Re: Ban pro Federmanna

Jo, ty SPVčka docela hořej. a když chytnout, tak nejdou uhasit, a hořej jak papír. nezůstane po nich nic. Jestli si ale někdo myslí, že tomu zabrání, tak nezabrání. Jen co jsem vybalil ten balíček se SPV100, tak ješte než jsem to stačil zapojit, už svině chytla, a nebylo jí pomoci.
Prostě uzraje jako Fénix a chytne....
Sinclaire, nechtěl by jsi k tomu balit ještě hasičák v ceně?

Re: Ban pro Federmanna

Luta, to si asi použil ešte staré IRFká. Vymeň ich za tie čo dnes kúpiš v obchode a budú sa diať veci.
Federmann, môžeš napísať aký máš generátor? A ako k poškodeniu SPVčka došlo? Informácie sú nepresné.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Nemůže, protože kecá smile

Web

Re: Ban pro Federmanna

"A soudruzi, oni v té Americe bijou černochy ! " (pardon, aby mne pomatený fčelař náhodou nenaprášil Džamiliným úderkám, "...bijou tam Afroameričany") lol

Web

Re: Ban pro Federmanna

Pokud má opravdu problém s SPV250, přece by to jistě jako civilizovaný běloch postnul do Zesilovačů, nebo na fórum Aldaxu, a nechcal tady po zdech.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Crashpc napsal:

Jo, ty SPVčka docela hořej. a když chytnout, tak nejdou uhasit, a hořej jak papír. nezůstane po nich nic. Jestli si ale někdo myslí, že tomu zabrání, tak nezabrání. Jen co jsem vybalil ten balíček se SPV100, tak ješte než jsem to stačil zapojit, už svině chytla, a nebylo jí pomoci.
Prostě uzraje jako Fénix a chytne....
Sinclaire, nechtěl by jsi k tomu balit ještě hasičák v ceně?

Ty vole, to byla OEM verze, T250Mg, vyráběná výrobcem UbL, Tora Bora Lt.v Afghánistánu, tzv. Zesilovač posledního soundu. Krom jiných atributů jsou místo slídových podložek použity celuloidové a chladič je z hořčíku.

Hasičák nepomůže, je vidět, že je třeba zavést z5 do škol povinnou Brannou výchovu. Pak bys věděl, že hořčík nebo elektron se hasí jedině pískem a že Sarin, Soman, Tabun a látky řady VX jsou nervově paralytické lol.
Já nevím, jak můžete bez takových základních znalostí v dnešním světě vůbec obstát lol

Web

Re: Ban pro Federmanna

Pro pobavení (udělal jsem raději screenshot, než zasáhne ministerstvo pravdy):
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/5_fedr.png

Když už chci z někoho mocímermo udělat vola, činím tak s grácií a nikoliv se zaslepující záští.

Nedověděl jsem se, zda byl konec dodán sestavený, či byl sestaven na místě, a kým - zda studentem, či samotným panem učitelem.

Re: Ban pro Federmanna

kurpelm : no nevím co byly zač. Jen vím, že byly z ezk, od kterého nakupuje místní prodejce. 530 byly tuším se znakem ST a 9530 od IR. Nemá to ani tepl. kompenzaci ani nadproudovou ochranu lol děs běs

Web

Re: Ban pro Federmanna

A DPA 222 budú stačiť 3W a zhorí ako papier?

Re: Ban pro Federmanna

Michale, kdes to našel?

A píše se tam něco o tom, zda a jaký chladič byl použit?

Web

Re: Ban pro Federmanna

http://www.federmann.cz/
hned druhý článek, scrollujte dolu... upozornil mne tuším mirulu.
Ještě mě tam zarazil ten jednoznačný výrok o poddimenzování cest. Ví p. Fedderman, jakou sílu měděné vrstvy používá aldax na svých modulech?

Re: Ban pro Federmanna

No, je to postavený jistě někým jiným než klukama z Aldaxu, když vidím jak je ta špulka nakřivo...

Dále mě zaráží, jak to vůbec mohlo fungovat, když nebylo (aspoň není popsáno) připojeno napájení ochran!!!

Z toho může plynout následující: Ten blbe(c) připojil zátěž někam zcela jinam než na výstupní svorky modulu. Možná ji připojil ještě před výstupní RL člen a parazitní kapacita vodičů vykonala svoje.

Inu, další z řady hovad, které ani neumí postupovat podle návodu...

Web

Re: Ban pro Federmanna

mno, vysvetlenie prišlo, on napojil plný výkon na 300KHz smile a vraj to tie 2-4MHz konce logicky nevydržali... .) ale to len papouškujem

Web

(upravil opamp 26. 3. 2009 16:48)

Re: Ban pro Federmanna

Kde to vysvětlil? A proč teda píše o 5 wattech?

Web

Re: Ban pro Federmanna

vysvetlil to sinclair... 5W pri tých 300KHz či kde, vtedy to má razantný pokles na výstupe, samozrejme ale budiace napätie je niekoľkonásobne väčšie...

Web

(upravil opamp 26. 3. 2009 17:52)

Re: Ban pro Federmanna

Jo tak, čili to hovado tam napralo z generátoru třeba 10 V?

Leoši, pro tyto kokoty dej ještě na vstup antiparalelní kombinaci 2 červených LEDek...

Web

Re: Ban pro Federmanna

Tocilo se s napetim generatoru dokud to nedalo 5W na vystupu. Vse jasne.

Re: Ban pro Federmanna

Jde dát ban, protože je člověk blb? Se divim, že toho trottla sinclair ještě nerozcupoval na sračky...

Re: Ban pro Federmanna

Ber to tak, že kdysi na dvorech králů a císařů kromě dvořanů mívali roztodivná stvoření k obveselení dvorního lidu... různá zvířata i zrůdy lidské všeliké, na kterých se příroda vyřádila, že jim nějakou část těla odepřela či přidala...

Web

Re: Ban pro Federmanna

Zorgu, to máš jako to přísloví o hrachu házeném na zeď. Na tomto světě je řada užitečnějších a příjemnějších věcí, než diskuse s panem F©. Půlka českého internetu to už ví, tenhle brouk pytlík už bude v povědomí lidí hned někde za Hulánem a Laholou. V některých kruzích už možná i před nimi.