Re: Akce: Merici mikrofony

Tak co akce, mam dat prasiatku po sunkach a kupit mikrak v shope?
Alebo sa uz vynadria aj kompetentni?

Re: Akce: Merici mikrofony

Já si počkám.. je to skoro zadarmo...

Ale přemejšlim, že se dám do stavby vlastního.

Re: Akce: Merici mikrofony

Pockat na dobru vec je sice pekne, len aby ma zastihla este v tomto zivote...

Re: Akce: Merici mikrofony

Oni to do léta daj.

Re: Akce: Merici mikrofony

Momentálne je hotových cca 30 puzdier, ktoré idú k Chuckovi na kompletizáciu. Po posledných skúsenostiach však len dúfam, že aspoň polovica tých púzdier bude použiteľná - trvalý problém s toleranciami dier na kapsule. Ifo sem za par dní, týždeň, dva.

Re: Akce: Merici mikrofony

Aha, no tak to ještě chvíli vydržím smile

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Nejlevnější kalibrovaný mic vyjde minimálně na 8000,- (MBC-550) a oficiální kalibrace bastlu asi na 16000,-. To vše bez předzesilovače. Jsem tedy zticha a doufám, že to vyjde.

Mengel: Nejde ta díra udělat o chlup větší a zalepit to třeba epoxydem?

Re: Akce: Merici mikrofony

To je tak, když někdo piluje dokonalost... logicky pak nemůže být nikdy hotov sad

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Kalibraci mam stale slibenou jak bylo dohodnuto na B&K v bezdozvukovce na ZCU, od clena Ceske Akusticke Spolecnosti, tak snad to bude mit nejakou vahu.

Sendy to je fakt, ale nekde je dokonalost nutnosti, protoze kapsle se kladivem "lisuje za studena" tezko. smile

Re: Akce: Merici mikrofony

Já nevím, já kapsle šroubuju smile. Kladivo od Bruel Kjaer se používá na něco jiného, ne ?

http://www.bksv.com/doc/bp2078.pdf

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Sendy:
Tak tohle je bomba big_smile

Pokud budou dodělány ty mikráky tak klidně svý dva kousky přepouštím jiným zájemcům...myslím že se o ně za 700,- poperou... kluci sorry,ale rok a půl mi přišlo trošku moc i na můj vkus...

Není co dodávat...

Re: Akce: Merici mikrofony

Ja počkám, ale bedne som konečne dokončil, tak by chcelo výhybku poriešiť. Kedy to asi bude?

Re: Akce: Merici mikrofony

Davide pokud vím tak na jednom přepuštěném kousku pro mě jsme se domluvili. Jediný problém je že nebudou.

Re: Akce: Merici mikrofony

ešte to námáte? lol

Re: Akce: Merici mikrofony

Predat to ako puzzle s navodom by neslo? nech si to kazdy zlozi, asi to bude rychlejsie, ako dalej cakat. Sice merania charakteristiky potom nebudu presne, ale ak by to bolo podla navodu a dodrzane vzdialenosti, tak by aj charakteristiky mohli sediet.
Mne by sa uz ozaj mikrak zisiel.

Re: Akce: Merici mikrofony

ale prdlajs lol Tam jde o tu kalibraci. Jinak to bude fakt cool mikrofon, jedinnej problém je, že musí bejt. Já už si zařizuju jinde, ale jestli budu někdy možnost koupit toto do litra i s kalibrací na konkrétnim kusu, rád si to koupim.

Re: Akce: Merici mikrofony

Je mozne se jeste prihlasit ?

Re: Akce: Merici mikrofony

myslim ze klidne smile a klidne muzes mit trebas muj kousek, stejne se ho nedockas...

Re: Akce: Merici mikrofony

A zkusili jste už mikrofon, co se teď prodává k modelové řadě AV receiverů NAD? Mikrofon je tam součástí dodávky, nez něj to snad ani nejde prodat...
Jeden tu mám, kdyby ho chtěl někdo proklepnout a kromě toho mámm si 200, možná 300ks kapslí. co dával Stropkov do tlf. přístrojů od Fs nahoru počínaje. Je jich asi tři druhy, nechce to někdo zkusit? Že bych poslal třeba 20ks a dotyčný si vybral a zkalibroval jeden či dva.

Web

Re: Akce: Merici mikrofony

Hoši ja nechcem byť nezdvorilý, ale kedy už kurva budú tie mikrofóny? Už by som jeden aj potreboval.