(upravil Shade 16. 2. 2009 11:54)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

no uz si daco stihol si este ne ?
nijak to nenahli, len aby si nezabudol...
ak ti vadi, ze ti tykam povedz wink
edit : stale nic ?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Shade máš mail.
Dodiku a ty mě moc neser, co si to dovoluješ? Co jsi zaplatil a kde jsi zaplatil? Už dvakrát jsi mě hnal do banky at jdu zjistit kde je tvoje platba a dvakrát mi řekli, že žádnou platbu od tebe nemají ani nikdy neměli.
Pak jsi chtěl adresu že mi prachy pošleš poštou a stále nic nedošlo!! Když ti píšu mail, kde se tě nečeho tázám, tak ani neodpovíš... Takže se naoplátku ptám já Tebe, kde jsou peníze???

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Sakra Micro, mne hovoriš že nečitam maily? pred 4 dnami ked nie viac som ti posielal udaje ktore si chcel. Ja nemám prachy ani repro, kto potom tie prachy má? Posielal som ich banke ako si písal tak by ich mala mať ona nie?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Jo tak to nevim kdo je ma, ale tak bych to rad vedel. Ale jelikoz jsi me o tom posilani nekolikrat klamal, tak bych se ani nedivil ze jsi ty penize neposlal a jen mlzis. Ja mam repro, ktere jsem si sam zaplatil a je mi k hovnu.
Na tvuj mail jsem pokud vim cekal nekolik dni, takze nemas proc se rozcilovat. A tvoje polovicni udaje nez jsem chtel mi prisly ve stredu.
Moje vina to neni takze se zase uklidni.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Ja som neklamal o odoslani,peniaze boli odoslane celkovo 3x, z toho 2x sa vratila platba späť, raz osobne cez banku a dva krat cez e-banking, niekde ti vyhrabem aj potrvdenia.
Neviem prečo si to nemohol poslať na dobierku, tak by boli obe strany spokojné, ti si istený aspon hodnotou toho reproduktora ja nemám ani jedno ano druhé.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

panove, nebude se chystat nove kolo, prosim?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Neviem, ale myslím, že po týchto okolnostiach sa Micro na to vyserie..

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Nějak tak hlavně se koukni na ceny v Evropě, opravdu máš Richarde dojem že se to vyplatí???
S lidma z ČR problémy nemám a klidně do toho jdu sám bych si totiž rád taky něco opatřil z USA. tongue
Kdo teda něco chce tak at mi zkusí napsat na mail. Ale předem říkám, že se asi nesejde dostatek lidí aby se to oplatilo. Uvidíme necháme se překvapit o nic nejde.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

S ľuďmi z ČR nie, ale ani s niektorými z SR, však? smile
Asi idem pozrieť madisound web lol

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

No tak nějak. Stále se ke mně nějak nedohrabaly ty prachy za ten Peerless XXLS... ale to už je prý vina banky, jen se neví které. smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tak micro poriešil si niečo s tým papierom?