Re: Vzkazy a sprosťárny

Uáááá!!!!!!! já si normálně udělám kyj a zabiju někoho.
Michale, dneska jsem z jistejch důvodů pročítal ty stránky s návodama, a zhrozil se tím, že když si je někdo přečte, stejně pomocí těch rad hovno postaví, nebo vůbec vybere. Obrázek s teoretickou stavbou výhybky je uplnej humus, nejde z něj vyčíst nic než asi 4 písmenka a výhybky samotný, to je taky síla. další věc je že to podstatný (stejně nevysvětlený) je roztroušený všude okolo, jen ne ve výhybkách (jakou výhybku(8 nebo 4 ohm) vybrat na jakou soustavu, ty hodnoty a výpočty tam prakticky nejsou, zbytek radši nečtu smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Mengel: Prosímtě posílal sem na audium mail s dotazem na ceny cívek. Došlo to/mohl by si odpovědět? Zajímá mě toto:
2ks 2,2mH 1,4/1,5mm drát (0,45Rdc)
2ks 1mH 0,8mm drát (nebo tenčí s maximálně 2,2Rdc)
2ks 0,22mH 0,8 drát (nebo max 0,7Rdc)
2ks 0,24mH 0,8 drát

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

check
jojo, jen mi dej chvilicku. v noci ti odpoviem.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Crashi, klidně to napiš líp. smile Já jsem ten výpold nabídl antoniovi, on ho uveřejnil. Taky už je to nějaká doba. A ty kecy nejsou pro tebe, ani pro potenciálního čtenáře "Tomana" nebo "Sýkory", ale prostě pro úplný lamy.

Když napíšeš lepší článek, budu jenom rád a antonio ho rád nahradí. smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

zdrc lidi          jen tak mimochodem  vy se zde znate vsichni osobne ??

Re: Vzkazy a sprosťárny

Len niektori. Preco?

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Par skupinek z beer-akci nebo z prislusnosti k lokalite, ale pres jednoho se dostanes k dalsimu a ten urcite bude znat toho, koho potrebujes. smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Ale hovno, ste všichni mimo!

Navíc sem uplně tuhej, nemocnej a nasranej.

(upravil Kronos 4. 12. 2007 20:27)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Franku nic proti tobě nemám, akorát někdy moc nechápu tvoje přízpěvky do fora. Je rozídl se ptát jak debil, ale ty to tak neděláš. Někdo se na něco zeptá a ty buď odepíšeš tak že si člověk z toho nic neveme, nebo je to mimo mísu a nebo odepíšeš tak že z toho člověka uděláš  vola. Viz třeba toto "Vypni ho a bzučet nebude." to je fakt rada nad zlato.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Někdo se ptá jak debil, Frankie pro změnu odpovídá jak debil smile Já někdy taky, ale většinou z prdele, jenže Frankie to myslí prachsmrtelně vážně. On už takovej je.
Ale uznej, že příspěvek toho chlapce s tím bzučením byl tedy fakt výživný. V receiveru může způsobit "bzučení" tisíc a jedna věc a on ani nepopíše, za jakých podmínek. Až poté, co to z něj vylámeme.

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

No jo no, jenže ty víš pořádně o čem mluvíš. Myslím že Frank by mu to opravit nedokázal. Jo to je pravda, proto já který bych to nedokázal opravit jsem rovnou dal kontakt na tebe.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Souhlasím s Kronosem. Myslím že to přeháníš. Dříve si byl jenom malý terorista ale připadá mi jako bys pochytil nějaké ne moc dobré manýry. Raději to nebudu rozpitvávat a ponechám na tobě jestli si uvědomíš o čem je řeč. Já vím že se to blbě poslouchá od někoho kdo je tu služebně mladší (přestože Amplion a pozdější Diyfans znám od jeho prvopočátku) ale zkus to brát jako nezávislý názor. Většina z nás se tu snaží chovat slušně a přívětivě i když nám třeba zrovna není nejlépe.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Nejlepší na tom je, že František je "in natura" úplně, ale úplně něco jinýho. lol

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Já vím, však byl tuhle u mě. Asi nějaká rozdvojená osobnost smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Prd. Mlátí s ním o zem puberta smile

Web

(upravil Frank 5. 12. 2007 10:54)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Jako to s tim bzučenim mě fakt dostalo.

PS: Kdo mě viděl a myslí si, že jsem hodnej, tak má sice pravdu, ale tak napůl. Já jsem opravdu schyzofrenní psychopat.

... ale doufám, že tu zas nespamuju moc, aby mě "onen nejvyšší" vyhodil. To se na to radši uplně vyseru.

Re: Vzkazy a sprosťárny

To sa dá riešiť - označuj svoje príspevky J alebo H.
Jackyl / Hide. My potom budeme vedieť, ktorý Frank to písal a podľa toho budeme reagovať, alebo ignorovať.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Tak se koukám do dredu vo bzučení a nemyslim si, že bych to nějak narušoval a nebo někoho pohoršoval... Bzučák si vo to řikal.

(upravil check 1. 3. 2008 21:10)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Opampe, oskenuj mi tu německou knihu o helmholzech, prosím smile.

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Jestli ste po mě někdo něco chtěl změřit, tak zejtra odpo nástup. Členové klubu jsou vítáni.

Web