Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

Vypadají strašně, ty bedny mají teda hodně odehráno. Cenu bych viděl na 3000 Kč max.

Web

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

no ja som mu ponukol 6000sk za oba...ma sa mi ozvat...troska ho zbuzerujem ze co to predava ale pod 6 uz asi nepojde

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

Máš opravdu potřebu kupovat tyhle sračky za 6000Sk? Vsadim se, že v tom rozumný repro nebude. A nech si to pustit jak to hraje.

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

NEDĚLEJ TO!!

neposlouchá... big_smile

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

no potrebujem volaco kupit..konci sa post..blizia sa akcie a ja nemam spodky big_smile stavat nechcem nic na to nemam cas..cize musim nieco kupit...a kedze basaky sa hybu okolo 8000 a vyssie tak toto mi prislo ako slusna ponuka, samozrejme no budem mudrejsi ked to budem pocut ako to hra...zoberm si aktivu vyhybku co mam doma..a dam tomu zahrat mensie frekvencie.uvidim co to spravi

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

Este by si mohol skusit dohodnut, ze nech si repra necha a ty vezmi len skatule, tak za 3000/3500 by to bolo rozumne a osadis to cim chces.

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

uvidim co je tam osadene...a ako to bude hrat..tam na mieste, tak sa jedna najlepse big_smile mozno ho dam na 5000 sk za oba a to nech je tam co chce

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

koukáš na to určitě už několik dní. kdybys obědnal dvě kappy LF a koupil dřevo, tak jsi vysmátej

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

za 6000 neposkladam 2 basaky...a ver mi ze nemam ani o 5 korun viac.

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

tak co ještě od nás chceš? všichni svorně potvrdili že to je pěkne nahovno, a ty to jdeš koupit... Máš tři možnosti
a) koupit tu sračku a pak poměrně litovat.
b) pořádně na tom zamakat, obtelefonovat, objezdit a něco postavit.
c) vysrat se na to a hrát bez spodků...

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

Třeba jsou v tom nějaké RCF nebo 18soundy s 5" cívkou... třeba cestou za prodejcem najde zlatou cihlu nebo vyhrávající tiket ze sportky...

Web

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

sendy, to už ani neni vtipný..... je sice pravda že skvělá příležitost se maskuje jako neřešitelný problém, ale tohle není ten případ.

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

Nuz, spravim si vylet do presova, otvorim si to a jak tam bude no name reprak alebo daco podobne..tak zacnem hladat cloveka ktory ma znamych u stolarov..len to zase koopu penazi.. no nic, Zatial diky. potom sem dopisem ze co tam bolo osadene

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

pokud máš přímočarku a pilník tak s trochou potu uděláš kysny potažený zátěžákem jako prd. za cenu dřeva, vrutů, tmelu a koberce.

(upravil midnight_man 17. 3. 2008 2:03)

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

to nieje problem, problem je ze som lavy do ratania bedni cize by som musel niekoho popytat aby mi vyratal bednu apovedal co a ako..ale si rataj drevo,koberec,rucky,konektory,rohy,vyhybka,sietka, a malickosti,,co sme chceli robit bedne tusim to vychadzalo na cca 3000sk na jednu bednu bez repra.

///predsa je lepsie ked bednu spravi stolar ktory to poriadne zalepi a spravi ako treba big_smile ako ked to ja zlepim a zosrobujem

//uz ked by som sa chytil robit basaky uz budem robit 18" ma niekdo potanie co stoji priemerny 18" reprak?

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

prumerny pouzitelny reprak stoji 3500 -5000Kc samotny. proto ti tu lejem do hlavy ze kupovat to bude pekny svinstvo. kysny v takovim provedeni jako je z ty fotky rozhodne 3000 jedna nestojej. osobne ti udelam bedny za 2500-3000Kc vobe a budou lepsi. navic s tim ze ty repraky jsou 18" si pomuzes akorat tak k problemum. jedina vyhoda je ze pujdou asi trochu niz. zbytek jsou jen nevyhody. velky kysny, problemy s membranama, (u levnejch repro), slaby pohon.... fujtajxl.

ty jsi nesikovnej? a chces hrat? tak se snaz! vem si kuz prkynka a rezej dokud se nenaucis rezat trochu rovne. zbytek zamaskuje tmel a koberec....

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

nerozumiem sa do probemu ratania bedni...vyratavania basreflexov a podobne,spravit jednu drevenu bednu zvladam uz mam za sebou 3,ale bol k nim komplet nakres.No nic zatial budem mudrejsi ked si spravim vylet do presova pozret sa co suto za zazraky

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

hur nez ty kobry to snad ani udelat nemuzes. Proste kdyz to vidim tak bych ti i ty nakresy udelal, jen aby to nebylo takovy zverstvo jaky se chystas podstoupit....

(upravil midnight_man 17. 3. 2008 14:41)

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

Tak majitel mi to cvakol, toto asi Blackout nebude,,,teraz mozeme seriozne diskutovat, pozna to niekdo? dakujem

www.dj-wiktor.ic.cz/repro.JPG

Re: 18" Cobra 400/800 8Ohm co vy na to?

To samý jako ZOMAX smile