Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

jn redyuri. Sinclaire a co když rupnou konc. tr. taky se nic nestane  reprům? to je to samé jak když prdou IO? nebo se pletu?

(upravil dokken 16. 11. 2008 23:21)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Nechť vyřkne kazzatel slovo boží smile.
Jinak si koupím k PC tripath a seru na bastlení.

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

já kdybych to tak vyřešil dokkene tak by mě to stejně nedalo spát a zmastil to stejně smile a měl bych místo jedne krabice, krabice dvě smile

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

V padesátce nerupnou koncové tranzistory jen tak z ničeho nic.
Mají dost velkou rezervu a pokud někdo modul nezprasí se studeňáky, nepřevalí napájení a trochu slušně to chladí, není se čeho bát.

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Tak to jsi mě Sinclaire mile potěšil!

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Upozornil som Pavla na tento thread, snad sa vyjadri.

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Vy nepouzivate webarchiv kdyz se vam neco ztrati na webu ?

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

OK, tedy moje vyjádření : dostal jsem tehdy od P-A nabídku, že zorganizuje prodej " ve světě ", respektive že nechá desky vyrobit ve Švédsku, kde je paradoxně výroba levnější než tady. Tak se taky stalo, ale byl to " kšeft století " - za cca 200 prodaných kusů jsem dostal 32 Sk (!). Jak jistě chápete, na takovej " byznys " kadím, moje vztahy k P-A značně ochladly....
Kdekdo si myslí, že prodej plošňáků je kdovíjakej byznys, protože nevidí ty věci kolem toho - s každým si vyměnit několik mejlů ( plus ještě zpravidla dalších několik při stavbě s doplňujícími dotazy ), namnožit dokumentace, vše zabalit, chodit na poštu atd... Je to vzhledem k ceně charita a ta už mě nebaví, nemám na ní čas...

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Tak to je fakt blbe.
Huste je naviac to, ze PREDAVA dokumentaciu k tomu.

Web

(upravil wwsly 17. 11. 2008 16:26)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Co  sem viděl pěkně udělanou DPS tak to byla ta od Pibiho. Včetně ochran, to by se muselo líbit i sinclarovi.

Edit" Je problém si udělat desku k Lmku, když se většině nelíbí co už existuje?
Ochran bylo v AR spoustu. Stačí si uvědomit jak to má pracovat šoupnout to k tomu a jedem,ne?

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Nemysli si Dušane, že tohle nejde překonat - od zdejšího distributora jsem dostal ještě míň, přesněji řečeno hovno, už půl roku jen dělá mrtvýho brouka.... lol

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Chlapy, nemáte někdo funkční knihovnu pro to LMko?

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

http://www.iskladka.cz/download.php?fil … 0_lmko.sch
Pouzdro je z lmopa, schematickou značku jsem dělal novou. Rozteč sedí, vývody jsem kontroloval. Ale jako vždy, ještě si to sám překontroluj.
pokud přijdeš na to jak z toho vypreparovat soubor knihovny, dej mi prosím vědět. Samotnou knihovnu jsem někde zašantročil "o(.

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

32 Sk (!) WTF, to snad ani neni pravda. No tak na Švéda kálim už z principu, resp. něco mu asi napíšu do fóra. Jaký je plán B?

(upravil wwsly 17. 11. 2008 20:40)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

TO klon: návod je v mém threadu napájení TDA2050V
EDIT
"otevřeš ten projekt /kde je obsažena daná knihovna/ a v menu File dáš Run a najdeš a spustíš exp-project-lbr.ulp a ten ti z toho projektu vysype knihovnu."
Podařilo se mi tu knihovnu dostat z projektu ven,ale nedaří se mi ji pak dostat do jiného. Rozuměj tomu tak, že i když ji načtu, tak přihledání součástek přes ADD, tam prostě není. Pokud se ti to povede byl bych rád.

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

kazzatel napsal:

za cca 200 prodaných kusů jsem dostal 32 Sk

TO JE ZMRD!

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Bohužel se mi to nedaří, nelíbí se tomu že mám přes sebe dva piny "o/.
lmopa.lbr je myslím někde na diyaudiu, ale budeš si muset opravit značku. Je ve špatným rastru.

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Frank: Pred casom som odtial chcel nieco brat, ale teraz sa dostal na BLACKLIST.

Web

(upravil wwsly 17. 11. 2008 21:42)

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Klone,pokud chceš,tak ji mám vyexportovanou z jednoho ověřeného projektu
Nevím čím to je ale v tom od tebe mám defaultně spojené piny 1-3-5.
Už sem to na tom diy audiu našel.ale ten rastr to mi nic neříká a jak ho opravit..........??
EDIT tady je jedna možnost http://www.upnito.sk/download.php?dwTok … 3248d832be

a tady je ta vyexportovaná knihovna http://www.upnito.sk/download.php?dwTok … 76392f3218

Web

Re: Hladam schemy, zapojenia,... na LM 3886

Nepište mu nic, mládenci...nemá to smysl, je to moje chyba, já prostě tyhle lidi přitahuju...jsem asi trouba...