Re: Ban pro Federmanna

Jo, měří, loni tady někteří měřili permanentně hořící výplod jednoho fčelaře z Rožnova, jak se on chudák jen jmenuje... něco jako Cimrman nebo tak nějak...

Web

Re: Ban pro Federmanna

opamp napsal:

No, pokud má Alias pravdu, dodám jen tolik, že nejmenovaný (c) na svůj web EX POST doplnil LŽIVÉ ÚDAJE!!! (#201)

Za to nemůže pan Federmann, ale můj spolužák, který omylem měřil před RL členem a považoval to za výstup.

(upravil opamp 27. 3. 2009 17:19)

Re: Ban pro Federmanna

OK, v tom případě bude nejlepší odstranit celý příspěvek z Fedrwebu a omluvit se na tomtéž webu firmě Aldax za poškození jejího dobrého jména...

P.S. Alias, nevím jestli o tom víš ale máme tady v Zesilovačích takovej pěknej thread...

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=2033

Bylo by škoda, aby těch 49 stran upadlo v zapomnění!

Web

Re: Ban pro Federmanna

A on Federmann byl u toho a ničeho si nevšimnul ? To poněkud vrhá světlo na jeho "schopnosti". Ty "měření", zadokumentované neznámým stabilizovaným zdrojem, fotkou jednoho Agilentu a jednoho modulu jsou stejně asi jeho nepřekonatelnou metou ve vědecké práci, které kdy dosáhnul smile. To už mne v prváku na střední učili, že musí být uveden aspoň typ přístroje, kdo neměl a neměl v protokolu ani výrobní číslo, letěl z laboratoří... neučí náhodou Federmann měření ? yikes

Web

Re: Ban pro Federmanna

Hlavně, soudný, čestný a odborně erudovaný člověk by v takovémto fatálním případě (byť by měřil zesilovač největšího třídního nepřítele a zrádce lidu) nejdřív všechno překontroloval, případně prodiskutoval s výrobcem a pak teprv začal kydat špínu... Ale ono to tak svádělo, že nešlo odolat, co? sad

Web

Re: Ban pro Federmanna

To je pravda, měření učí. Za neuvedené měřící přístroje nebo evidenční číslo máme zhoršenou známku.
U mě probíhalo měření tak, že jsem si vše zapojil sám a pan Federmann obsluhovat měřáky.

Re: Ban pro Federmanna

Jak může někdo, kdo donedávna ani neuměl počítat s decibely, učit měření ? Co se na té škole bere v měření, doufám že jen triviality s ohmovým zákonem ? To je teda smutné - to vrhá dost stinné světlo na české školství.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Nu nic, pokud to skončí stažením článku a omluvou, bude to aspoň částečný pokrok...

Web

Re: Ban pro Federmanna

Ve 4. ročníku se u pana Federmanna měří různé zapojení s OZ, diferenciální zesilovač, D/A převodník MDAC08.

Re: Ban pro Federmanna

Ježíšmarjá.....

"Na vstup zesilovače bylo přivedeno střídavé napětí 1kHz/100mV "

Jak, kudy, z čeho se vzalo ?? Zrovna "učitel" by měl jít svým žákům příkladem, zvláště když mu musí být jasné, že se pouští na tenký led. To je zoufalý amatérismus.

Web

(upravil BigDrobek 27. 3. 2009 17:55)

Re: Ban pro Federmanna

Feddermane už táhni do prdele, dozvěděl jsem co si zač. Tví studenti Tě nazvali nekonflikntním zainteresovaným člověkem, ale oni taky školu dělaly tak aby jí měli a přiznali to, že je technika moc nezajmala a že si je nechal v pohodě projít. Jinak že si velmi ochotný a pomáháš studentům atp., po odborné stránce odmítli všichni dotázaní hodnotit se slovy, že tomu co meleš stejně nerozumí a nechcou házet špínu na Tvý jméno. Jenže po technické stránce všichni ví co si za hovado a co Tvůj výtvor vydržel. Vono se tu měřilo Tvoje dílo a ani u jednoho měřícího tuším nepřežilo. Jestli se pamatuju měřil i ondra Ch, zcela korektně a bouchlo mu to dřív než řekl popel. Zato Ty vezmeš stavebku aldaxu, necháš jí postavit nějákýho studenta, kterej asi ani neumí pořádně číst, protože aldaxí návod je total idiotenzicher, a pak ho ještě necháš připojit zátěž před výstupní člen. Sám taky asi neumíš číst, protože v návodu určitě není napsaný, pro měření maximální šířky frekvence připojte zátěž před výstupní člen nebo něco tak. Ono i výstupní svorky jsou vyvedeny až za ním a asi ne jen tak pro srandu. Vážně se divím, že pan Malaník nesedl do auta a nepřijel Ti osobně vysvětlit co si za kkta. Příště kup DPA222 a odpal jí podobným způsobem, hned potom na svůj web hoď nesmysl o tom jak je PD hloupý.. Feddermane zalez a přestaň urážet bez řádně podložených informací, škodíš jak panu Malaníkovi, tak jeho firmě a troufám si říct, že hodně neprávem, už jenom proto, že jsi nedodržel návod ke stavebnici. V autě taky mačkáš spojku když řadíš a pokud nemáš speciálně upravený auto, tak bez používání spojky ho velmi rychle zkurvíš, pokud to není automat, uplně stejným stylem si ty zkurvil dobrou stavebku. Hlavně že slyšíš 211 harmonickou a 500kHz, Tvůj zes dá 150W asi po dobu 20ms než koncový trandy jebnou. Víš přijď napřed se svým výtvorem, který položí SPV250 a potom se může udělat sraz sinclaira, Tebe, nestranného člověka na měření /třeba opamp/ a diváky. Hned by se ukázalo jak SPV nehoří a Tvůj super výtvor blafe..
Opravdu Tě žádám, zdrž se kritiky na cizí peří, když ani to svý není kdo ví jakej výtvor. Po tom co si tu předvědl v tom zmíněným topicu v zesilovačích, všichni ví co umíš a jakej máš přístup. Opravdu mě nebaví číst plácání lživých a hlavně ŠPATNĚ podložených a neúplných informací o tom jak něco nefunguje.
Pračka Miele je taky šunt, když jí nepřipojíš do zásuvky svině nepere. Napsal bys taky recenzi, že pračka je nahovno, protože nepere.. Pak bys dodal že si jí zapojil do zásuvky.. A po dvou měsících tahání by z Tebe vylezlo, že si schodil jistič, aby si dokázal jak je to pračka k ničemu.


Edit: Pane Dudek, neberte si osobně, že jsem v postu vzal zrovna Vás a Vaše dílo, ale napadl jste mě jako první. Vím svý, že děláte velmi kvalitní práci za uplnou hubičku a projekt DPA222 byl charita a veřejně Vám za něj děkuji. Jste elita českých konstruktérů..

Někdy mi připadá, že na světě je nejvýš bůh a hned po něm je syn boží Fedderman, protože neumí přiznat vlastní chybu a bude pořád něják kličkovat, ubýbat, manipulovat, hlavně aby neřekl jo posral jsem to..

Re: Ban pro Federmanna

opamp napsal:

P.S. Alias, nevím jestli o tom víš ale máme tady v Zesilovačích takovej pěknej thread...
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=2033

Tento thread jsem četl se zatajeným dechem smile Já jsem si svůj obrázek udělal už dávno...

Re: Ban pro Federmanna

Malá ukázka "úprav reality" panem (c) - to v citaci je prý na webu...

Federmann napsal:
opamp napsal:

KocuR, to sem teď prosímtě netahej.

Federmanne, ještě jednou: Vysvětli mi, kam jsi připojil zátěž, když nebylo sepnutý relé ochran. Hm? A kdopak to stavěl?

"K zesilovači byla připojena za výstupním filtrem odporová zátěž 4 Ω." Vyrobené to nebylo špatně, nebyl jsem autorem a autorství je nepodstatné.

A tady uložený screenshot - vidíte tam někde slova "za výstupním filtrem"?
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/56_fedr.png

Dávejte si na něj bacha, vy všichni, kdo ještě nevíte, s kým máte tu čest!!!

Web

Re: Ban pro Federmanna

Normální, skutečný technik by zavětřil možný problém, pokud se objevuje při poměrně malém signálu nějaký ofset, a pokud takový zesilovač chcípne, provedl by důkladnou diagnostiku a zaměřil by se i na tohle jako na možný projev vady, třeba v osazení apod. Teprve po vyloučení možnosti, že v modulu je nějaká chyba oproti dokumentaci, by bylo vhodné uvažovat o konstrukční vadě. Takové tvrzení je samozřejmě nutné ověřit dalším měřením, přinejmenším kvalitní simulací, jinak je to čirá SPEKULACE.

Web

(upravil Sendy 27. 3. 2009 18:13)

Re: Ban pro Federmanna

Nám některým je asi už delší dobu jasné, že figurka, postující po různých internetových serverech různé "informace" pod nickem Federmann, se chová jako notorický lhář.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Michale, prosímtě, bylo by toto od příspěvku 158 přeuložit do jinýho threadu, pověsit jako TOP pro výstrahu a věčnou paměť? Tady se totiž s Boží pomocí během rekordně krátké doby podařilo ukázat, čem je celý fenomén (c) a top včetně důkazu úprav webu atd...

Web

Re: Ban pro Federmanna

Při odporové zátěži a 1/50 výkonu to nesmí mít vliv. Svůj zesilovač měřím běžně do 1MHz. http://www.federmann.cz/images/stories/Nf/KS-DB.jpg

Zde končí Nf. signál na 15kHz a dál se to nahrazuje jen vulgaritou atd, kdežto pro mne sahá Nf. signál přes 100-150kHz.

opamp napsal:

Hlavně, soudný, čestný a odborně erudovaný člověk by v takovémto fatálním případě (byť by měřil zesilovač největšího třídního nepřítele a zrádce lidu) nejdřív všechno překontroloval, případně prodiskutoval s výrobcem a pak teprv začal kydat špínu... Ale ono to tak svádělo, že nešlo odolat, co? sad

opamp napsal:

OK, v tom případě bude nejlepší odstranit celý příspěvek z Fedrwebu a omluvit se na tomtéž webu firmě Aldax za poškození jejího dobrého jména...
P.S. Alias, nevím jestli o tom víš ale máme tady v Zesilovačích takovej pěknej thread...
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=2033
Bylo by škoda, aby těch 49 stran upadlo v zapomnění!

Nemá cenu dál rozebírat co mnohokráte rozebráno bylo. Zdejší komunita zjevně nemá na to aby některé fakta pochopila.

Re: Ban pro Federmanna

Milý Féďo... nemáš pocit, že si jen víc a víc se*eš do vlastního hnízda? Zesilovač nebyl korektně změřen - o tom již není sporu.

Jestli cheš něco dokázat, proveď nové měření na SKUTEČNÉM výstupu zesilovače, a pokud najdeš nějaký problém, můžeme o tom diskutovat. Za to cos předvedl v této kauze si jdi někam nafackovat.

Jinak máš pravdu - opravdu nemá cenu to rozebírat dál.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Sendy napsal:

Ježíšmarjá.....

"Na vstup zesilovače bylo přivedeno střídavé napětí 1kHz/100mV "

Jak, kudy, z čeho se vzalo ?? Zrovna "učitel" by měl jít svým žákům příkladem, zvláště když mu musí být jasné, že se pouští na tenký led. To je zoufalý amatérismus.

  Tušíte vůbec o čem je řeč, naučte se číst zapojení http://www.federmann.cz/images/stories/ … 00/1/1.JPG  a pak možná bude vše v pořádku.

(upravil Zorg 27. 3. 2009 18:55)

Re: Ban pro Federmanna

cyplman napsal:

Při odporové zátěži a 1/50 výkonu to nesmí mít vliv. Svůj zesilovač měřím běžně do 1MHz. http://www.federmann.cz/images/stories/Nf/KS-DB.jpg

Pěkná simulace, teď mi ukaž měření nějakýho šmejdu, co si navrhnul, sestavil, oživil ty! Ještě jednou zopakuju, proveď stejný měření, číms odkrágloval SPV na zesilovači TVOJÍ KONSTRUKCE, parametrově aspoň takové, aby to ALESPOŇ sekundovalo SPVčku. Jestli tohle neuděláš, tak už se seber a táhni do prdele! Divím se, že ještě nežaloval sinclair tebe za záměrné lživé informace které poškozují Aldax.