Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 6)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » SPV = high-end?

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 108]

Re: SPV = high-end?

fedor: Mě jde jen o to, když budu zesík používat jen v domácí sestavě, tak trafa 2x 310W mi přijde zbytečně moc. Jo když se rozhodnu dělat někde diskotéky, nebo večírky tak to nebudu řešit a dám dva macky.... To není o penězích...ale o váze a dostačujícím výkonu. Vždycky to můžu předělat....

Re: SPV = high-end?

Každej slušnej zesilovač má smysl udělat jako dual mono.

Web

Re: SPV = high-end?

príď a vyskúšaš smile podľa mňa nemá

Web

Re: SPV = high-end?

Stejná otázka jako Michal, zbyly nějaké? smile Ne že bych to nedokázal zbastlit, ale černé desky zdrojů půjdou k těm SPM250 líp.

Re: SPV = high-end?

jeane, a souběh budeš řešit jak?  nebo budeš mít "regulaci balance zadarmo"? smile

Web

Re: SPV = high-end?

tak dual mono mi príde také že to sa rovno môže dať do dvoch krabíc smile

Web

Re: SPV = high-end?

A napájet ze dvou elektráren.

Web

Re: SPV = high-end?

Proč ne? smile

Na poťáky do dual mono se vyser smile Jestli třebas neřídit hlasitost z PC, tak bych udělal ehm "pasivní preamp" - dát poťák do malý oddělený krabičky. Páč se mi vubec nelíbí tahat poťák okolo traf.

Re: SPV = high-end?

redyuri: nic nového, namátkou třeba zde: http://www.melissa.cz/vincent-koncove-zesilovace.htm Čím víc krabic, tím víc high-end wink

Re: SPV = high-end?

poták můžeš dát v poho uplne dozadu a prodloužit tyčkou hřídelku-běžná věc

Re: SPV = high-end?

Když nalepíš Aldaxy souběžně s chladičema a dáš trafa vedle sebe, aby Ti prošla osička....

(upravil dokken 8. 1. 2008 19:24)

Re: SPV = high-end?

5 mm mista na tyčku najdeš vždycky,ušetříš si další krabici a s odstupem to zas o moc nebude horší.edit 6 mm smile

Re: SPV = high-end?

Jo, je možnost výst poťák i okolo 2 traf za sebou a dát ho cca do třetiny krabice...

Re: SPV = high-end?

ne,potak ma bejt co neblíž u vstupů

Re: SPV = high-end?

Napsal jsem to blbě.

Poťák uplně vzádu v jedný třetině šířky, aby osa obešla dvě trafa, co jsou za sebou.

(upravil dokken 8. 1. 2008 20:32)

Re: SPV = high-end?

To už je celkem fuk,hlavně aby byl vzadu.Ještě jsem si vzpoměl jak kámoš obešel nedostatek potaku s kvalitním souběhem.Použil 2 solo TP 280,nechal si vytočil z duralu 2 řemeničky a potáky spřáhnul přes gumičku k sobě.Prokluzem vlastně šteloval balanc a bylo to efektní v tom,že když točil levým,točil se jakoby samovolně i ten pravej.Nějakej výrobce to taky tak dělal.Ještě je možnost použít koaxiální tandem,tesla ostravská to snad taky ještě dělá-tp286

Re: SPV = high-end?

a tie potaky logaritmicke vsak...

(upravil dokken 8. 1. 2008 20:48)

Re: SPV = high-end?

no mám dojem že kazzatel na pasivni potaky ke svejm koncum mel prave linearni,ale u dpacek to bylo rizeni vstupni citlivosti

Re: SPV = high-end?

linearny na hlasitost?  moze byt aj 2x100k?

Re: SPV = high-end?

Dej 2x10k log...

Příspěvky [61 až 80 z 108]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » SPV = high-end?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£