(upravil Mike 29. 3. 2008 20:17)

Re: SW na vyhľadanie názvu songu

Bubacek: To pochybuju. Udelej si 5x z jednoho CD  tu samou pisnicku. grabni ji do MP3 a pokazde udelej CRC ci MD5 hash a uvidis ze je pokazde jiny. Jinak jeste tady nemluvim o bitrate jine atd.

right13: To co si napsal funguje tak, ze kazde CD ma svuj kod a podle toho se zisti jake to je CD a esi je zaznam v DB prave na serveru CDDB. Kdyby sis udelal uplne to same CD z MP3 tak mas smulu. Ale kdyz udelas 1:1 kopii tak se zkopci i kod. Ono to dela i NERO, ze z CDDB nacte nazvy a ulozi to jako text u AudioCD.

Web

Re: SW na vyhľadanie názvu songu

Mike, tak to máš hodně blbou mechaniku, nebo řádně zkurvený CD. Slušná placka dává při opakovaném čtení identické výsledky. Můžou se ovšem lišit výsledky od různých mechanik, hned z několika důvodů, ale že by mi mechanika několikrát přečetla dobré CD a pokaždé jinak, tak o tom pochybuji.

Re: SW na vyhľadanie názvu songu

Boramyr,přečti si Mikeho reakci ještě jednou,v klidu a pak si to po sobě oprav,ok?:-)

Re: SW na vyhľadanie názvu songu

On myslí CRC z MP3 souboru? Já myslel CRC předlohy umístěnou pak v ID tagu.

Re: SW na vyhľadanie názvu songu

mike, pokiaľ mi je známy dobre princíp CDDB, funguje to aj z dobre enkódovaných a napálených mp3, keďže to určuje ako hash z jednotlivých dľžiek trackov....

Web

Re: SW na vyhľadanie názvu songu

Boramyr: přesně, v každé MP3 je údaj o originále, podle toho to pak jde najít. (dík, že ses mě zastal smile )