Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Ok, díky moc. Kdybych do budoucna zase hledal, kam se mám nejdřív koukat? Jakej dostupnej zdroj někde po netu bys doporučil, kde parametry nejpřehlednějš najdu?

(upravil sinclair 28. 4. 2009 7:20)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

To takhle nějak naslepo hledat nejde, musíš mít jakýstakýs přehled, čím se která firma zabývá převážně, co umí líp a co hůř a podle toho vybírat.
Je fakt, že SanKen asi jako jedinej garantuje u darlingtonů Ft a SOA, jinak jsou to vesměs všechno spínací typy /včetně TIP142-147/.
Nechal jsem si je jako original service part Onkyo dovézt od AME, stálo to děsný škvarky, ale jsou to originály.

Web

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Dávam na známosť - upozornenie na MJE340 z SOS-ky. Všetky čo kúpite a osadíte, premerajte si u nich Betu. Býva proklatě nízka, naposledy bola 17 lol .
Logo na súčiastke ONsemi.

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Složte se na baterii Kaťuší a nechte ten SOS vybombardovat...to jsou kurva stejní šmejdi, jako u nás ty různý Tipy, Hadexy a Neony.

Web

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Zdravim

Mam dotázek, jaký je rozdíl mezi MJW21193, 4 a MJW21195, 6? Porovnával jsem a nějak jsem nenašel rozdílu...

dík

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

trochu se liší beta... jinak stejný

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

A ještě něco, Jsou schopný dodat TIP 35/36C 300W při použití 8ks v můstku do čtyřech? já myslím že když jsem to propočítaval mohly by vydržet. Napájení okolo 40V

(upravil Zorg 25. 5. 2009 11:21)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

2SB1560/2SD2390:
http://www.ame.cz/Aktivni-soucastky-IC- … 192200.htm
http://www.ame.cz/Aktivni-soucastky-IC- … 192300.htm

AME se tedy dá věřit? Aby neputovaly hned do kontajneru...


EDIT: zkoušel jsem i 2SB1647/2SD2560 s poznámkou "chci originál Sankeny" a obratem odpověděli: dodací lhůta 7 dní, cena 392/295Kč bez DPH. Fakt za celkem tvrdou škváru...

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Objednej si ty originály. Nebuď blbej.

Web

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Hitachi 2SK1529 nevyrábí smile
Alan Kraus by měl mít origoše.
http://www.aukro.cz/item642058775_vykon … td03n.html
http://www.aukro.cz/item642058766_tranz … k1529.html

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Dal bych půl dlaně do ohně za to, že uživatel "alimacu" je Alan... smile

Web

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Jo je, jak píše Danhard smile

Web

(upravil dawsoo 27. 5. 2009 15:54)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

zorg:
pokud je to myšleno takovýdle hajent trandy do toho Ri-Audio tak si myslim že jen vyhodíš peníze... především to chce svinskym krokem vykopat ven ty 741 v invertoru a raději i ty NE553x... nahradit všecko alespoň LME-čkama... (zvukově jsou mnohem dál,jsou stabilní při G=1 a maj nízký THD),dále zvětšit bootstrap ko´dany aspoň na 100uF a až pak teprv bych se zabejval darlingtónama týhle kategorie.Ty trandy (4+4ks) tě vyjdou skoro pomalu jak ty zesíky big_smile

Není co dodávat...

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Zorgu,
ještě jsem na ty cihly nehrábl a ani se mi nechce...

Zkus je někomu střelit...

Web

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Sinclair- je možné dát do ohně celou paprču - je to on. Jinak jsem na Aukru zaregistroval Denkla , Bůčka a známou
personu typ Blackout.sk. Posledně jmenovaný se přetahuje o 503-ky s jakýmsi Sinclairem 2. Dám třičtvrtě dlaně
do ohně , že jde  o Sinclaira 1.
Co tu ještě nepadlo je jméno Vadas . Zkušenosti a postřehy valte sem.

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Danhard: tie 2sj200/2sk1529 na aukre, to je cena za KUS????
Inak z Avelmaku objednané 2sk1529 sú bezproblémov a originály.

(upravil reeb 27. 5. 2009 18:20)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

vždyt tam máš jasně

Výkonové tranzistory MOSFET 2SJ200/2SK1529

Cena 390,- Kč je za 1 pár

Web

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Ach jaj, som slepý.
Našiel som dnes v šufli BDW51 s logom tesla, zaujalo ma to a tak som prekutral katalógy, no v nich som ho nenašiel, je vôbec reálne, že sa vyrábali v Tesle??? Alebo žeby ďalší prúser? Ak by niekoho interesovala fotka, môžem časom vycapiť.

(upravil sinclair 27. 5. 2009 19:14)

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

Vadas je pokud se nemýlím inetový distributor součástek a stavebnic, kdesi jsem zahlédl snad i jeho web.
Blackouta.sk alias Petera Škundu mrdám do ucha, ať si ty 503 narve do trenek, ještě je jich všude dost.
Denkl skupuje hlavně oldies věci jako germanium, flašky a tak. Bučka už by někdo měl z Brňáků zastřelit jak škodnou.

Stephunku to vyfoť, to by mě vážně zajímalo. Viděl jsem ledacos, třeba 2N3055 Tesla, 2N5303 Tesla, ale plasťáky tedy ne.

Web

Re: Součástky -- vhodnost, sehnatelnost, náhrady

No tak to pozor, toto bolo v TO-3 !