Re: Korkce, SPV100

Leoši - PrDíš. Tedy Pravdu Díš... smile TW44 je na tom nějak lépe, žeby lepší layout desky?

Web

Re: Korkce, SPV100

Ano, v TW44 je lepší deska.

Web

Re: Korkce, SPV100

No tak nechám TW někdy v budoucnu vytunit. Btw jak to idíš s tim mim spvčkem? už si ho viděl?

Re: Korkce, SPV100

Neviděl, ani nevím, jestli ho Pierre už vyzved z pošty. Dá mi vědět.

Web

Re: Korkce, SPV100

No tak doufám že už jo. už Se ho nemůžu dočkat a docela bych ho i potřeboval:(

Re: Korkce, SPV100

Nebuď tak nadrženej, dočkáš se

Web

(upravil Bystrouš 1. 12. 2008 20:00)

Re: Korkce, SPV100

A do konce tejden myslíš?

Otázka: co by ste řekli na přepínání mezi dvěma vstupy jen páčkovým přepínačem?  mám v plánu přidělatještě jedne vstup. Dál vyměnit síťový vypínač asi taky za páčkový jako u TW chtěl bych mít všechny vypínače stejný, protože přibude eště ten pro vypínání indikátoru. pojistku švihnu dozadu taky.

Re: Korkce, SPV100

Proč ne, ale ty páčkáče musejí být nový a je potřeba do nich dovnitř chrstnout jehlou a stříkačkou buď  trichloretylen, nebo ještě lépe starý dobrý Kontox 5. Pak se s nimi dají přepínat i malý signály. Nezapomeň uzemnit ten kovovej krček /kostru spínače/, jestli máš to provedení s kovovým závitem.

Web

Re: Korkce, SPV100

Kontox je výborná mastička na potáky ap.

Web

(upravil Bystrouš 1. 12. 2008 22:21)

Re: Korkce, SPV100

Ještě je nemám, koupim je. Na síť by se teda tako hodil páčkáč? pokud by byl odolnej na to zatížení. Uzemnit kostru? mám jí spojit se signálovou zemí? nebo připojit prostřední kulík Eura do kastle?
Sinclaire myslíš že dokonce tejden by to šlo?

Re: Korkce, SPV100

poradí někdo? našel sem tu akorát to s tim přostředním kolíkem eura.

(upravil wwsly 2. 12. 2008 21:31)

Re: Korkce, SPV100

připojit prostřední kolík na kastl

Edit TO sinclaire. co je to za usmr. můstek /typ/ v spv 250?

Web

Re: Korkce, SPV100

KBPC3506S

Web

(upravil Bystrouš 2. 12. 2008 21:47)

Re: Korkce, SPV100

A co servis SPV100? Docela mi teče do bot Sinclaire.

Re: Korkce, SPV100

Sinclaire notak, neignoruj mě. už ho máte v Aldaxu

Re: Korkce, SPV100

Kurva ty seš nadrženej. Už je i spravený, zítra to hodím na poštu.

Web

Re: Korkce, SPV100

Díky, Jednak nadrženej, ale taky už to potřebuju nějak zkompletovat abych to stihnul do vánoc a rozchodit všechno.

A mam další otázku do davu, indikátor vybuzení stačí zapojit za předzesilovač nebo až za koncák, s případnou výměnou odporů?

(upravil sinclair 4. 12. 2008 1:59)

Re: Korkce, SPV100

Pokud je to logaritmickej, jako třeba LM3915, BA683 nebo LB1412, tak ho pověs na výstup jako indikaci výstupního výkonu. Na vstup indikátoru dej trimr třeba 5k a do horního konce dráhy trimru ještě sériový odpor tak velký, aby ti 0dB /100W, tedy 20V na 4R zátěži/ vycházelo na střed trimru a např. osmou či desátou ledku.

LB1412 je zajímavej švábík, má peak hold /paměť na špičky na poledních 5 ledkách/, jednoduchou aplikaci a mají je v AME za pár korun. Je velmi citlivý, takže u něj ten sériovej odpor bude vycházet cca 1M.
Při LM3915, vstupním trimru 5k bude ten sériovej odpor cca 5k6.

Web

(upravil Bystrouš 4. 12. 2008 15:22)

Re: Korkce, SPV100

Ano je to LM3915, zatím jsem ho dal jenom zběžně do kupy. díky

A už jsi mi vyexpedoval SPVčko? smile

(upravil Bystrouš 5. 12. 2008 18:48)

Re: Korkce, SPV100

Sinclaire, poslal?
jinak,sypu si popel na hlavu.

Jakou by ste zvolili velikost LEDek k tomu indikátoru rozhoduji se mezi 3 a 5mm je to snad otázka jen vzhledová.