(upravil thool 24. 11. 2008 17:30)

Re: Korkce, SPV100

Zapoj levy kanal na zkousku samostatne.

Jinak je vhodnejsi vest napajeni z toroidu do jednoho bodu a potom ho rozdvojit do dvou zesilovacu. Ne z toroidu do jednoho a pak do druheho zesilovace.

Web

(upravil Lojzek 24. 11. 2008 17:36)

Re: Korkce, SPV100

je to pěkné ale zdá se mi že ty korekce je zbytečně velká plotna... Jinak chci se zeptat ta korkce je upravaná RSD4132?

Re: Korkce, SPV100

Thool: Díky, zkusil jsem ale nepomohlo to, levej kanál vrčí i když je bez signálu.
Ta deska korekcí je opravu velká, je tková jaká vyšla v amáru, nenapadlo mi jí zmenšovat i když ted  vidím že by to šlo.

(upravil dodik 24. 11. 2008 18:05)

Re: Korkce, SPV100

Ukaž foto ako to maš spravene teraz, aj svorku do stredu case a odtial do modulov.
Ešte skus pripojiť samostatne ten vrčiaci kanal, dalej si skontrojul zemnenia vstupov a vystupov kovove casti konektorov mas asi spojene s gnd(skus ešte cinch uplne vysrobovať aby sa nedotikal nicoho kovoveho), a nakoniec uzemni case(z Eurokonektora)

Re: Korkce, SPV100

Upravil si tu chybu co byla v amáru?

Web

Re: Korkce, SPV100

Nemámu dělané samostatné napájení, jen jsem to vyzkoušel napájet jen levý kanál, nebyl v tom rozdíl. Ve vstupech se to nezdá být,protože jsem zkoušel tim samím signálem budit levý kanál a funguje. Korekce jsou opravené.

Re: Korkce, SPV100

skus ešte zapojiť modul bez korekcíí, musiíš ist ktok za krokom po ceste sugnalu a gnd kde moze byt chyba alebo zemna slucka

(upravil Bystrouš 24. 11. 2008 22:47)

Re: Korkce, SPV100

Bez korekcí už jsem to taky zkoušel. Už si nevím rady:( na to abych to celý projel nemam vybavení, s mím mini multimetrem sem byl schopnej nastavit kliďák a tim to končí. Takovej osciloskop....

Re: Korkce, SPV100

Nemáš na vstupním konektoru toho bručícího modulu prohozený živý a zem? Dost častá chyba..

Web

(upravil Bystrouš 24. 11. 2008 23:02)

Re: Korkce, SPV100

Zleva pin 1 živý, nemám, když ten konektor připojím na druhý modul hraje.,

(upravil sinclair 24. 11. 2008 23:21)

Re: Korkce, SPV100

Zkontroluj při vypnutém zesilovači ohmmetrem odpor mezi pinem 2-GND vstupu modulu a fastonem GND napájení nebo reproduktoru, musí být 0 ohmů /zkrat-vodivé/ Podle mě tam máš někde upadlou, nebo blbě zaletovanou zem.

Web

Re: Korkce, SPV100

Sakra já to nechápu. GND a pn 2 je vodivý. Koupil jsem ten modul od Checka, měl bejt v pořádku.
Při odpojenym signálu a zapnutym napájení je ticho, ale když tam dam ten signál tak se to jebe.

Re: Korkce, SPV100

wwsly napsal:

smile

?

Re: Korkce, SPV100

To proste neni mozny. Vyndej tu desku z krabice i s trafem z zkus ten brumici kanal sam o sobe, bez predzesu. Po pripojeni signalu proste brumet nesmi. Potom postupuj dal. Pripoj druhy kanal - stale na stole. Jakmile budes mit 2 kanaly funkcni a nebrumici, pridej predzes. Az budes mit vse fungujici na stole, pomalu to muzes skladat do krabice.

Web

Re: Korkce, SPV100

No hlavně ať na tom stole neleží kus plechu, nebo i zapomenutý odstřižek drátu. Pak jsou zbytečný škody. Moduly jsou sice hodně blbovzdorný a zkratuvzdorný, ale ne úplně a proti všemu. To ostatně žádný.

Web

Re: Korkce, SPV100

Mam ho zkusit bez chladiče? to snad rači ne?

Re: Korkce, SPV100

To určitě ne.

Web

Re: Korkce, SPV100

Zkusil jsem ho vyndat co nejdál od krabice a signál šel rovnou z pc i z jinýho výstupu a kabelu. prohazoval jsem i napájecí větvě a furt bez výsledku, je v tom slyšet hudba ale pořát v tom hnusně lupe  a praská

(upravil mira 25. 11. 2008 22:27)

Re: Korkce, SPV100

Zapoj trafo jenom k levému modulu, pravý modul a korekce úplně odpoj, od signálu i od trafa. Napiš přesně, co to dělá - jestli to brumí nebo praská.  A také bych doporučil vést signál stíněnými kablíky a ne obyčejnou dvojlinkou smile

Možná by stálo za to zkontrolovat podle dokumentace, jestli je modul správně osazený. Chyba se bohužel může stát i při pečlivé práci...

Re: Korkce, SPV100

2 Mirra: To už jsem všechno zkoušel, tim kabelem to neni když u druhýho funguje