Re: Satelitky Neo 8 + ?

Bubu díky.

(upravil dawsoo 15. 7. 2008 10:14)

Re: Satelitky Neo 8 + ?

smejch:
Ta NEO8 je tak moc dobrá že si myslim že i oblíbená SPH-170C je k ní málo... smile Je to třída měniče adekvátní tak k řadě excell či SS..člověk nesmí koukat na cenovku u tohodle repráku .... dělil bych na 1,4-1,7kHz a bacha na pracovní objem neo8 lepší se chová v dipólu... a když v cc tak řádně vytlumit aby nedělala hrb dole...

Není co dodávat...

(upravil pistole 15. 7. 2008 12:36)

Re: Satelitky Neo 8 + ?

jj odpovídající kvalita jsou etony (né že by byly něco extra ,ale jsou lepší než basicy monacory a visatony) , navíc to spolu zní dobře. excel taky o.k. revelator by se musel zkusit , nejsem si až tak jistý ale možná ano. Dobrý je teda dost ale nevím jestlisi to sedne zvukově aspoň podle mého subjektivního vkusu.

Re: Satelitky Neo 8 + ?

ještě nejsem moc rozhodnutý jestli dipól nebo zavřený, ale spíš ten dipól.
No a ještě jednou bych se chtěl zeptat na ten RLC člen. Už se mi ho tam podařilo nahodit, ale dělá to s tím hrbem strašné prasárny, takže furt nevím ....

Re: Satelitky Neo 8 + ?

No tak nakonec asi skončím u kombinace  s  CA18RNX, pokud stihnu zdejší hromadku:-) rlc člena už sem si našel...

(upravil dawsoo 2. 9. 2008 19:12)

Re: Satelitky Neo 8 + ?

smejch:
Nechceš k tý NEO8 CA21REX/DD ? Taky má 4 ohm a citlivostí k sobě pudou s dělením kolem 1,2kHz? Ve 35l BR to bude chodit spolu slušně.

Není co dodávat...

Re: Satelitky Neo 8 + ?

mno 35l už je pomalu mimo moje představy štíhlejších sloupků, nicméně mám to brát jako nabídku?

Re: Satelitky Neo 8 + ?

35l je dost málo, si to spočítej. Sloupky musej mít tak metr, abys to nemousel poslouchat na zemi.

Re: Satelitky Neo 8 + ?

smejch:
Pozdě, už po nich skočil jimmy_t

Není co dodávat...

Re: Satelitky Neo 8 + ?

nevadí smile ted hlavně ty nea...

Re: Satelitky Neo 8 + ?

Huh tak celý projekt se trochu změnil smile nakonec to vypadá na kombinaci Neo3 a CA18RNX.
Kastle už jsou hotový (jenom čekám na ty potvůrky měniče) tudíž se chci zeptat, jestli je tu někdo ochotný mi je případně přeměřit?
Nalézám se v Ostravě asi do konce měsíce (potom spíš náhodně) pak se stěhuju studovat do Brna, tak kdyby někdo z dané oblasti mohl a měl čas, můžem se směle domluvit.....bedny bych samozřejmě dovezl a bakšiš dle domluvy big_smile
PS: máte někdo zkušenosti s měřením reprosoustav co nabízejí v Dexonu? Přece jenom je to v Ově:-)

Re: Satelitky Neo 8 + ?

Smejch:
Pokud budou umět změřit měniče v bedně včetně minimální nebo i reálné fáze (třeba i nekalibrovaným mikrofonem) a impedanci včetně el fáze  bude to stačit na rozumnej návrh vyhýbky uplně v pohodě... raději zkus nejdřív přímo antonia, ten taky měří a myslím a je nedaleko snad od tebe...a neo3 by ho mohly zajímat... smile

Není co dodávat...

(upravil smejch 17. 9. 2008 11:35)

Re: Satelitky Neo 8 + ?

jo, to já nevím co tam všecko změří:-) proto se ptám big_smile

Tak Dexon měří "vesměs pro zařízení, kde jsou použity naše produkty". big_smile antonio teď nemá možnost, takže stále hledám smile

Re: Satelitky Neo 8 + ?

Tak vydrž... myslím že se vyplatí vydržet a udělat to pořádně z jedný vody na čisto.... CA18RNX je poměrně hladká takže se nebojím že to bude nějaký monstrum vyhýbka a s neo3 se rovněž pracuje relativně snadno... já bych ti to klíďo odměřil ale jsme krapet daleko od sebe... sad

Není co dodávat...

Re: Satelitky Neo 8 + ?

jo vydržím:-) zatím stejně eště nepřišlo ani Neo ani seasek, takže co řešit smile jen sem zvědav jestli dojde dřív neo, poslané o týden dřív, než dneska odeslaný seas z BMM big_smile

Re: Satelitky Neo 8 + ?

Mno nakonec tedy všechny repra šťastně doputovaly:-) radostně sem v pátek vyfrézoval díry do přední desky (první práce, takže slušná prasárna) a zbejvá už jen dotmelit výhlody kolem měničů a nalakovat přední stranu....Přičemž jsem se s bednama přesunul do Brna, kde teďka zůstanou.
Na měření sem zatím nikoho nesehnal...začínám uvažovat, že si to změřím sám, ale nevím, co by to všechno přesně obnášelo.

Re: Satelitky Neo 8 + ?

Orientační měření neobnáší skoro nic... A na sfázování vexle to stačí...

Re: Satelitky Neo 8 + ?

Nakousl sem článek na měření od checka, splácat dohromady tu kastličku zvládnu a zvukovku mám taky slušnou nicméně nevím jak s mikrofonem... nebo pokud máš na mysli něco jiného franku?

Re: Satelitky Neo 8 + ?

Asi tak... Mikofon stačí kdejaká kapsle, třebas MCE2500 z GESu... Check by řek jestli je lepší ta nebo MCE2000, já si to nepamatuju smile

(upravil smejch 28. 9. 2008 17:42)

Re: Satelitky Neo 8 + ?

díky:-) podívám se na to...