Re: Ban pro Federmanna

Co se k tomu dá dodat... Snad jen, že článek o kterém se tady bavíme postrádá jakékoliv bližší odborné informace o měření, které jej zničilo a jako celek se podobá více nekrologu než čemukoliv jinému. Ale ještě bych si počkal na slibované pokračování, třeba bude testovat sinclairovy zesilovače na odolnost proti prachu, vodě, slunci a třeba RA záření, výsledky může prezentovat v publikaci "Odolnost na Bohušovu blbosť a škodolibosť"

Re: Ban pro Federmanna

opamp napsal:

Jo tak, čili to hovado tam napralo z generátoru třeba 10 V?

Leoši, pro tyto kokoty dej ještě na vstup antiparalelní kombinaci 2 červených LEDek...

Komunita se baví, ale číst neumí. http://www.federmann.cz/index.php/nf-te … x-spv-250p

Měřeno při konstantním vstupním napětí 100mV, při 1kHz bylo na výstupu 6,3V. Vždyť tam všechno máte, při 200kHz o cca 9dB méně a konec.

Re: Ban pro Federmanna

9dB ? kolik je to bD ? A kolik je to bitů, tatrmane ?  smile

Pochybuji, že někdo ještě v čemkoliv bude věřit notorickému lháři.

Co tak testík s obdélníkem a sinem 15kHz ? Nějak se to na Slovanetu zamluvilo...

Web

Re: Ban pro Federmanna

Potřebné informace jsme se dozvěděli po nutném doplnění a to pouze na popud našich připomínek, dost nesmyslů...

Pořádný muž od lúzy tím se označuje, že čemu nerozumí, to neprovozuje.

Re: Ban pro Federmanna

som zvedavý kde zoženie nové koncové trandy big_smile

Web

(upravil Federmann 26. 3. 2009 20:30)

Re: Ban pro Federmanna

redyuri napsal:

som zvedavý kde zoženie nové koncové trandy big_smile

Již je to dávno funkční ... Tranzistorů seženu i kýbl

Re: Ban pro Federmanna

No, tak tatrmann, šup šup, půjčili jsme si Agilenta, tak honem změřit nějaký Fedrzes, jak nám to pěkně funguje a dává svých 500Watů. A hooonem ho změřit při přebuzení o 20 a 40 dB mad

Web

Re: Ban pro Federmanna

No popravdě koncové tranzistory spolužák ještě nemá.

Re: Ban pro Federmanna

Sendy napsal:

No, tak tatrmann, šup šup, půjčili jsme si Agilenta, tak honem změřit nějaký Fedrzes, jak nám to pěkně funguje a dává svých 500Watů. A hooonem ho změřit při přebuzení o 20 a 40 dB mad

Co bylo zveřejněno, tak to vždy bylo  ve VEE http://www.federmann.cz/index.php/nf-te … 500w-3-ast  http://www.federmann.cz/index.php/nf-te … -federmann  http://www.federmann.cz/index.php/nf-te … -federmann jen to něktěří nedokázali pochopit, žeby se to změnilo?

(upravil opamp 26. 3. 2009 21:16)

Re: Ban pro Federmanna

Fedrmane, kecáš, při 100 mV na vstupu to funguje jak má. Funguje i poněkud pomalejší SPV100, kterou jsem měřil nedávno.

Vysvětli mi, kam jsi připojil zátěž, když nebylo sepnutý relé ochran. Hm? A kdopak to stavěl?

Web

Re: Ban pro Federmanna

a odkiaľ sú tie koncové trandy? smile

Web

Re: Ban pro Federmanna

SVP100 funguje bez problémů, ta frekvenční charakteristika na stránkách pana Federmanna  je změřena na mé stavebnici.
Tuto SPV25O stavěl můj spolužák, který navštěvuje SŠIER v Rožnově.

Koncové tranzistory stále nemá...

Re: Ban pro Federmanna

Takže Feddy zase kecá jako vždy...

Alias, prosímtě, když neodpovídá Feddy, kam jste při měření připojili zátěž?

Web

Re: Ban pro Federmanna

opamp napsal:

Takže Feddy zase kecá jako vždy...

Alias, prosímtě, když neodpovídá Feddy, kam jste při měření připojili zátěž?

Postup měření je přesně uveden.

Re: Ban pro Federmanna

Tak tohle nevím, zrovna jsem měl chřipku, ale můžu se zeptat... Vím jistě, že ochrany připojené nebyly.

Re: Ban pro Federmanna

opamp napsal:

Fedrmane, kecáš, při 100 mV na vstupu to funguje jak má. Funguje i poněkud pomalejší SPV100, kterou jsem měřil nedávno.

Vysvětli mi, kam jsi připojil zátěž, když nebylo sepnutý relé ochran. Hm? A kdopak to stavěl?

Přenosové charakteristiky jsou použity s Aldax SPV 100 při 500mW, vše tam je uvedeno.

Re: Ban pro Federmanna

pán majster Federmann, môžem sa spýtať, aký má zmysel merať NF zosilňovač na frekvenciách v rádoch stoviek kHz? Neexistuje záznam ktorý by obsahoval takéto zložky, a navyše človek takéto vysoké frekvencie nevníma. Takisto ako nevníma frekvencie nad 20kHz (resp. 22 u veľmi dobrých jedincov)

Re: Ban pro Federmanna

KocuR, to sem teď prosímtě netahej.

Federmanne, ještě jednou: Vysvětli mi, kam jsi připojil zátěž, když nebylo sepnutý relé ochran. Hm? A kdopak to stavěl?

Web

Re: Ban pro Federmanna

KocuR napsal:

pán majster Federmann, môžem sa spýtať, aký má zmysel merať NF zosilňovač na frekvenciách v rádoch stoviek kHz? Neexistuje záznam ktorý by obsahoval takéto zložky, a navyše človek takéto vysoké frekvencie nevníma. Takisto ako nevníma frekvencie nad 20kHz (resp. 22 u veľmi dobrých jedincov)

Formát SACD používá k záznamu a k přehrávání technologii přímého digitálního toku (DSD), která se vyznačuje kmitočtovým rozsahem přesahujícím 100 kHz a dynamickým rozsahem přesahujícím 120 dB v celé šíři slyšitelného pásma. http://www.federmann.cz/index.php/nf-te … lie-vinylu

Re: Ban pro Federmanna

Federmanne, ještě jednou: Vysvětli mi, kam jsi připojil zátěž, když nebylo sepnutý relé ochran. Hm? A kdopak to stavěl?

Web