Re: Udělené BANy

Danhard, dobře poslouchej, já ti to teda řeknu. A budu respektovat nejvyšší standardy zapadniho světa, tedy vyspělých korporací Google, Facebook, Twitter.

Zdůvodnění:

'porušení zásad komunity'

(upravil danhard 24. 7. 2023 16:33)

Re: Udělené BANy

To rád slyším, je to tu tedy proruská, protiočkovací a protivládní komunita ?

Žádné konkrétní porušení tu zatím nebylo uvedeno, jenom šikana admina.

Re: Udělené BANy

Vy jste teda slečinky (uplně vás vidím v ženských šatech, jak ti největší úchylové vypadáte). tak Někomu řekl od plic, co si myslí (chápu, pravidla, ale i tak prostě).. pokud mi někdo nenadává přímo fakt sprostě, pak já osobně nic neřeším a at si říká každej co chce. A ten covid, no ono na začátku to vypadalo, že to skončí fakt špatně, ale postupem času bylo vidět, že je to jen hřipečka. Já osobně raději budu na začátku strašit a zavírat lidi doma, než pak aby vychcípalo polovina lidí, i když planeta by to potřebovala.

(upravil dawsoo 24. 7. 2023 17:27)

Re: Udělené BANy

Kdo neměl aspoň jeden ban že poslal někoho do hrdele nebo i do píky nebo někomu neřekl že je debža či horší tentononc, tak jakoby nebyl, ale je to o tom aby se tak nedělo pravidelně a pro všechny platil stejnej metr.

Všude kde se to přestalo řešit se z diskusí stal chlív kam už nikdo normální nechce nic psát. Takže z důvodu že audioweb stojí za to udržet si myslím že to Tonda musí držet aby to nebylo jak ve chlívě ale jako u lidí.

A rovněž jsem asi na straně proti jakýmukoli protěžování kohokoli, zejména pokud jde o neodborný debaty, neb tady jsme si jako diskutéři pokud porušíme jakkoliv psaný pravidla všichni rovní.

Není co dodávat...

(upravil danhard 24. 7. 2023 17:29)

Re: Udělené BANy

Ano, byla to jen chřipečka, která způsobila zahlcení JIP a odklad tisíce života zachraňujícich operací.

U mě to byla jen plastika na prdeli, ale po půlroce čekání na předoperační a jiná vyšetření mi sdělili, že to není tak vážné, při kolonoskopii, kteru jsem si zařídil sám za peníze, mi ošmikali co se dá a prdel mi pak spravili v nemocnici středověkou metodou, bohužel to netěsní, jak má big_smile
Asi jsem byl zbytečně vystrašený, otec má stomii a vydržel bez chemoterapie dost dlouho.
Samozřejmě, že mám další zdravotní problémy způsobené dědičnou dispozicí a věkem.
Nějaké očkování je pro mě jako bodnutí komárem.

Proto nechápu hysterii, poměrně mladších přispěvatelů, kteří covid neměli, nebyli ani očkování, nemají s tím nejmenší vlastní zkušenost a přitom  jsou to ti, co vědí vše a byli nejvíc perzekuování a připraveni o své svobody.

dawsoo napsal:

Kdo neměl aspoň jeden ban že poslal někoho do prdele nebo i do píči nebo někomu neřekl že je debil tak jakoby nebyl, ale je to o tom aby se tak nedělo pravidelně a pro všechny platil stejnej metr.

Kolik jsi těch BANů dostal a kolik jich bylo mojí zásluhou ? cool

(upravil dawsoo 24. 7. 2023 17:37)

Re: Udělené BANy

Danhard: Já měl asi minimálně 3 za poslední dobu možná 4 ... jeden s tebou jak jsme se něžně kočkovali kolem kovida, jeden z buntou (s tím se máme rádi dlouhodobě) a jeden se strýko marcinem (toho ani snad komentovat nechci abych neměl pátej)  big_smile takže nejsem určo žádnej slušnoposera

Ale faktem je, že ten kdo otevřel stavidla otevřený agrese a nenávisti na uplným začátku, byl jeden pán co sem přišel nás obohatit ze slovanetu. Do tý doby diskuse i v tomhle smrtícím vlákně byla furt ještě relativně kultivovaná.

Není co dodávat...

Re: Udělené BANy

No to můžeš mít radost, že to bylo se samejma slušnejma lidma big_smile
Kdyby se banově neobětovali, tak by jsi od tendečního admina BAN nedostal.
A o tom to jaksi je, né o tom, že jsem sprostej, jako hovado.

(upravil dawsoo 24. 7. 2023 17:49)

Re: Udělené BANy

Dyk jo někdo se přeci obětovat musel aby vás "živly" vyprovodil i za cenu vlastní sebedestrukce big_smile

Hele Tonda myslim že tendenční neni,i já se s ním občas nepohodnu,ale respektuju ho že tohle forum vybudoval sám z ničeho a jsem tu na návštěvě, myslim si naopak že je oproti jiným adminům docela naopak spravedlivej.

Politika na audioforum nepatří a pokud tam je, je jasný že to v týhle turbulentní době vždy bude generovat vášně a problémy... stačí však ubrat na míň agresivní úroveň (vím že je to těžký sám má někdy problém se udržet), kde to nebude v přímým rozporu, já ani vůbec nevim za co jsi šel ven, nebyl jsem u toho, ale uznej sám že si s oponenty servítky nebereš nikdy a nikde,takže to ber tak že je občas taky třeba nést i následky. Nakonec tě nikdo nevyhání jen ti tonda dopřeje odpočinek a zas jedem dál normálně ne?

Není co dodávat...

Re: Udělené BANy

dawsoo napsal:

Politika na audioforum nepatří ...

Taky jí sem netahám, abych to zaprasil svým egem, vždy je to jen reakce na sráče, kteří tu z toho udělali svoje realizační forum, které nemá s audio nic splečné roll

Re: Udělené BANy

danhard - že sa Ti chce hrať šachy s holubmi...

Re: Udělené BANy

Hobby big_smile

Re: Udělené BANy

...proruská, protiočkovací a protivládní komunita ? ... nemělo by se to udat na fízlárně??  smile)))
už máme paragraf na ideozločin? jestli né, tak je nejvyšší čas na tom v parlamentu zamakat!

vážně: že by ty 3 výše uvedené přívlastky spolu vnitřně souvisely?...že by latence k používání vlastního (i když  pouze holubího) myšlení?? anarchie!

Re: Udělené BANy

kal: je to příznačný ,ideologicky už to hoši projeli na celý čáře, tak urážet je jedinný co mohou dělat big_smile baví mě jak se vždy slítnou když se něco šustne jako mouchy kovovky na... big_smile

Není co dodávat...

Re: Udělené BANy

dawsoo napsal:

kal: je to příznačný ,ideologicky už to hoši projeli na celý čáře, tak urážet je jedinný co mohou dělat big_smile baví mě jak se vždy slítnou když se něco šustne jako mouchy kovovky na... big_smile

Sorry, ale já nejsem ten, kterej by tiu měl půlstránkový monology, kde bych vyblejval svoje duševní menstruace o covidu a jinejch věcech, kde se cítím ublíženej.
Fuj, to je vlastnost duševních sráčů, jako je Dawsoo.
Jsem důchodce s 15k důchodem, jsem na to hrdej a souhlasím se snížením důchodů rozežranem důchodcům !

(upravil 24. 7. 2023 19:19)

Re: Udělené BANy

obávám se, že to bude ještě horší, protože hov.. zamázneš pouze větším hov... , takže provládní, proamerická a očkovací komunita správných hochů ještě vymyslí obludnější nehoráznosti sad
utěšuji se lidovou moudrostí: lež má krátké nohy! smile

no, raděj být v Bratrstvu kočičí pracky, než u hodnejch Rychlošípáků, kteří lžou pro dobro lidstva (a hlavně svých portefeuille)

tvl kam až se ten endoskop provrtal? zašaltrovali reverz ve správnej moment?, nebo šli na svačku?

(upravil danhard 24. 7. 2023 19:30)

Re: Udělené BANy

Sorry, ale chodil jsem na audioweb jako na odborné fórum s nějakým zaměřením.
Pokud si tu admin drží vlákno s kamarády jeho zaměření, tak je to jeho věc a jeho privilegium a já to respektuji.
Taky bysme tu mohli mít vlákno pro teplouše, já to repektuju, jsem tolerantní, ať si ho tu admin udělá big_smile
Ale když se v tom vláknu řeší urážky a hrubost jak jí chápu já, tak se k tomu musím postavit.

Re: Udělené BANy

"kde bych vyblejval svoje duševní menstruace" - zas kua kohosi naserem no u podaktorých sú to výblitky duševného mrzáctva a neobmedzené medze obmedzenosti big_smile

(upravil kal 24. 7. 2023 19:50)

Re: Udělené BANy

se to zvrhlo v pěknou komedii - člověk perlustrován pro hrubost a urážky jim sám musí čelit...aspoň vidno, že hrubě urážet lze i bez vulgarismů,
ano, bezpráví je nutno se postavit! to je právo všech - i na tomto webu smile

nejlepší nadávky měl stejně sinklér, škoda, že mu z té nemoci a hromady šrotu (kterou měl v šibeniční lhůtě cca jedné pětiletky opravit) hráblo sad

Re: Udělené BANy

A to ještě třeba nebyl vakcinovan, no to by teprve vypadalo.

Re: Udělené BANy

kal napsal:

nejlepší nadávky měl stejně sinklér, škoda, že mu z té nemoci a hromady šrotu (kterou měl v šibeniční lhůtě cca jedné pětiletky opravit) hráblo sad

To je napsáno obrazně nebo jako fakt?