Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

2300022534/2010

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

tak napíše niekto akú ste dostali zlavu?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

No slevu... Třeba moje objednávka podle katalogu stála asi 1150 dolarů. No a po započtení všech nákladů a poplatků a DPH jsem platil hodně přes 30 kKč.

Hromadka není o slevě, ale o tom, dostat do ČR zboží, které je tady za rozumné peníze nedostupné.

(upravil mechanik 27. 12. 2008 17:37)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

samozrejme a ani nechcem kecat do toho microvi,asi tak o pol roka budem potrebovat tiež reproduktory z madisoundu bojím sa že to ešte nebudete nič objednávat a budem musiet cakat,v bmm sú drahší no to je jedno...proste ma zaujímala zlava viem že ceny sú už bez nej dobré no dakedy ju myslím že madisound dával,ked som bral repráky tiež to lacnejšie nebolo tak ma zaujíma ako to teda je smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Junglist dvě kilka poslal, ve zprávě pro příjemce řečeno vše.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro> Psal jsem Ti mail ohledně přebrání zboží smile

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tak i já už jsem doplatek poslal.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Ok, výborně

(upravil Benazi 29. 12. 2008 21:18)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Děkuji Mikrovi za spolupráci, repra už mám doma, tak hurá do stavby. Je to člověk na svém místě.Ještě jednou Mikro dík.

https://i.postimg.cc/rDSNsczL/1094777.jpg

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro:
Ivošu zkoušel jsem ti volat=schránka .... doplatek za mě dá kyselym osobně na ruku... rovnou to pošli o peníze a náklady se u mě neboj... dodám vše jak řekneš jak ti to bude nejlíp vyhovovat.

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Jakto sakra? pořád si někdo stěžuje že se mi nemohou dovolat, ale přitom mám mobil zaplý stále.
Davi napiš mi mail prosím, myslel jsem že to zavezu Markovi.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

...máš ho tam ivošu...

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

doplatok poslany uz davno..
len sa chcem  spytat jak je na tom moj balicek.... na ceste ci este ne ?
dik

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

čaw chlapci ještě na cestě není nic, kromě toho co si lidi vyzvedli osobně. Ale tento týden rozešlu co nejvíc toho půjde. Ono to ale není prdel když člověk chodí do hokny, tak toho moc odeslat nestihne za tu hodinu co pošta ještě bere balíky.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

čaw chlapci ještě na cestě není nic, kromě toho co si lidi vyzvedli osobně. Ale tento týden rozešlu co nejvíc toho půjde. Ono to ale není prdel když člověk chodí do hokny, tak toho moc odeslat nestihne za tu hodinu co pošta ještě bere balíky.

(upravil junglist 5. 1. 2009 20:28)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Jasan Micro, v poho. Když už ale cejtím že jsou tak blízko, klepu se jak drahej pes v létě lol

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Kurňa ty svý mini audaxy už mam domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lol

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

koax se ještě podívá do Francie a ve středu je tu smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tak chlapi, můžu vám říct, že SB17NRX je supermazec reprák a HiVi D6.8 nejspíš půjde z domu smile

P.S.: Davide a Micro> Rád bych s váma dal řeč, ale už jsem byl ve skluzu... Snad to vyjde jindy.

Web

(upravil dawsoo 5. 1. 2009 23:06)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Black:
V čem si ho zkoušel zapojit? a přímo porovnat s tou Hi_vinou? Ta SB 15 vypadá pěkně zpracovaná,ale mebránu má uplně obyčejnou papírovou.. edit tak si mě navnadil a zapojil jsem ty dvě malý potvory... no nevim je to taková napodobenina Scanspeaku zvukově... má pěkný rozlišení ale slyším trochu papír u revelatoru jako u jedinnýho ne big_smile Líbit se budou pistolemu hodně tipuju lol pro mě to není

Není co dodávat...