Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 152 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 ... 150 151 152 153 154 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [3,021 až 3,040 z 3,396]

(upravil sagitarius 29. 11. 2014 14:44)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No to je borec! Prodává předražený šmejdy, a nabízí službu zaměřenou proti prodeji předražených šmejdů, a tu službu samozřejmě taky předraženou. Typickej lichvář, co nikdy poctivě nepracoval.

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

sagatarius: Tos dobře vystihl big_smile big_smile Ale je to tak.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

A kolikrát by se podobná služba hodila. Když někdo chce slušné stereo za málo peněz a nerozumí tomu tak v rámci zlínského kraje za PHM, pytlík tabáku a dvojité ristreto jsem ochoten sednout do auta a s dotyčným objet lidi co nabízejí slušné věci. No a bohužel jsou čechy pro mě mimo.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Dotyčný Jarda44k prodává skoro všechny věci předražené, měl jsem tu čest, naštěstí jsem to opravil. Je to už delší dobu, co jsem sháněl 911 a 902. On pořád nějaké nabízí na výměnu nebo za dobrou cenu, ale na dotaz v jakém stavu jsou přístroje odpověděl, že celkem ve slušném, akorát delší dobu trvá než načte CD a nesvítí nějaké segmenty. A za to chtěl 1300Kč, prý v perfektním stavu prodává minimálně za 1600kč, rá bych věděl, kde shání nebo za kolik skupuje.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Stačí procházet kamenné bazary a nechat jim nějakého stováka aby ho upozornili když se něco objeví. Většina jich takové věci už nebere ani do komise.

Já takto jeden čas skupoval M42 objektivy, taky to někteří nebrali ani na komisní prodej protože to je dle nich nepoužitelné a bezcenné zboží.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Jak pro koho.

Web

(upravil made001 19. 12. 2014 13:34)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

To by mě teda zajímalo, jak toto hraje:
http://www.hasoakustic.cz/nase-produkty

Podle popisu mi přijde, že výrobci i přes 15ti letou specializaci na výrobu reprobeden nerozumí základním pojmům.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No ty krávo lol

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Neodolatelné!!! big_smile každý přece "k TV nebo DVD" musí mít 2kW aparát s 18" spodkem o velikosti polského Fiatu big_smile

mimo jiné mě taky docela pobavilo lamino z vnitřní strany bedny big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

"Reproduktory v každé ozvučnici pro lepší zvuk. "  big_smile big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Výhybky jsou 6 dB/oct. ,12 dB/oct. ,18 dB/oct.
Citlivost reproduktoru se pohybuje od 90 - 110 dB/W/m.
Velikost basových reproduktoru 8″,10″,12″,15″,18″,21″
Výkon jednotlivých reproduktoru se pohybuje od 50W až do 1400W.
Výkon jedné reprobedny se pak může pohybovat od 100W až do 3000W.

tzn. repra mame ruzne velka, ruznych vykonu s ruznymi vyhybkami, bezva big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://elektro.bazos.cz/inzerat/4253897 … system.php

Web

(upravil voltik 23. 12. 2014 13:52)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://www.sbazar.cz/MikeMe/detail/8762 … i-original

a má FB komunikace s ním: 

  pray pray pray

  První zpráva odeslána v neděle
    Mike Jumper
    21.12.2014 19:17
    Mike Jumper

    Zdravím, pokud máte zájem o můj gramofon http://www.sbazar.cz/MikeMe/detail/8762 … i-original můžeme se domluvit - jsem schomný ho dovézt...
    Gramofon Tesla NZC 421, plně funkční originál. - Sbazar.cz
    www.sbazar.cz
    Inzerát Gramofon Tesla NZC 421, plně funkční originál. v hlavním městě Praha, cena 2 000 Kč, od MikeMe na Sbazar.cz
    Dnes
    Tomáš Hlíza
    12:20
    Tomáš Hlíza

    Dobrý den, zájem bych měl . V jakém je stavu ?
    Mike Jumper
    12:26
    Mike Jumper

    No tezko to posoudím, máme ho v rodině dlouho, zdědil jsem ho po strejdovi, ale naposledy jsem ho slyšel tak před 10lety...od te doby mi jen stojí na poličce.

    ...dovezu ho klidně jen na prohlídku a vyzkoušení, nemam repro...
    Tomáš Hlíza
    12:29
    Tomáš Hlíza

    On je problém v tom (sám sem tento gramo-zesilovač měl) v tom, že je potřeba vynaložit nemálo nákladů na jeho repasování - výměna něěkolika desítek součástek atd. v před a zesilovači, které stářím odchází.

    Takže nevíte, jestli je plně funkční ???

    + výměna celé přenosky to je dalších cca 1200 Kč

    nemohl bych Vám za ten gramofon nabídnout dost peněz
    Mike Jumper
    12:33
    Mike Jumper

    No je nepoužívaný a naposledy co jsem ho zapnul tak fungoval...rozhodně není repasovaný. Ale nabízím možnost vyzkoušení, samotného mě to zajímá, když o tom tak mluvíte...
    Tomáš Hlíza
    12:35
    Tomáš Hlíza

    no spíš mi jakože řekněte kolik peněz si za ten gramofon představujete... jestli to pak neni zbytečný ho dozit do Kladna na vyzkoušení
    Mike Jumper
    12:38
    Mike Jumper

    no na ceně to nic nemění...jenom mám možnost zadarmo cestovat a nerad bych ten gramofon vyhodil, takže budu rád, když bude někomu sloužit, takže to pro mě není zbytečná cesta...tázka ovšem je, jestli máte chuť a čas to zkusit....
    Tomáš Hlíza
    12:40
    Tomáš Hlíza

    a kolik teda za ten gramofon chcete ? 2000 jak je psáno v inzerátu ?
    Mike Jumper
    12:41
    Mike Jumper

    ano myslím, že je to dobrá cena, pokud je vše funkční...ne?!? v opačném případě vám ho nutit nebudu...
    Tomáš Hlíza
    12:42
    Tomáš Hlíza

    tak za 2 tiséce mi ho určitě nenuťte, to "bohužel" nejsem blázen. Za 2 tisíce je to pěkné drahé, ale vymlouvat Vám to nebudu. To určitě ne. Nemám zájem. Díky za nabídku. Tomáš
    Mike Jumper
    12:43
    Mike Jumper

    V pořádku, cenu jste předem věděl, tak se omlouvám za Váš čas. Zbohem



----------

Dodal bych, že vy, kteří sháníte ať už nový nebo starší gramofon, nebuďte zbrklí, projděte si net a až pak se rozhodněte smile A nebo mi napište, mám určitý přehled...

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Gramofonov všade spústa a za facku. Ja som pred polrokom kúpil NC470 za dvacku bez prenosky v perfektnom stave a predavajúci mi hovorí. Dám vám za desať euro aj stare platne len ich mam na chalupe zajtra sa po ne stavte. Na druhý den ma čakala tri tašky asi 250ks LP domacej aj svetovej produkcie z rokov 70s a 80s. Chlap bol byvalý DJ smile. No nekúp to. Treba len mat trocha štasia a trpezlivosť.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

250 LP za 10E?????
Takový věci tady vůbec nemáš psát, teď z toho budu mít deprese a nebudu moct spát. Má tak někdo štěstí.

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Záleží v jakém stavu..když jsou po DJ

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Známý koupil vloni asi 10 metrů gramodesek (myšleno tím, kolik zabíraly v regálech) z pozůstalosti za 1000kč. Odhadem jich bylo tak 1700ks, po vytřídění bezcenných, poškozených a těch,co už má, si nechal asi 25ks.

Web

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tie platne sú v bezchybnom stave. Pán bol puntičkár. Sám mam zbierku mnohotisíc CD a LP a viem čo je to škrabanec cez platňu alebo opotrebenie materialu.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tie platne sú v bezchybnom stave. Pán bol puntičkár. Sám mam zbierku mnohotisíc CD a LP a viem čo je to škrabanec cez platňu alebo opotrebenie materialu.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Mě vomejou.

Příspěvky [3,021 až 3,040 z 3,396]

  Stránky: ««« 1 ... 150 151 152 153 154 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£