Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Reproduktory » Středobas k DT-25N

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 55]

Re: Středobas k DT-25N

A co výškáč DT-28N? Je to skoro to samo,možnost dělit níže. Ale je fakt,že při velikosti repráku 130 mm to asi nebude takovej problém.
  Mě se právě ta ARN-150 nelíbí. Takovej malej reproň a kolem málem dvoucentimetrová příruba. Fuj. Radši ušatej wink

Re: Středobas k DT-25N

já bych šel do ARN130

(upravil Kronos 6. 11. 2007 17:18)

Re: Středobas k DT-25N

DT-28N se mi nelibí, 150ky jsou pro mě vzhledově ok. Takže asik to skončí  DT-25+2*ARN-150-03/4 Nemáte někdo pls BasBox ? Chtěl bych si nasimulovat velikost ozvučnice a naladění br. Díky. Bude lepší udělat pro každé repro zvlášť komoru nebo mohou být ty ARN pohromadě?
Ty jo teď koukám a ta 130 a 150 jsou prakticky stejné.  Já myslel automaticky že 150 má větší sd.

Re: Středobas k DT-25N

Mam BassBox smile Zkousel jsem ARN-150-03/4 2x8 litru samostatne komory, pro kazdou komoru natrubek  45x190, ladeni natrubku na 52Hz, F3=51Hz, zatizitelnost na basech od 40Hz ~ 40W, charakteristicka citlivost (teoreticky) ~ 89dB.  Nemuselo by to byt az tak zle a ty ARN-150 bych odlakoval smile

(upravil Kronos 6. 11. 2007 18:03)

Re: Středobas k DT-25N

Hm, myslíte že to bude mít basy +- stejně jako 1x6,5? Nerad bych se dočkal toho že je dostavím a basy nikde.
Jo ty 150 bych taky odlakoval.

Re: Středobas k DT-25N

kup ty 130-02-08 , jsou to nelakovani usaci malych rozmeru a s nejlepsimi parametry z 5" od TVM

Re: Středobas k DT-25N

no teoreticky by to malo mat basy este lepsie...
plocha 2x5" je priblizne rovna 1x6,5" ale zato dva repraky su dva magnety takze lepsi pohon...

Re: Středobas k DT-25N

Když je jeden mravenec tak silnej, proč mravenci nejsou dominantní druh?

Web

Re: Středobas k DT-25N

protoze existuje repelent

Re: Středobas k DT-25N

To nemá nic společného s repro.

Re: Středobas k DT-25N

Taky si myslim. Zakonite dva basacky 5" budou lepsi nez jeden 6,5" za predpokladu zhruba stejny citlivosti jak mravence 5" tak vetsiho mravence 6,5".  Az nekdo udela mravenci 5" basaky s Fs kolem 20Hz a Xmax ~ 5mm a bude jich 8 stat jenom tolik, co jedna 12" tak by se dalo uvazovat o ruznych experimentech.

Re: Středobas k DT-25N

for Halen: jak jsem ti na podobné téma psal (pro nezasvěcené o DT-25N + ARN 116),tak jsem pohledal fakt kde co,ale na nějaký měření-charky toho výškáče jsem nenarazil. A to jsem hledal fakt dlouho. Už jsem to vzdal a budeme muset věřit těm údajům ze stránek MONACORu.

(upravil Kronos 7. 11. 2007 14:04)

Re: Středobas k DT-25N

Ono by se dalo uvažovat o někollika malých repro třeba od monacoru. Jenže ceny jsou kruté a zatím se to nevyplatí.

Koukal jsem na tento http://www.monacor.cz/catalogue-product … SubKtg=520 ale chybí tam spousta parametrů. Které bych sice mohl nechat změřit, jenže se bojím že jejich udávaná citlivost bude někde jinde. Je to něaký překopaný TVM ale vypadá pěkně.

Re: Středobas k DT-25N

http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=8 … amp;catg=1

Web

Re: Středobas k DT-25N

No právě to ja vím, jenže ten monacor by měl být upraven. Protože snad mi nechcete namluvit že ho prodaj za ty peníze a ještě ty parametry lžou. Neříkám -+2dB ale rozdíl 84-91 dB je dost

Re: Středobas k DT-25N

Právě proto, že ho chtějí prodat za ty peníze. lol

Re: Středobas k DT-25N

No to jo, ale co když je nechám změřit a zjistím že parametry jsou někde jinde? Případně to potom nemohu ani věřit charkám jejich ostatních repro ty charky jsou celkem pěkně totiž.

Re: Středobas k DT-25N

Prosím kdyby mi někdo mohl poslat ten basbox byl bych moc rád děkuji.

Re: Středobas k DT-25N

Také by mě zajímalo jestli si nechávají vyrábět nějaké speciály na zakázku a nebo jestli je to jen to samé přeznačené a lžou jako když tiskne.

Re: Středobas k DT-25N

to lachim - mám frd a zma dt25n - hoď sem mail - pošlu

Příspěvky [21 až 40 z 55]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Reproduktory » Středobas k DT-25N

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£