Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 9 z 10)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » problem s LM1875 a LM1036

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 »»»

RSS

Příspěvky [161 až 180 z 193]

Re: problem s LM1875 a LM1036

Assy, Opamp Ti radí dobře, ale Ty vůbec nevíš, která bije.  V malování si nakresli vstupní a výstupní konektory, zdroj a dva obdélníky (korekce a konce) a mezi to nakresli vodiče přesně tak, jak to máš zapojený, hlavně ty vodiče popiš...

GND vodiče ať už stínění nebo vodiče od zdroje nesmí v kastli toho zesilovače tvořit uzavřenou smyčku. V JEDNOM místě spoj GND zdroje s kastlí a od tohoto bodu natáhní zvláť GND ke každému modulu. Stínění u signálových vodičů mezi korekcemi a koncovými zesilovači připájej jen na jedné straně.

(upravil sinclair 8. 6. 2008 19:35)

Re: problem s LM1875 a LM1036

Miro, tenhle systém někdy selhává, zvlášť tehdy, jsou-li o GND nesymetricky napájených modulů opřeny taky studené konce poťáků hlasitosti a blokovací elyty. Někdy je prostě nutné vést napájecí i signálovou GND společně stínicím pláštěm kabelu, samozřejmě nikde to nesmí vytvořit smyčku, stínění musí po přerušení pokračovat a s kastlí se takový systém naopak spojuje u vstupních konektorů. Pokud se u takového systému spojí kastle s GND u zdroje, je pak kastle "citlivá na dotyk", jinak řečeno to při každém dotyku lehce prskne.

Web

Re: problem s LM1875 a LM1036

tak tady to je:-D je to spis k smichu:-D  vsechny GND jsou spojeny, jak napajeci tak signalove!

https://i.postimg.cc/8jcW3Vdm/nakres.jpg

Re: problem s LM1875 a LM1036

Sinclaire, děkuji za vysvětlení. S nesymetricky napájenými moduly zrovna moc zkušeností nemám:-)

(upravil kazzatel 8. 6. 2008 22:46)

Re: problem s LM1875 a LM1036

Co to je za hnus, co tady předkládáš ? Máš ánung vo co go ? Vrať se do školy, uč se, máš-li vod koho...že se s těma zasranejma amatérama vůbec zabejváte...

Re: problem s LM1875 a LM1036

Ja ked som mal problem s hucanim TDAcka (4x TDA v jednej skatuli, 2x trafo, jeden zdroj signalu cez jack rozdvojku, napajanie 2xTDA symetricky, 2xTDA nesymetricky) a jedno TDA brumelo... Tak som mu ustipol GND zo signalu, a vsetko je all right. Ticho. (V rámci mozností TDA samozrejme... ) Necchapem ako moze byt tema o LMku na 7 strán....

Web

Re: problem s LM1875 a LM1036

jdi se vysrat zmrde!!!:)

(upravil Klon 8. 6. 2008 23:53)

Re: problem s LM1875 a LM1036

Zatáhni vocas a zalez dořady, na tohle tady není nikdo zvědavej.

Uzemni to "do hvězdy", máš tam smyčku.

(upravil sinclair 9. 6. 2008 1:17)

Re: problem s LM1875 a LM1036

Tak tohle jsi dost přepísk, smrade. Tím myslím tenhle thread končí. Ztrať se odsud a admin Michal to po tobě smaže, jestli to neumíš sám.

Web

Re: problem s LM1875 a LM1036

to je jak do hvezdy??

(upravil opamp 9. 6. 2008 8:29)

Re: problem s LM1875 a LM1036

posral jsi to, hochu, serem na Tebe.

Případně se taky kazzatelovi veřejně a slušně omluv a můžem pokračovat.

Web

Re: problem s LM1875 a LM1036

Kazzateli predevsema se ti tady omlouvam co jsem o tobe napsal, vicekrat se to nebude opakovat!! Promin ale uz jsem nejak nevydrzl tu spinu co jsi na me hazel!! Promin a doufam ze bude zase vse ok!! Chapu to ze se vam to nikomu nelibi, ze jsem uplna nula a skoro nicemu nerozumim, ale jsem tu proto abych si nechal poradit a poucil se, a ne abych cetl spinu co tu na me haze!! ANO jsem "zasranej amater" ale nejsu výko od kanalu aby na me nekdo plival!!!
Jeste jednou se omlouvam!!

Re: problem s LM1875 a LM1036

assy a Ty si jako myslíš že kazzatel to víko od žumpy je nebo co?? Jedinej rozdíl je v tom že on je asi trochu dál věkem i zkušenostma takže ví co píše, narozdíl od Tebe.
Každej něják začínal, ale všechno má svý meze, který zdejší komunita unese. Pičovat můžeš na lopuchu.

Re: problem s LM1875 a LM1036

Zkus jako první pokus odpojit stínění signálových vodičů buď na výstupu korekcí anebo na vstupech koncáků. Dej vědět, jestli to pomohlo.

Web

Re: problem s LM1875 a LM1036

Jsou dvě kategorie amatérů, poučitelnej a nepoučitelnej, a já mám obavu, že ty jsi ten druhej...bylo ti tady vícekrát razeno, jak máš postupovat, nicméně bez evidentního výsledku, stále meleš tu svou pořád dokola - kdo se takhle chová, je onen zasranej věčnej amatér, což nejsi sám, to je vskutku taková kategorie...Já omluvu nepotřebuju, máš koneckonců právo na svůj názor. Nikdo není takovej génius, aby se nemusel učit, má-li od koho, a ty jsi v tomto ohledu opravdu terra intacta, takže otevři uši a hlavně mysl...

Re: problem s LM1875 a LM1036

ok diky!! kazzateli!! ja mozna melu svou porad dokola prtz tomu nerozumim! a ucit se od koho nemam!! jedinna ma rada jste vy!!
Opampe zkusim to ale kdyz odpojim to stineni tak to je jako kdybych tam nemel GND aspon teda myslim!! jdu na to a dam vedet!!

Re: problem s LM1875 a LM1036

tak jsem to zkusil!! odpojil jsem stineni(GND) z vystupu korekci a brumi to porad!!

Re: problem s LM1875 a LM1036

co tam máš za koncáky,rovnou foto a schému

Web

(upravil opamp 9. 6. 2008 12:44)

Re: problem s LM1875 a LM1036

assy: GND je přece vždy propojená taky přes zdroj smile Pokud to nepomohlo, vrať to do původního stavu, ať se v tom vyznáme.

Ještě můžeš zkusit odpojit z desky korekcí vstupní GND (od konektorů) a tu GND od konektorů vést přímo na GND zdroje... Taky je možný, že Ti to trafo bručí do nevhodně vedených vodičů... v případě tohoto zesilovače je možný asi úplně všechno smile

Web

Re: problem s LM1875 a LM1036

ok!! koncaky mam porad stejny a schema uz tu padlo

Příspěvky [161 až 180 z 193]

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » problem s LM1875 a LM1036

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£