(upravil Troton 17. 11. 2008 22:28)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Myslim, ze PA03 by stale mal(a) uspech, mozno by si to mohol zvazit. Nejakou formou GB - niekto by sa toho ujal za vopred stanovenych podmienok - Ty by si len zabezpecil vyrobu dosiek a dokumentaciu a v jednom baliku odoslal organizatorovi (voci platbe vopred), ktory by poriesil celu logistiku/platby/zasielky. Nieco podobne, ako riesim teraz s PMA okolo toho zdroja k Dispre. Takto to bude bez rizika a zbytocnej prace pre Teba. A Tvoj cas mozes venovat vyvoju smile
Sinclair sa tomu predsa nebrani a myslim, ze je spolahlivy smile

EDIT: Teraz som si uvedomil, ze ma vlastne PA03 na titulnej stranke ....

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Nepotřebuju, díky.
Mám ji funkční v souboru, jen se mi ji pro Tebe nedaří vyexportovat "o(.
To je právě ten problém toho exportu, samozřejmě by mělo být spojeno jen pin 1 a 5. Jestli se Ti to nepovede dát dohromady, tak se klidně ještě ozvy, ale do středy na to asi nebudu mít čas"o(.
Ad rastr, na dorovnání by měl být myslím skript. Nebo jednodušší, nakresli si značku novou. Doporučuju roztrhnout značku na víc částí, minimálně na dvě - operák a napájení+mute.
Jen postřeh, ve vyexportované knihovně chybí část obrysů.
BTW. Zkoušl jsi OrCAD?

(upravil wwsly 17. 11. 2008 23:03)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Pouze na simulace.

Edit. ta část nechybí.je to tak i v origo projektu

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Tak ho zkus i na návrh PCB, knihovny si v tom sice musíš nakreslit všechny v podstatě sám, ale je to VELMI mocný nástroj.
Nastavování je nadlouho, ale když se v tom zorientuješ, tak to potom lítá...

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

ja v eaglu umim a vzhledem k tomu ze bych to mel brzo dokoncit nemam cas se ucit v orcadu

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

K PA03
Vidím dobře? 25 800 prodanejch kousků??
http://sjostromaudio.com/joomla/index.p … ;Itemid=27

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Ale kdeze, to su len pocty zobrazeni.

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

jsem blbej,hehe

(upravil danhard 18. 11. 2008 3:13)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Franku, Sk v tomto případě nejsou slovenské koruny, ale švédské. Hned je skore 3x lepší smile

Wwsly: "ja v eaglu umim", kdybys uměl, tak nebudeš honit nějakou knihovnu a napíšeš, nebo upravíš si jí za 5 minut sám. Velmi rychle zjistíš, že pokud má mít tišťák nějakou štábní kultůru, tak si musíš jako první upravit knihovny k obrazu svému.

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

No, to mi sice nedošlo, ale stejně je to zmrd lol

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

OT:
Té AZS224 danharde nelituj, je pěkně domrvená "o(.

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Jak jsem napsal - my se distribuci desek a setů součástek na PA03 nijak nebráníme, dobré věci jsme ochotni dělat.

Web

(upravil millano 22. 11. 2008 16:20)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

sinclair napsal:

Bratia Slováci teď prominou, ale :
Všiml jsem si jednoho záhadného jevu, totiž toho, že naprostá a drtivá většina prasácky a nefunkčně sestavených našich stavebnic pochází od zákazníků ze Slovenska. Jsou to sice promile, z mnoha stovek stavebnic je to pár kusů, ale snad s výjimkou jedné či dvou naprosto všechny ze Slovenska.

Nemůže to být způsobeno prostě tím, že -náctiletí Slováci už prostě českému návodu nerozumí ??
Nebo je prostě obecná technická úroveň a pečlivost bastlířů na Slovensku horší, než v ČR ??

to to snad odpoví na sinclairovy otázky smile

http://www2.ceknito.sk/video/251469

( budete to muset dost přetáčet ale přesto to vypoví dost, jestli ty nefunkčně sestavené stavebnice nejsou náhodou od těch lam, to už se nikdo nedoví ... )

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

big_smile
Leoš ať se na to raději nedívá, nebo ho trefí šlak big_smile

(upravil Lojzek 22. 11. 2008 18:20)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

jo hold:) všichni nemůžou být šikovní big_smile připomíná mi to naše ogary ze třídy big_smile

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Co to proboha je za bandu hňupů? Proč se tímhle někdo má potřebu chlubit a vystavovat na netu, to nechápu.

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Ono iq tady těch lidí není moc vysoký a strašně je baví něco ničit, hlavně věci co nejsou jejich.. Mno a aby ukázali jak jsou drsní a kolik cizích věcí umí dokurvit věší to na net.. wink

(upravil Troton 23. 11. 2008 10:44)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Bohužial, takých magorov robí z puberťákov dnešná doba, hlavne média a anonymita Internetu. Akoby sa dnes všetci predháňali, kto je väčší dement a kto to dá viac najavo (=ktoje viac "woepyčo hustý", ako sa vraví smile )
A toto je len začiatok, obávam sa, že to pojde iba k horšiemu.
Dlhý bič a krátky dvor na nich.
(filozofujem tu ako najaký starý pán na dôchodku smile )

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Trotone Moje řeč! ale horší je to že takových woepyčo přibývá čím dál mladších a mladších! já ve 13-14 chodil pomalu s kačerem a dneska to chodí na diskotéky, hulí, chlastá to je hnus! já jak vidím takového mladého frajera s čepkou na bok, sraní až u kolen v hubě cigáro a voepyčo tak to je tak na jednu výchovnou... preventivně

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Lojzek: Mi to video připomíná P.Mlýnka:-D