Re: experti na ostravsku

Probůh, takových sraček je, to musíte kvůli takovému hnoji dělat tolik povyku ?

Web

Re: experti na ostravsku

Když si vzpomenu, čím jsem zvučil první vesnickou diskotéku, tak tenhle týpek má ještě luxusní výbavu smile

Web

Re: experti na ostravsku

...z mojich zaciatko viem, ze sa da dostat aj k lepsiemu... Najprv sme s kamosom robili detske disko na MDD a tak, potom nas zavolali na oslavu... Obecny zosik misson, nejake bedne z RH Sound (Zomax 12" + tonsil) a hralo to... Urcite lepsie ako hento... Potom sa mi zas dostali do ruky 4ks bedni so zomaxami 10", nakolko som brigadoval fo firme s jukeboxami a boli momentalne navyse, tak sa hralo na to, zosik 4 x TDA7294 (v CR to vyraba nejaka firma do jukeboxov)... Potom som lacno nasiel Delty 12" a prazdnu bednu na 2 x 15, tak ked boli peniaze, isli tam postupne jedna Kappa a potom dalsia... Boli peniazky, tak som kupil D210Ti, zbuchal bedne na kolene (vysledok mozete vidiet v porjektoch) a hralo sa pomerne kvalitne... To vsetko z barovej disko za 1700 sk kazde 2 tyzdne... Mimo toho sa mi tam zmestila aj kupa prehravacov, laseru, CDciek atd... A teraz som s tym prastil, a subik mam v izbe, prehravace na skrini, mixak obliaty fernetom (funguje, ale kamos slubil, ze ho da vycistit - ten od ktoreho som mal 10" zomaxy), laser predavam, aparat si nechavam... Ked som povedal ze koncim, kamosi hovorili ze starnem... Ale za 1700 tam ja celu noc stat nebudem... Radsej si doma pozriem nejaky film, kuknem do baru a pojdem spat...

...holt, starnem... big_smile

Web

Re: experti na ostravsku

Sakra chlapi, vy naděláte.. ta aparatura je shit, ale je mladej, baví ho to a každý nějak začínal, třeba mu časem samo dojde, že to stojí za hovno smile Aspoň si postavil nějaké bedny a nechodí po ulicích žebrat o cigára a mlátit ostatní lidi. Taky jsem kdysi dávno chtěl koupit McFun do auta. Jsem kokot?

Re: experti na ostravsku

mekky, cista pravda... smile Aj ja mam ako zaciatok doma v izbe subik s ARN 6688 v 70L bedni, ked som myslel, ze VAS je objem, v ktorom ma repro byt osadene big_smile Ale duni riadne smile

Web

Re: experti na ostravsku

Pro publikum po pěti pivech je i takové aparatury škoda.

Re: experti na ostravsku

Á, už se nám to tu rozjíždí. Od teďka mi přestanete řikat, že jsem malej smrad!

Re: experti na ostravsku

Nemáte někdo bruntálsko-český slovník?

(upravil Frank 2. 6. 2008 21:33)

Re: experti na ostravsku

Mám nové zprávy. Náš pouštěč si koupil CD přehrávače značky MC Crypt. Bydlím v Bruntále. (Náš pouštěč) za mnou chodí od mých deseti let. Koupil jsem si od něj (já čurák) receiver Tesla 820A za 2500Kč.

Teď je mi už 12 let. (Náš pouštěč) je fakt kokot. Hrál v kulturáku, ale vyhodili ho, protože se neuměl chovat. Už nemá mixážní pult Omnitronic, koupil si totiž Citronic. Jeho zesilovač je napájen PC zdrojem.



Z této rovnice mi vyplývá jeden závěr .... Vsadil bych salám, že DJ Drobek je onen pouštěč. Bohužel tam něco nesedí - asi by sám sobě nic neprodával.

Re: experti na ostravsku

Teraz ho naseriem. T820tka sa dá zohnať aj pod tisícku.

Web

Re: experti na ostravsku

j to sem byl blbej tehdy..

Frank


mam poradnou aparaturu..  SEM DJ NE poustec...

Web

Re: experti na ostravsku

To delas jako i husty skrece a dovedes spojit dve skladby? Tyyyjo. smile

Re: experti na ostravsku

škda že i to video nejde.. ale je to borec.. smile jak dlouho hraje na tu baterku?? 5 minut??

Re: experti na ostravsku

Michal
jj  to vsecko delam


Lojzek


od  5  do 24 vecer ma na to vetraky jinak by mu zes shorel.. :d bedny prevyskovane ..
subwoofer ten modrej je z hadexu hraje jako GENIUS 5.1  HUCAAAAAAk..

Web

Re: experti na ostravsku

toš pohoda nemají ho i v ezk ten modrý šmejd?  eshop a MT-300 jeden ogar si to koupil a toš to vubec nehralo... pak ho spalil a nechal převinout u cimbaly a tak ho to vyšlo na nějaké 500 kč a to je tedka 100 a 1 to se nedá srovnat smile

(upravil Lukáš33 3. 6. 2008 19:01)

Re: experti na ostravsku

DeadMAN:1700?Já hrál za 200kč
Chtěl jsem vám tu taky přispět nějaké foto,ale přes ten zasranej * to né a né.
Býval bych to s kámošem prý dotáhl daleko,ale nebyly finance na pořádnou eperejšn.Jo a hrál jsem i čistě svoji tvorbu,takže snad trochu DJ:)

Re: experti na ostravsku

www.picoodle.com

(upravil Lukáš33 3. 6. 2008 19:07)

Re: experti na ostravsku

little,to není možný,ty mě snad sleduješ.
http://www.picoodle.com/getcode.php?url … &mode=
Stejně je to na lejno,je to malý.
Ještě mi zbyl zamlžovyč PSL foggy London ale termostat už odešel do věčných lovišt.

Re: experti na ostravsku

? http://img34.picoodle.com/img/img34/4/6 … 5396fc.jpg

Re: experti na ostravsku

Dííík.Ty satelity s bílou přední stranou je moje práce.