Re: Vzkazy a sprosťárny

Jo, zorgu, ja uz si davno na tyhle hokuspokusy udelal udelatko se dvema spinacema a jenom to vrznu na reset a power. Prave kvuli tomuhle... smile

Zorgu, zakukej... smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

"CHRO-CHRO" big_smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

A teď přijde na to jestli to budeš opět reklamovat...

Re: Vzkazy a sprosťárny

Skoro se mi tomu ani nechce věřit, ale zapnul jsem to a jede to. Nechápu. Asi mám zprdelekliku - není na to nějakej smile? lol

Re: Vzkazy a sprosťárny

Máš zprdele kliku na kvalitní desku, které výrobce dopřál luxus current limiteru v napájení smile

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

wR1t3r: Aha big_smile, já že když jsem kliknul na tvůj web, odkázalo mě to na stránku nějakýho Counter-strikovýho klanu, kde byl jeden z členů někdo s nickem wR1t3r, a nicky ostatních členů byly T4ky t4k0vý d0c3l4 l337 smile.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Hele, iMartin, už balíš kufry, nebo čekáš ještě na volby? big_smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Ještě jsem ani neodmaturoval. Nebuď nedočkavej big_smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

bylo stary..cca 4 roky xD  ten hosting využivam už jen na obrazky:D

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Něco pro Zorga: !tu hermana es putarrona!

Re: Vzkazy a sprosťárny

Ale aby ti za to zorg nenamlátil hubu smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Olé cabrón, tienes razón smile Chceš fotku nebo číslo? big_smile Ale teď je rok v Kanadě...

Re: Vzkazy a sprosťárny

No lol

Re: Vzkazy a sprosťárny

opamp napsal:

Máš zprdele kliku na kvalitní desku, které výrobce dopřál luxus current limiteru v napájení smile

hmm ani by som nepovedal ze luxusna... podla mna to je bezne.... ze sa nema nic stat pri skrate

Re: Vzkazy a sprosťárny

No, je to tak ve specifikaci. Ale... smile

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

https://i.postimg.cc/8sS3vd6W/audioweb.jpg

Kluci nic moc, hodně lidí to tu sere, jak je tu každýmu zmrdovi dovoleno skoro všecko. Na Repromanii samozřejmě skoro to samé, jen tam ještě není taková návštěvnost, tak se můžem dočasně těšit menšímu bordelu...
Taky mě sere ten zdejší střet několik kategorií extrémistů-hifistů, a do toho se ještě míchá PA. Lídé se tu pomalu nenávidí, urážejí a posílají doprdele jen za své názory. Jeden uznává jenom PA, druhej zas extra hifi, třetí za hifi považuje 15"+1" a všecko to je dogma.
Myslím že zdejší lidé myslí na audio víckrát než na sex. Už vám tu z toho dobře mrdá kluci...

Re: Vzkazy a sprosťárny

Jojo, řečeno se Svěrákem Já už tu nejsem rád... sad

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Tahle konference je celkove mrtva.  4-5 smysluplnych prispevku za den, ve forech ktera me zajimaji  (Zesilovače, receivery, Ostatní elektronika, Dílna, Smetiště) je s prominutim o nicem.

Nechapu na co narazis a nechapu co by se melo zakazovat. Kdyz nekdo nevi jak zapojit potak, tak se tu zepta, jelikoz ocekava, ze tu jsou odbornici. Pokud Ti to vadi nikdo te nenuti na to odpovidat.

I prez obcasne vypady typu "mas snad v hlave nasrano" myslim, ze je to tu ok.  Az na tenhle prispevek. Nevim co te vede ostatni nazyvat zmrdy. Podle me, jen debil resi, ze se nekdo opovazil zeptat na mrtvem elektroforu jak se zapojuje potak...

Re: Vzkazy a sprosťárny

Můj osobní názor,- tak triviální dotazy typu, jak zapojit potenciometr,nebo - vychcané typu, chci si postavit reprobedny s těchto repráků-dejte mi sem prosím,kompletní návod, nebo o ,,inspiraci'' podle mě, na udioweb nepatří. Jednou,dvakrát odpovíš, po třetí se na to vysereš.
Navíc, se úplně  vytratila odborná diskuze, která se teď řeší, jen pomocí e-mailu a při osobním setkání.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Crashpc napsal:

Už vám tu z toho dobře mrdá kluci...

Podle mě to ale nebejvalo tak děsný. Před dvěma lety jsem tu byl děsně rád. Nebo to je normální u každýho fóra?
Btw. neuděláme nějakej pražskej stmeláč-ožírák? Poslední sestava byla dost na pohodu wink