Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

jak psal chuck neco navic je ale nemame otom prehled. Jak to bude hotove tak se zacne rozesilat...v prve rade ti co si regulerne obednali a pak opozdencum, nejspis podle datumu...

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

nekdy zhruba po 15.9. by mely byt desky hotove. pak zacnu rozesilat.

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

proboha kde vám to dělali že to trvalo tak dlouho ??

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

pragoboard ale je to proto ze to bylo prolozeny dovolenou....navic jak sem psal na zacatku neslo mi o cas ale oto aby to bylo co nejlevnejsi....

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

i tak pragoboard normálně dělá do týdne...

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

Není náhodou Pragoboard jedna z nejdražších firem přes DPS v ČR?

Web

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

sinclair: nechces mi radsi odpovedet na mail misto tohodle? smile a vubec co mi tu dotoho pindate big_smile zalozte si svuj thread lol

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

Už jste to někdo postavil?
Jaké máte zkušenosti.

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

já dvě verze obě jiné než budete dělat vy, ale při dobrým zakompenzování a pokud to neprošlusuješ a dovybavíš DC ochranou je to velmi príma zesík.

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

Pfff...polotovar smile

Web

(upravil pistole 14. 9. 2007 15:33)

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

leoši chceš vidět jak jsem si s tím pohrál já ??
http://img178.imageshack.us/img178/2259 … outnx5.jpg
to už zase takovej polotovar není ne

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

To už je jiný kafe, než ten osekanec.

Web

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

Hezký polotovar, co mi to jen připomíná? smile

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

taky jeho cena bude tomu odpovidajici...

aneb dostanes co si zaplatis smile

(upravil pistole 14. 9. 2007 19:38)

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

pibi : No co tak asi, koukal jsem trochu přes rameno jednomu audioptákovi. A když to nestačilo tak jsem se ho zeptal na názor smile . Je moc fajn když je někdo kdo je tě ochoten upozornit na základní blbosti. 
Jo a hraje to o dost líp než ten co jsi slyšel na Macha Lake. Ono to má jenom ve vstupní části dvakrát tolik tranzistorů.

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

Já vím, taky mě Mistr přes email a telefon navigoval, když jsem navrhoval desku pro 3886 a je to velká pomoc, když někdo hned vidí, co já ne.

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

Pistole: budeš na to někde dělat profi desky? Tuším že na slovanetu jsem četl, že o tom snad i uvažuješ.

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

hele tohle je kyselimovo vlakno.
ale dělat ty desky budu jen nepočítejte že to bude levný jenom neprokovená deska od Kohouta vyjde něco přes 200 a prokovená od výrobce s patřičnou technologií bude stát asi jako deska na 222 od Pavla Dudka (podobnej rozměr , stejná technologie) takže nic pro šetřily . C´est la vie.

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

klidne si to tu reste smile je to k veci smile

Re: Hromadna vyroba DPS na Symasym

Když se burcovaly lidi k group buy tak se hlásalo že to bude něco kolem 1kKč/kus, pokud se nepletu. Kolik že to ale ve finále bylo netuším, nezůčastnil jsem se.