Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 155 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 153 154 155 156 157 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [3,081 až 3,100 z 3,396]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

...no spis vtip....

(upravil Jupi 4. 5. 2015 21:50)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Kazdy, kto vie, ake byvaju problemy s MC600 sa na to za tu cenu vykasle. Ked DirectDrive gramec za 11t, tak radsej zobrat jazdeneho Technicsa SL1200/1210. Na rozdiel od Tesly je nezdnicitelny a stale sa daju zohnat nove nahrade diely za ozaj dobre ceny.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Měl jsem známěho s MC600, kdysi mi nahrával pár kazet, ještě za totáče, z desek.
Užil si s ním svoje.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Je to šílené dneska, když jsem ještě pár let zpět poslouchal přes Teslácké bedny tak jsem koupil ARS844 za litr a za 2 stovky mi je pán dovezl domu nebo na aukru ARS944 jako nové a navíc zabaleny každá zvlášť v nových krabicích olepené a obtažene bublinkama ... balené jako nový výrobek a taky kolem tisícovky. Dneska takové budky minimálně 3000kč na aukru :-/

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dávalo se to ke kontejnerům. Kámoš dal ke kontíku NC452. Ráno říkal že už byl pryč, zabil bych ho, málem jsem se rozbrečel. Žádnej šunt, jak ho koupil, přehrál tři desky, a šel na skříň, kde pobyl přes dvacet let.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Mňa takto pred nedávnom skoro rozplakal známi. Bol u mňa a počúval bedne ktoré som mal osadené vskutku velmi špeciálne upravenou Tesláckou 15" ARMkou 9408 MK2 smile. Keď som mu jeden takýto reproduktor ukázal tak len  skonštatoval že mi ich mohol darovať na prerábku 8ks keby ich nevyhodil do kovového šrotu. Skoro mi začali tiecť slzy. ááááááá  sakra.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://www.ebay.com/itm/Elfidelity-PC-F … 2516.l5255

(upravil mechanik 23. 5. 2015 15:36)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak neviem či to nazvať vtipným alebo ubohým, asi podla nálady... Každopádne je to kravina big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Má tam toho víc...nejenom na SATA, ale do slotu na RAM, to musí určitě hodně zlepšit zvuk...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Ja viem je to kravina, ale ten panacik je zabavny smile

http://elektro.bazos.sk/inzerat/5016376 … Magnat.php

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Koupil jsem z ebaye lithium ionové články, které tvrdily, že mají 4200 mAh, 4ks za 150 Kč. Bylo mi naprosto jasné, že to jsou nějaký sračky, ale chtěl jsem vědět, jestli je to menší článek uvnitř a zbytek vyplněný pískem...no, to by bylo očividně příliš náročné pro čínana, takže skupuje staré baterie do ntb a podobně, kuchá je, vybere ty, kterým alespon nějaká kapacita ještě zbyla, nechá vyrobit plíšek na každou stranu, aby zakryl, že už byly jednou bodově přivařený, navaří, oblepí folií a tadá, hurá na ebay big_smile

http://s12.postimg.cc/pc4p8kg15/IMG_20150604_194203.jpg

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Fuj, velebnosti... a kapacitu jsi zkoušel?

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dohnalik napsal:

skupuje staré baterie do ntb a podobně, kuchá je, vybere ty, kterým alespon nějaká kapacita ještě zbyla, nechá vyrobit plíšek na každou stranu, aby zakryl, že už byly jednou bodově přivařený, navaří, oblepí folií a tadá, hurá na ebay big_smile

vykoupit, demontovat, měřit, třídit, vyrábět krycí víčka, navařit, vyzkoušet, vyrobit obal s potiskem, zabalit, zkoušet prodat s nejistým výsledkem...
to se někomu může vyplatit? to přece nemůže dávat kladnou bilanci!

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

jasne ze sa to oplati, dostava statnu podporu za recyklaciu odpadu. smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Od kterýho státu?

(upravil Dohnalik 5. 6. 2015 13:07)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Poklesem napětí odhaduju vnitřní odpor na stovky mohm a kapacitu max na 400 - 600 mAh při vybíjení minimálním proudem.
Čínani často dělají i to, že například u 9 článkové baterie, kde jsou vždycky 3 články paralerně a 3 tyto moduly do serie, tak použije pouze 3 funkční články (a to ještě pochybně) a k nim paralerně dá dvě pouze pouzdra vyplněné pískem nebo moukou, co je zrovna po ruce.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

bral bych ty s moukou,hlad je svine...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

A když tu mouku nacucáš citronovou šťávou a zapíchneš do toho měděnej hřebík, bude to i fungovat tongue

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Navenek huj, uvnitř fuj.

http://omordicai.tripod.com/hifi/preampB1.html

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Toto hádam ani nepotrebuje komentár...
http://elektro.bazos.sk/inzerat/5212935 … enstvo.php

Příspěvky [3,081 až 3,100 z 3,396]

  Stránky: ««« 1 ... 153 154 155 156 157 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£