Re: experti na ostravsku

Kamarát keď nemal prachy na CD prehrávače, tak to vyriešil aspoň dvoma CD mechanikami z PC. Jednoduchý mixpult si postavil sám, zosilovač z AUJ. Bedne požičané. A hralo sa. Vedel, že to nieje ono, a teraz už postupne upgraduje. To boli začiatky. Ale hento, hnus.

Web

Re: experti na ostravsku

Třeba s tím plaší krtky?

Re: experti na ostravsku

PC mechaniky jsou v poho smile

Crashpc: My, kdož tu jsme dýl, víme, co jsi zač.

Re: experti na ostravsku

prosím o přejmenování názvu threadu. já jsem taky ostravák big_smile

Web

Re: experti na ostravsku

Frank: co co? bastler do morku kosti big_smile  kam se sere pat a mat.

Re: experti na ostravsku

moje začátky
http://age.rajce.idnes.cz/Moje_prvni_akce/#P1010452.JPG

bedny postavené,zesík postavenej tranziwat ( po pár hodinách se na krabici nedala udržet ruka jak byl horkej big_smile ) předzesilovač starej cívkáč

Re: experti na ostravsku

Jo, typek co mi prodával ARS844ky tak s tím zvučil nějaký sál nebo co. A divil se že to mám na doma big_smile

Re: experti na ostravsku

Hmm, tak to můžou bejt pěkně vytahaný. Nevim nak hrajou 844, ale 944 mi nestačel na koncertní hlasitost v pokojíčku, co má jen asi 90 kubíků smile

(upravil Kronos 26. 12. 2007 15:15)

Re: experti na ostravsku

Franku nejsou neboj, mám doma kdyžtak ARNka navíc. Ty jsou v pohodě on s tím zvučil nějakou místnost kde pouštěl soudruhům rok hudbu a pak jen stály. Takže jsou v pohodě. A doma to celkem stačí, připomínají mi spíš PA zvuk než Hi-fi ty 944ky jsou proti tomu hovno. Myslím tim s hlasitosti né s kvalitou zvuku. Ale pán se divil že s tím chcu zvučit 17m2 big_smile

Re: experti na ostravsku

me je skoro lito tech tesel...kazdej sme nejak zacinali,at uz DJ's nebo proste lidi,co se zaobiraj hifi (skoda,ze nemam fotky svejch prvnich vytvoru-asi ve 13-ti letetch)ale tohle je vazne moc..kdyby se vybodnul na pitomej hadex a delani ledajakejch beden bez nejakyho pocitani a mereni,mohl mit uz aspon poradnej zesik,nebo jeden kvalitni par beden...ale je fakt,ze cim vic to duni,cim vic je to barevny a cim vic kabelu se kolem toho mota,tim vic je to cooooool..

Re: experti na ostravsku

To musí hrát strašně lol

Web

Re: experti na ostravsku

No co, tak na něj pošlete chlapce z OSY ať proklepnou, co hraje, ČOIku, jestli to co vydává za hudbu není klamání zákazníka a hygienu s EZÚ ohledně hyg. norem a bezpečnosti... uvidíme, co z nadějného dýdžeje zbyde smile

(upravil check 26. 12. 2007 19:24)

Re: experti na ostravsku

Není nějak hygienicky dané, co se může pouštět za zvuk? Od těch repro s uchvatnými Qčky se dá tušit mocný hrb. Pak z toho leze převážně onen proslavený zvuk. Dlouhodobá monotónní zátěž má tuším jiné povolené normy hlasitosti, než hudba smile.
Vždycky mě fascinuje, jak naprostí diletanti mají úspěch.

Web

Re: experti na ostravsku

Tak tohle je vážně hnus...začínat se dá daleko líp.
Né že bych s tím chtěl machrovat, ale proti tomuhle jsem s Teslama ARA a ARM hyperprofesionál smile
Jinak podobní jsou i u nás...jedni hráli diskotéku s tímhle:
http://www.imart.cz/628-televize-video- … r-jvc.html
a další na kytarový kombíčko big_smile big_smile

Re: experti na ostravsku

no panebože to jsou experti big_smile
u nás jednou měli sudwoofer a to doslovně.Nějakej reprák nacpali do toho velikého sudu a nějak to utěsnili molitanem.no to byl poslech big_smile

Re: experti na ostravsku

To je hovno ještě big_smile Čumte.
http://img219.imageshack.us/img219/1322/lanamentocdjsz8.jpg

Re: experti na ostravsku

Kronos: No tak je to jistě k smíchu, ale když se na ten aparát podívám pořádně, tak ten rus musí být docela šikula. smile

Re: experti na ostravsku

Ten rus ma dobry apec.

Nemas kontakt na toho blazna? ICQ, web...

A kontakt na toho manika z Ostravy?

Re: experti na ostravsku

Bohužel smile

Re: experti na ostravsku

kontakt na toho maníka z ostravy je ICQ 304601172