Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Problem so stlpmi

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 55]

(upravil magnatik 31. 12. 2007 20:01)

Re: Problem so stlpmi

dokonale ... silikonom ... všetky hrany zaoblene ... okolo meničov tesnenie ... všetko ...

kurpelm ... sveter? big_smile a aky?? moherovy? bavlneny?? big_smile nemam s tymto skusenosti

Re: Problem so stlpmi

Sveter, tepláky, a ja neviem čo všetko možné sa dá použiť. Inak je to lautr fuk. Je to len ako vyskúšanie, či netreba ešte pridať tlmiaci matroš. Kapišto?

Web

(upravil magnatik 5. 1. 2008 18:57)

Re: Problem so stlpmi

jaj taaak .. myslim že na vianoce som dostal fajn svetrik s velmi dobrym cinitelom pohltivosti cool

no páni dal som tam hrbu vatelinu a myslim že je to o dosť lepšie ... keby bolo toho viac .. bohužial sad

Re: Problem so stlpmi

Páni .. nechcem nejak otravovať ... myslite že by pomohlo ozvučnice otvoriť?? tj. vetrať? tj. aplikovať basreflex??? big_smile vyšiel mi celkom zaujimavy natrubok fí 5 x 10 smile

Re: Problem so stlpmi

Nic nevetrej.

Re: Problem so stlpmi

prečo?? nepomohlo by to??

Re: Problem so stlpmi

Dokurvil by si to. Totálne.

Web

Re: Problem so stlpmi

hmm keď mysliš ... ok ja si myslim že to je lepšie ako bolo ... alebo vymena ARN6604 za TVM ARN6614??

Re: Problem so stlpmi

6604 je lepsi basak, nez 6614.

Re: Problem so stlpmi

a v čom? maš skusenosti?? možeš mi to trocha objasniť?? dik

Re: Problem so stlpmi

Proste hraje lip. Tak jako s mensi namahou. To je jenom z mych usi, popravde nevim, jakej je v nich rozdil, protoze me repra s usima nikdy nebraly.

Ad tech 60hz...
Mistnost, mistnost, mistnost, mistnost.

Re: Problem so stlpmi

ani mňa ale keď sa naskytli .. čo už ... ale v miestnosti to nie je ... proste to je jedno kde to je furt tam je ta dira mad

Re: Problem so stlpmi

A je jedno i kde jsi ty, jako posluchac? He?

Re: Problem so stlpmi

no to nie je ...

Re: Problem so stlpmi

Takze dokazes najit misto, kde tech 60 hz hraje OK? smile

Re: Problem so stlpmi

jaaaj zle som pochopil ... je to jedno .. proste to nehra v tom pasme ... akoby bol zle navrhnuty tvar bedne sad

Re: Problem so stlpmi

Pokud je dira presne na 60 (nebo proste v te oblasti) a delaji to obe bedny (dela to i v pripade, ze hraje jenom jedna?) vypada to proste na vliv mistnosti. Je divne, aby repro v uzavrene - i pretlumene bedne - melo tak vyrazny propad. Tvar bedny do toho nema co mluvit, zvlast, pokud je to klasicka krabice.

Re: Problem so stlpmi

no bohužial je to tak .. Michale ... aj v inych miestnostiach som skušal .. s inym rozmiestnenim bedni ... a to iste ... a tak isto som skusil meniť ARN 6604 za ARN 6614 a žiadna zmena sad

Re: Problem so stlpmi

To je divny... Co znasilnovac?

Zkousels jenom jednu bednu?

Re: Problem so stlpmi

Já si taky myslím, že v tom bude mít prsty mistnost. Místnost to je prevít.

Příspěvky [21 až 40 z 55]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Problem so stlpmi

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£