Re: Vzkazy a sprosťárny

big_smile tady je teda veselo smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Jseš si jistej, že máš ty španělský výrazy OK? Hlavně ty překlady...

(upravil VOX 13. 5. 2007 19:15)

Re: Vzkazy a sprosťárny

No jo, to jsou ti zku***** milionáři,že  http://img61.imageshack.us/img61/3559/karlossr7.jpg, doma ty prachy pučí ve stružoku a na jednu placku DVD a poštovné nemají... mad  lol

¡Te voy an arrancar los cojones!

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Kdyby mi někdo na ulici řikal něco o kohónes, tak bych ho nakop, protože to slůvko znám big_smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Nejsou to doslovný překlady, ale volný.

(upravil george 13. 5. 2007 21:12)

Re: Vzkazy a sprosťárny

No španělština mě moc k srdci nepřirostla, ale pamatuju si výraz "mamami" a dělaly nám to dominikánky po setmění i v autě.

Re: Vzkazy a sprosťárny

smile Taky bys měl znát cerveza. Por favor una cerveza! Gracias seňorita.

A dominikánky vám to nedělali, ale dělaly big_smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Děkuji za upozornění, ale někdy to "y" bylo "i".

Re: Vzkazy a sprosťárny

Cožééé? Vám to dělali i dominikánci? big_smile

Já myslel, že se z i stalo y big_smile sakra, já jsem nějakej sjetej...

Re: Vzkazy a sprosťárny

Karlosi, ta placka co mi na ní usilovně pracuješ již asi druhý měsíc, bude tvoje vrcholné dílo. Nevím jestli to ten můj aparát  a uši budou schopné vůbec vstřebat. Nebo těch placek bude nedejbože více? A nebo se ti pokazila pánvička........ mad

Web

(upravil Karlos 31. 5. 2007 19:25)

Re: Vzkazy a sprosťárny

No teď už jo konečně ale už sem ti to měl poslat tak před týdnem smile No teď sem nemohl měnily nám okna a tak .. a zítra mám zkoušky ale to sou jen moje výmluvy zítra ti to hodím na poštu mám tam konečně cestu ... Pardon zítra mi radši napiš protože já na to zapomenu. Asik si myslíš že jen kecám a nechce se mi ale věc se má tak že jsem byl na poště už asik 5x a fakt sem nemyslel na to tvoje DVD protože mám starostí až nad hlavu ale zítra to dám do pořádku Slibuju a jak ne tak mě prokej do 5tého kolena a skopej me do krychle prosím protože už bych zabil sám sebe kdybych měl na sebe čekat. Omlouvat se asik nemá cenu bo by si mě poslal do prdele smile Kdyby aspoň na té pošte nebyli takové fronty tam strávím mládí a místo učení půjdu tento a příští týden na poštu eště tak 5x počítám big_smile Chceš komplet odlfielda ve falcu eště k tomu ? a nebo jen to co sem ti psal ?

Re: Vzkazy a sprosťárny

Člověče, tak tebe bych do hranata skopávat nechtěl, bo jak bych se jenom pohnul, tak by jsi ze mně udělal 3 do školky. S tím proklínáním bych si moc nezahrával. A vůbec, nechci se tě dotknout, ale přečetl jsi si to po sobě? Z toho by asi vykvetl nejenom učitel češtiny. Jinak Oldfielda nechci, až bude mít many, tak si chci koupit TB2003 v DVD-A formátu, to bude masox. Pošli mi jenom to, na čem jsme se domluvili. Díky a zítra se připomenu....

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Už sem ti to vypálil. Teď jen seženu něco do čeho ti to zabalím a zítra to letí k tobě ale radší mi zítra napiš. Jo a to s tím jak píšu se omlouvám, ale deně napíšu Xřádků a já třeba píšu a koukám u toho na tv takže nestíhám kontrolovat, jinak z čj mám za 3 no smile Ale tam je spíš literatůra než pravopis, snad mě život naučí smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

lol No někdy "y" "i" Ti nic moc neříká a ne jen to... Ale buď v klidu, kámoš z vejšky neumí snad česky vůbec, nebo co, po něm číst nějakej protokol je hustej mazec teda... S anglinou na tom je podobně, to dycky já byl jeho slovník, když na něj došla řada, tak byl nervozní jak sviňa okamžitě, no občas prostě prdel no... Já zas obyčejně zkracuju, nebo vynechávám, nejvíc je dycky máti z toho mimo, když jí napíšu "emajl" místo česky, povalašsku, to se pak ozve zpátky, že prosí o překlad... big_smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

mengel252> Pisal som 2 maily  na audium at audium dot sk, no ziadna odpoved
mozes sa mi pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz ozvat na icq 293546751
mal by som zaujem o jeden reprak z Vasej ponuky:-)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Viper no neříká no smile Ale já na to mám papíry big_smile (moje výmluva) ale kdybych měl kontrolovat po sobě co pisám tak bych se posral protože já deně napíšu X A4 a číst to po sobě pořád je maras ... A nejhorčší je to že třeba na DC se nemůže používat diakritika, tak to tam palím jak se dá.

Re: Vzkazy a sprosťárny

taky jsem mengelovi psal a nedockal se odezvy... tak ten mail snad dorazil

Re: Vzkazy a sprosťárny

P-R-O-Č   N-E-P-O-U-Ž-I-J-E-T-E   T-E-L-E-F-O-N?

To je volání do sk taková drahota (vzhledem k tomu, jaký byznys vyžizuji - v řádu tisícikorun) těch pár korun za párminutový hovor? Navíc vám Mengel zavolá zpátky.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Byli už na poště? Jestli ne, tak ať mrsknou kmínem......

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Michal> Lebo cca 20korun za minutu na Slovensko sa mi zda vela sad

Ked som na Slovensku tak vsetko vybavujem cez telefon, aby to islo rychlejsie.