Re: Audium - nedůvěryhodná firma

supr, uz sem tak neco rozjel pres ministerstvo smile snad se brzo dostavi vysledek

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Je to jinej stát, nečekal bych od toho skoro nic.

Web

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

To je jedno, že je ze Slovenska. Nejdůležitější je mít pádné důkazy. Pepe, luikas: exekutor nebo ministerstvo? Na to zapomeňte. Toho tam musí poslat soudce. Budete slavit ještě pár výročí než se dostanete k nějakému konci. Je to běh na dlouhou trať.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Od známého jsem slyšel že celkem bez problémů fungují slovenské vymahačské firmy. Sice si vezmou podíl z dluhu, ale mně jde spíš o to, aby si ještě dlouho pamatoval, jaké to bylo, když z něj dostávali mé peníze wink

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

pepe: to je svata pravda, aj firmy, aj jednotlivci wink

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Zdravim Vas! chcel by som napisat nieco k osobe p. Pavolka. Od januara tohoto roku cakam objednavku na Seas a Morel do dnesneho dna som nevidel ani repro ani peniaze. Uz ma prechadza trpezlivost a planujem podniknut kroky cez spolocnost ktora sa specializuje na vymahanie pohladavok. Ktoru som uz kontaktoval. Podnikol niekto z Vas uz nejake kroky aby ste sa dostali k tomu co Vam patri? Ak nie tak Ja to skusim. Davam panovi Pavolkovi este niekolko dni nato aby zaslal objednane repro alebo peniaze.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Loni tady tučně psali kluci velkejma písmenama NEPLATIT PAVOLKOVI NIC PŘEDEM..co ti na to říct. Ale taky by mě zajímalo, co třeba vymyslel 4fitness, kterej to údajně předával na vymahače.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

pineli, pavolkovi muzes vyhrozovat jak chces, ale smulu mas v tom, ze on ty prachy fakt nema. Takze mu mozna muzes rozbit tlamu (nebo nechat rozbit tlamu), poslat na nej ukrajince, nebo rovnou zalobu, vysledek bude ten, ze zvetsis jeho srab, ale sobe nepomuzes. Tim ti samozrejme nerikam, abys mu to nechal projit. To ani v nejmesich, zavazky se plnit musi.

Jsi ze slovenska, zajed si za nim. Dohodnete se ustne z oci do oci.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Mrkejte, na co sem narazil: http://www.aukro.cz/item723681110_eton_ … h_end.html

smile

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

mit to bliz, navrhnu platbu pri prevzeti a dojel bych si pro ne smile imho se zas tak nevysplhaj

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Ja to mam 20km blizko, ak by tie repro dakto chcel.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Pani, dnes som sa zase dostal k dalsej objednavke od pana Pavolka. Niekolko dni dozadu, namahave  hladanie na poste. Posta slovenskej repupliky-bordel.  1 balik prisiel  pred 2 tyzdnami a dalsi podvojtyzdnovom hladani .Vobec nevedeli co kde maju. Tymto som si potvrdil slova p. Pavolka o stratach balikov na SP, a zbytocne tym vznikaju  nedorozumenia. Som rad ze repraciky su v poriadku a mozem sa konecne bezstarostne venovat stavbe reproduktorov.

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

konecne nejaka pozitivni zprava smile

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Chalani ja sa vam cudujem...kebyze ja dopredu viem ako niekto odrbal ludi tak mu nedam zarobit uz len z principu..

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

To si děláte srandu, že Pavolko pokračuje dále v podnikatelské činnosti? Žádný postih? Právě jsem se dozvěděl, že zneužil mé osobní údaje a vydával je za své. Teď to řeším. Má nedoplatky za hostingové služby u firmy ACTIVE 24, s. r. o. a kontaktní údaje uvedl na mě, nechápu proč, když s ním nemám lautr nic společného. Dávejte si na něj pozor!

Web

Re: Audium - nedůvěryhodná firma

Lukyss: = zneužití osobních údajů, jež měl ve své správě za jiným účelem, posbírej důkazy a dej podnět na úooú - může dostat flastr až deset mega