom je každý hustý, má veľké reči a dobre sa zabàda, podrypáva, vychytáva aj tie najmenšie argumenty v tvojom prípade aby sa bolo za čo chytiť a zavàtať do živého. Ale ty si vo všetkom nevinne.Fajn smile Takýchto ľudí poznám nanešťastie aj osobne, no hovorím, každý sme nejaký, že...

A ešte jedna vec mimo OT,  keďže sa to tu zvrhlo úplne mimo, existuje konrétne pre teba komár akýkoľvek basový alebo subbasový reproduktor a akýkoľvek subwooferový box z komplet všetkých produktov aké poznáš, ktorý hrá viac než dobre podľa tvojich želaných predstáv? Koľko ich je z tých nespočetných tissícov kusov...hm? Okrem tvojich vlastných konštrukcií ...

Web

Re: X1_Sub

Tady se někdo špatně vyspal:)

(upravil dbmax 26. 3. 2009 16:51)

Re: X1_Sub

Mohlo by sa to tu zavrieť, myslím, že vysvetleného je tu až moc dostatočne.

Web

Re: X1_Sub

Ano,mohlo by se to uzavřít a prostudovat http://www.speakerplans.com/forum/x1_forum9_page2.html