Re: Dexon WD80

to se tady budem chytat nějakýho slovíčkaření ? Myslim že každej pochopil co jsem napsal a nekouká na každé y/i kde jak je správně či špatně

Web

Re: Dexon WD80

Slovíčkaření? Nezlob se na mě, ale tohle je prasoismus... Jestli tam máš altík 33Ah tak ten dobíjí málo. Měl jsem ho v Rapidu. Při couračkách se zapnitými světly a rádiem nestačí baterku dobít.

Re: Dexon WD80

pardon za tu češtinu tedy, ale když si povídáte s přítelyní a dotoho vymejšlet takovej text, ta to fakt nestíham big_smile

Jinak sem už našel na netu, že GLS a taový ty novější auta už měly 55Ah altíky, tak ho seženu+relé nějaký  tomu a mělo by to bejt ok ne ?

Web

Re: Dexon WD80

Eště takovej blbej dotaz, jak zjistim kolik A dává ten altík dyž nemá žádnej štítek ?
A jak zjistim typ relé, abych tam neměl to na ten slabej altík ? mockrát díky

Web

Re: Dexon WD80

Relé bude stejný. Taky můžeš zkusit koupit nový relé, páč třeba to stávající starý může spínat špatně a málo tak dobíjet baterii. Byly 33, 45 a 55Ah a to nejslabší je myslím i menší. Jinak to pohledem asi poznáš těžko. Ale zkus se na totéž zeptat třeba na škoda.virt (nebo tak nějak se to píše). A dřív než se ozve někdo jiný, používej EDITOVAT, když chceš doplnit svůj příspěvek...

Re: Dexon WD80

Floppy, zdravim, muj Tatik je z Obory, jeste se tam pod hospodou rika u Taubru? smile

Re: Dexon WD80

Jo bydlívala tam myslim patí Taubrová, ale já se tam ted moc nedostanu, tak newim kdo tam ted je nebo neni smile

2 Mathes ok, já zkusim napsat někam na šoda forum, protože fakt newim co tam je, a štítky nejsou

Web

Re: Dexon WD80

Však skoda.virt je věnovaný pouze škodovkám a samozřejmě tam najdeš i fórum...