Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Blacku: myslíš vzhledově super reprák nebo zvukově? Na vzhled D6.8 nemá nic  big_smile

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Jo, přímo jsem to porovnával.. Oba fullrange. D6.8 je míň citlivá, zvuk má oproti SB takovej nevýraznej, nejde tak vysoko. Na první šáhnutí smile má SB nižši Frez. Membrána je papír, ze zadní strany surovej a zepředu s jakousi povrchovou úpravou. smile Celkově kvalitní měnič a zpracování. Hi-Vi samozřejmě z domu nepůjde, dělal jsem si prdel. smile Mrzí mě, že je tak necitlivá a nemá nižší Frez.

P.S. Kritiku, D6.8 je fakt hezkej kousek, ale SB17 vypadá o dost líp než na fotce...

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Ano ano SB17 vypadá opravdu hezky. Je to takovej jednoduchej papíráček, žádný zvláštní prvky.
Jinak jelikož se Dodik neozval tak mi zbyl jeho Peerless XXLS 10" Dual Voice Coil. Měl mi zaplatit 4700Kč, kdyby si ho někdo bral osobně tak 4500č.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro, ty moje serepetičky jdou poslat poštou, nebo by bylo pro tebe jednodušší abych si to vyzvedl osobně?

Peníze posílám během odpoledne.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Pepe máš mail

(upravil dawsoo 9. 1. 2009 18:26)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Malá poznámečka pro Šimiho (Hi-Vi W6) a 7techa (Hi-Vi Q1R + DPS na actidamp)... máte kluci u mě ty věci k vyzvednutí tak se ozvěte až to budete chtít pořešit... S Jaroušem už jsem domluvenej extra.

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Dawsoo: Už sis tu Q1R poslechl? Pošlu mail.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

no micro balenie ide ci moc ne?
ja len, ze je tu uz tyzden ticho, tak by som rad dake info wink

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Info bych také rád.Tím balením nemyslíme holky

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

čau. něco přes polovinu lidí už to myslí má, a zbytek musí počkat.
Odjel jsem studovat a vracím se v pátek, takže to přes víkend dobalím a v týdnu se to rozešle. Toť vše přátelé...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Doufám,že pátkem myslíš dnes a víkendem zítra a pozítří.Moc dobře vím co je balení,mně to vždy leze krkem.Takže s chutí do práce.Ahoj

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Borci sorry při nějakém podělu na mě při přechodu z domény Seznam email na Hotmail.com se mi vymazaly naprosto všecky mejly. Bohužel i mnohem důležitější než jsou vaše adresy ku.va fix.
Prosím zašlete ty mi adresy ti, kdo ještě nemají repra. Mejl zatím zůstává stejný.
Jinak kdo ještě nezaplatil doplatek? Všichni určitě ne, počítal jsem to. Ale jelikož mnoho z vás to posílá z účtů, které nenesou jejich jména, tak vím hovno od koho to je a od koho ne.

Jinak DODKO kde jsou peníze?!

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tak teď jsi mně pořádně naštval!!! Poslal jsem ti cca. 16 500.- Kč v řádném termínu  a očekával seriozní jednání. Po půl roce se dočkám toho,že pán přešel na jinou doménu a ztratil kupodivu všechna data.A co více...máme průser,že ti platíme z různých účtů,a ty nerozeznáš od koho to vlastně je.Ceny jsi pro nás snad vypočítal ty?
Takže Ivo,nebudu-li mít svoje repro do týdne od tohoto oznámení,podávám na tebe trestní oznámení na "bohužel" známého pachatele.
Jsem zvědav kluci,kolik z vás má již objednané repráky doma? A nebo jsem Hejl?
Opravdu mně mrzí toto hrocení situace.
Na Dodíka se vykašli.Ten ti nic nepošle.To snad jsme všichni již pochopili.
Na tento reproduktor se ptalo už více lidí a to nejen na tomto foru.
Ahoj Jarda
P.S. Příště si uvědom na co máš a co už nezvládneš!

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Muth: Zajímá mě, pro jaký trestný čin budeš to oznámení podávat? Plave to trochu na vodě... Nikoho se nezastávám, ptám se opravdu jen proto, že mě to zajímá.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Plave to na vodě už příliš dlouho.Nevšiml sis?

(upravil thool 21. 1. 2009 22:47)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Muth: Micro nemluvi o 16000, ale o doplatku 200,- ktere od kazdeho, kdo se ucastnil hromadky, ocekava. Netusi, kdo ty dve sta zaplatil a kdo ne. Z toho, co se da vycist v tohmle vlakne, se mi zda, ze zbytecne hystercis.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

To je věc jiná, než na kterou se ptám...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Muthe: Podej trestní oznámení! A nejlíp hned zítra.
Pokud jsi Jaroslav Wohlgemuth tak jsem ti zbytek napsal mailem.
A když se tak hezky staráš o to XXLS pro Dodka, tak mě zajímá kde se o něj kdo staral z vedlejšího fóra, když jsem ho dával jen na Audioweb. Když seš tak chytrej ty smetáku jeden, tak mi zaplatíš ještě navrch 4500Kč a odvez si to repro doprdele a klidně si s ním tu prdel i vytři.
Napsal mi jeden člověk a s tím jsem se nedomluvil. Tudíž já mám na svoje triko něčí repro a zbytečně. Když jste měli platit, tak vám to trvalo nějak dýl, nemyslíš?
Jinak jsou lidé co už repra mají...
Chlape to co jsem ti napsal do mailu to dodržím a podej trestní oznámení, jsem zvědav na co ho podáš.
Ostatním se omlouvám a zítra odesílám. Všechno bude max do konce tohoto týdne (ale jen ty na které už mám samozřejmě adresu)

Pepe: napiš mi prosím mail a dovyřešíme tu dopravu, jak už jsme to jednou načali.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Ne chlapci vím mám máslo na hlavě a uznávám, že je toho na mě příliš... I tak jsem si při osobkách vždy snažil vyjít maximálně vstříc, i když se mi to zrovna nehodilo a s většinou jsem i moc prima pokecal.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Muth, do piči nie že by si sa tešil že sa nájde niekto ochotný, kto z toho kokot má a zabezpečí všetko okolo toho, vytelefonuje, vymailuje, vybehá ale ty sa tu trestným oznámením oháňaš... Je to štvrtá objednávka z Madi, všetko dopadlo OK, každý máme svoje starosti, Micro to robí vo SVOJOM voľnom čase, v ktorom by sa mohol venovať SVOJIM veciam, a napriek tomu robí to, čo robí...

Web